ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سیف: بانک ها با تنگنای مالی و محدودیت تسهیلات روبرویند

نویسنده: احمد اعجازی

سیف: بانک ها با تنگنای مالی و محدودیت تسهیلات روبرویند

سیف فرغانی,سیف علی خان,سیف خودرو,سیف الله صمدیان,سیف العرب,سیف عامر,سیف العدل,سیف الاسلام قذافی,سیف پور فاطمی,سیف بانک مرکزی,محدودیت فروش تسهیلات مسکن,محدودیت در اعطای تسهیلات,محدودیت فروش اوراق تسهیلات مسکن,تسهیلات بانک ها در سال 95,تسهیلات بانک ها و موسسات مالی,تسهیلات بانک ها,تسهیلات بانک ها,تسهیلات بانک ها و موسسات,تسهیلات بانک ها در سال 93,تسهیلات بانک ها در سال 94,تسهیلات بانک ها برای دانشجویان,تسهیلات بانک ها بدون سپرده,تسهیلات بانک ها چیست,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 مرداد 1395

رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد با وجود افزایش 44 درصدی اعطای تسهیلات در سه ماه نخست امسال نسبت به دوره مشابه سال 1394، بانک ها با تنگنای مالی و محدودیت منابع روبرویند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، ولی الله سیف عصر شنبه در نشست استانداران با معاون اول رئیس جمهوری در وزارت کشور یادآوری کرد: پارسال چهار بیلیارد و 170 هزار میلیارد ریال (417هزار میلیارد تومان) تسهیلات از سوی نظام بانکی ارایه شد که در سه ماهه نخست امسال نسبت به سال پیش 44 درصد افزایش یافت.
سیف افزود: یکسان سازی نرخ ارز در سال 95 از سوی بانک مرکزی با جدیت دنبال می شود و بانک مرکزی هم اکنون پیش نیازهای اجرای این برنامه را دنبال می کند.

** وزیر نیرو: برنامه مدیریت منابع آب ابلاغ می شود
حمید چیت چیان در این نشست اعلام کرد برای نخستین بار در تاریخ مدیریت منابع آب، دولت موفق شده است هم در بخش آب های سطحی و هم در بخش آب های زیرزمینی برنامه ریزی دقیقی را به تفکیک حوزه آبریز، استان ها و دشت های مختلف انجام دهد.
چیت چیان گفت: این برنامه ریزی به زودی ابلاغ می شود.
وزیر نیرو گفت: وزارت نیرو اولویت ویژه ای برای بخش صنعت قائل شده است؛ زیرا ارزش افزوده و اشتغال قابل توجهی در بخش صنعت وجود دارد.
در این نشست دبیران کارگروه های چهارگانه امور زیربنایی و محیط زیست، کارگروه بررسی مشکلات بخش تولید، کارگروه امور بانکی و کارگروه واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه ای به بخش غیردولتی، گزارشی از نشست های برگزارشده و چالش های موجود ارایه و راهکارهای پیشنهادی خود را نیز مطرح کردند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت