ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

نویسنده: علی باستانی

%d8%b3%db%8c%d8%a8-%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%ae-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d9%81%d8%b3%d8%aa-%d9%81%d9%88%d8%af%db%8c

 

,سیب زمینی سرخ شده فست فودی,سیب زمینی سرخ شده فست فود,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فودی,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فود,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده در فست فودها,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فودی,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فود,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده در فست فودها,سیب زمینی سرخ شده,سیب زمینی سرخ شده با پنیر پیتزا,سیب زمینی سرخ شده,سیب زمینی سرخ شده به شکل گل رز,سیب زمینی سرخ شده به شکل گل,سیب زمینی سرخ شده رستورانی,سیب زمینی سرخ شده در فر,سیب زمینی سرخ شده پفکی,سیب زمینی سرخ شده با پنیر,سیب زمینی سرخ شده به روش رستوران,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده با پنیر پیتزا,سیب زمینی سرخ شده به روش رستورانی,سیب زمینی سرخ شده پفکی,سیب زمینی سرخ شده زعفرانی به شکل گل رز,آموزش سیب زمینی سرخ شده به شکل گل رز,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به شکل گل رز,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به شکل گل,تزیین سیب زمینی سرخ شده به شکل گل,سیب زمینی سرخ شده رستوران,طرزتهیه سیب زمینی سرخ شده رستورانی,تهیه سیب زمینی سرخ شده رستورانی,سیب زمینی سرخ شده به روش رستورانی,سیب زمینی سرخ شده در رستوران,سیب زمینی سرخ شده به سبک رستوران,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده رستوران,سیب زمینی سرخ شده در فریزر,سیب زمینی سرخ شده درفر,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده درفر,نگهداری سیب زمینی سرخ شده در فریزر,سیب زمینی سرخ شده فرانسوی,سیب زمینی سرخ شده فریزری,فروش سیب زمینی سرخ شده,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده پفکی,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده با پنیر,سیب زمینی سرخ شده با قارچ و پنیر,طرز تهیه ی سیب زمینی سرخ شده با پنیر,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به روش رستورانی,طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به روش رستوران

 

بعد از یک روز پر مشغله و خسته کننده این بهترین وعده شامی است که می توان تهیه کرد. این سیب زمینی ها با اضافه کردن کمی مواد و ادویه بسیار لذیذ و خوشمزه می شود.

ابتدا ۶ عدد سیب زمینی بزرگ را انتخاب کنید، پوست بگیرید و در حلقه های ۱۰ میلیمتری اسلایس کنید. سپس حلقه ها را به شکل خلال ببرید.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

سیب زمینی ها را داخل قابلمه بریزید. مقداری آب را جداگانه بجوشانید و در قابلمه بریزید تا روی سیب زمینی ها را بپوشاند. درب قابلمه را ببندید و چند ساعت بگذارید بماند. می توانید صبح که از خانه بیرون می روید این کار را انجام دهید و هنگام برگشت به خانه باقی آن را انجام دهید.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

پس از بازگشت به خانه کمی روغن داخل سینی فر بریزید. فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد گرم کنید. سپس روغن را داخل فر قرار دهید تا ذوب شود. سیب زمینی ها را آبکشی کرده و روی یک دستمال تمیز بریزید تا خشک شود.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

۱/۳ پیمانه آرد، نمک و فلفل و یک قاشق چای خوری ادویه را با هم ترکیب کنید و روی سیب زمینی ها بریزید.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

سیب زمینی ها روی روغن داخل سینی بریزید و پشت و رو کنید تا تمام سیب زمینی ها کاملا چرب شوند. سپس به مدت ۱۵ دقیقه داخل فر قرار دهید. سپس سیب زمینی ها را پشت و رو کنید و دوباره به مدت ۱۵ دقیقه در فر قرار دهید. سپس فر را روی مود گریل با دمای ۲۵۰ درجه سانتیگراد قرار دهید و سینی را در طبقه بالاتر بگذارید تا سیب زمینی ها ترد و قهوه ای رنگ شوند.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

پس از این که سیب زمینی ها طلایی شدند آن ها را از فر بیرون بیاورید و روی دستمال کاغذی بریزید تا روغن اضافی آن گرفته شود.

سیب زمینی سرخ شده فست فودی

می توانید این سیب زمینی ها را همراه کیک ماهی یا ناگت ماهی به اضافه کمی سس مایونز میل کنید.

برچسب ها : آموزش سیب زمینی سرخ شده به شکل گل رز،تزیین سیب زمینی سرخ شده به شکل گل،تهیه سیب زمینی سرخ شده رستورانی،سيب زميني سرخ شده،سيب زميني سرخ شده به روش رستوراني،سيب زميني سرخ شده پفكي،سيب زميني سرخ شده درفر،سیب زمینی سرخ شده،سیب زمینی سرخ شده با پنیر،سیب زمینی سرخ شده با پنیر پیتزا،سیب زمینی سرخ شده با قارچ و پنیر،سیب زمینی سرخ شده به روش رستوران،سیب زمینی سرخ شده به روش رستورانی،سیب زمینی سرخ شده به سبک رستوران،سیب زمینی سرخ شده به شکل گل،سیب زمینی سرخ شده به شکل گل رز،سیب زمینی سرخ شده پفکی،سیب زمینی سرخ شده در رستوران،سیب زمینی سرخ شده در فر،سیب زمینی سرخ شده در فریزر،سیب زمینی سرخ شده رستوران،سیب زمینی سرخ شده رستورانی،سیب زمینی سرخ شده زعفرانی به شکل گل رز،سیب زمینی سرخ شده فرانسوی،سیب زمینی سرخ شده فریزری،سیب زمینی سرخ شده فست فود،سیب زمینی سرخ شده فست فودی،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده با پنیر،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده با پنیر پیتزا،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به روش رستورانی،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به شکل گل،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده به شکل گل رز،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده پفکی،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده در فست فودها،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده درفر،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده رستوران،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فود،طرز تهیه سیب زمینی سرخ شده فست فودی،طرز تهیه ی سیب زمینی سرخ شده با پنیر،طرزتهیه سیب زمینی سرخ شده رستورانی،فروش سیب زمینی سرخ شده،نگهداری سیب زمینی سرخ شده در فریزر

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت