ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سیب زمینی رژیمی به سبک فرانسوی ها

نویسنده: احمد اعجازی

سیب زمینی رژیمی به سبک فرانسوی ها

سیب زمینی رژیمی,سالاد سیب زمینی رژیمی,پوره سیب زمینی رژیمی,کوکو سیب زمینی رژیمی,کوکو سیب زمینی رژیمی,کوکوی سیب زمینی رژیمی,سیب زمینی تنوری رژیمی,پوره سیب زمینی رژیمی,سیب زمینی سرخ کرده رژیمی,طرز تهیه سیب زمینی رژیمی,غذای فرانسوی خوشمزه,غذای فرانسوی با مرغ,غذای فرانسوی,غذای فرانسوی,غذای فرانسوی ها,غذای فرانسوی راتاتوی,غذای فرانسوی با گوشت,غذای فرانسوی رتتویی,غذای فرانسوی ساده,غذای فرانسوی جگر چرب,

سیب زمینی سرخ کرده رژیمی
از هرچه که بگذریم از سیب زمینی سرخ کرده نمی توانیم بگذریم. مورد داشتیم کسانی که از پس رژیم های خیلی سخت برآمده اند، اما نتوانسته اند در مقابل سیب زمینی سرخ کرده استقامت کنند! در این مطلب طرز تهیه توعی سیب زمینی سرخ کرده که کمی برای شما رژیمی ها بهتر است را آموزش داده ایم.

مواد لازم برای سیب زمینی فرانسوی رژیمی :

سیب زمینی خلال شده  1 کیلو و 300 گرم
روغن به مقدار لازم
 سیر خرد شده  8 حبه
 جعفری خرد شده 2 قاشق غذاخوری
پنیر پارمسان رنده شده 2 قاشق غذاخوری
کره 2 قاشق غذاخوری
نمک 3/4 قاشق چایخوری
روغن گیاهی 4 قاشق چایخوری

طرز تهیه سیب زمینی فرانسوی رژیمی :
ابتدا فر را روی دمای 400  درجه قرار دهید تا گرم شود. سیب زمینی، نمک و روغن گیاهی را در پلاستیک بریزید و مخلوط کنید تا تمام مواد با هم آغشته شود. سیب زمینی های طعم دار را روی سینی فر که قبلا با روغن چرب شده بچینید.

سپس سینی حاوی سیب زمینی را به مدت 50 دقیقه در فر قرار دهید تا روی آن طلایی شود. سیب زمینی ها را برگردانید و دوباره برای 20 دقیقه در فر بگذارید. کره و سیر را در ماهیتابه نچسب بریزید و برای دو دقیقه تفت دهید. باید در طول پخت مرتب هم بزنید.

سیب زمینی ها، جعفری خرد شده و پنیر پارمسان را به ماهی تابه اضافه کنید و با هم مخلوط کنید. سیب زمینی فرانسوی آماده سرو است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت