ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سوغاتی عجیب و چندش آور تایلند +عکس

نویسنده: علی باستانی

سوغاتی عجیب و چندش آور تایلند +عکس

 

سوغاتی تایلند چیه,سوغات تایلند,سوغات تایلند چیست,سوغات تایلندی,سوغاتی تایلند,سوغات تایلند,بهترین سوغات تایلند,سوغات کشور تایلند,ایدز سوغات تایلند,سوغاتی تایلند چیه,سوغاتی تایلند,بهترین سوغاتی تایلند,سوغاتی تایلند چیه,سوغاتی های تایلند,سوغات تایلندی,سوغاتی های تایلند,بهترین سوغاتی تایلند,بهترین سوغات تایلند,بهترین سوغاتی تایلند,سوغاتی از تایلند,سوغاتی تایلند,سوغاتی تایلند چیه,سوغاتی کشور تایلند,سوغات کشور تایلند,سوغات کشور تایلند

 

یکی از تفریحات هر سفری خرید سوغاتی بومی هر سرزمین است که البته هر کشوری هم شیوه خاصی برای ساخت صنایع دستی و سنتی خود دارد.
با اضافه کردن هر خلاقیت تازه ای به شیوه ساخت زیورآلات و صنایع دستی می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند.

اما در این میان زیورآلاتی هم هستند که اگر بدانید از چه چیزی درست شده اند شاید، زیبایی نگاه اول را در نظرتان خدشه دار کند.

یک پارک گردشگری در “چیانگ مای”-تایلند- که برای داشتن فیل هایش معروف است اما سعی کرده تا استفاده بیشتری از این فیل ها ببرد.

تصاویر/ سوغاتی عجیب تایلندی!

در این پارک که تمام سازه های آن طبیعی و سازگار با محیط زیست است از مدفوع فیل ها زیورآلات مختلف (گردنبند، گوشواره، دستنبند و…) ،کاغذ و زیرانداز و وسایل تزئینی ساخته و به فروش می رسد و اکنون به جاذبه گردشگری این منطقه تبدیل شده است.

تصاویر/ سوغاتی عجیب تایلندی!

تصاویر/ سوغاتی عجیب تایلندی!

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت