ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سه میلیون ایرانی قلیان می‌کشند

نویسنده: علی باستانی

%d8%b3%d9%87-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%82%d9%84%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%da%a9%d8%b4%d9%86%d8%af

 

,قلیان کشیدن دختر ایرانی,قلیون کشیدن دختر ایرانی,کلیپ قلیان کشیدن دختر ایرانی,قلیان کشیدن زنان ایرانی,قلیان کشیدن فوتبالیستهای ایرانی,عکس قلیان کشیدن فوتبالیستهای ایرانی,قلیان کشیدن آمریکایی ها در ایران,قلیان کشیدن والیبالیست های آمریکایی در ایران,قلیان کشیدن والیبالیست های امریکا در ایران,قلیان کشیدن والیبالیست های آمریکایی ها در تهران + عکس,قلیان کشیدن بازیگران ایرانی,قلیان کشیدن بازیکنان والیبال امریکا در ایران,قلیان کشیدن والیبالیست های آمریکایی در تهران,قلیان در ایران,تاریخچه قلیان در ایران,مصرف قلیان در ایران,ممنوعیت قلیان در ایران,فروش قلیان در ایران,قیمت قلیان در ایران,پیشینه قلیان در ایران,قلیان ایرانی,آمار مصرف قلیان در ایران,تاریخچه ی قلیان در ایران,تاریخچه قلیان و چپق در ایران,تاریخچه قلیون در ایران,تاریخچه قلیان در ایران,تاریخچه پیدایش قلیان در ایران,میزان مصرف قلیان در ایران,قلیان ایرانی,قلیان سرای ایرانیان,عکس قلیان ایرانی,قلیان کشیدن دختر ایرانی,قلیان کشیدن فوتبالیستهای ایرانی,قلیان کشیدن زنان ایرانی,قلیان کشیدن بازیگران ایرانی

 

رییس هجدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق به افزایش چاقی در کشور اشاره کرد و گفت:حداقل 25 میلیون نفر در کشور چاق داریم.

دکتر مسعود قاسمی در مراسم افتتاح هجدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق افزود: 10 میلیون نفر مبتلا به چاقی شریانی هستند.

وی یکی دیگر از مشکلات جامعه را مصرف زیاد نمک اعلام کرد و گفت: مصرف استاندارد روزانه نمک یک تا پنج گرم است که این میزان در کشور به 12 گرم می رسد.
قاسمی ادامه داد: اگر مصرف متوسط ایرانیان به نصف هم کاهش پیدا کند باز هم از میانگین استاندارد بیشتر است.

سه میلیون ایرانی قلیان می کشند
وی به افزایش مصرف قلیان اشاره کرد و گفت: حدود سه میلیون نفر قلیان مصرف می کنند که این رقم نگران کننده است و اقدامات جدی باید در این زمینه انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه حدود هشت میلیون نفر مبتلا به دیابت نوع 2 هستند،افزود: فقط 2.5 میلیون به طور صحیح برای درمان دیابت اقدام کرده اند.

هجدهمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق عصر امروز با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از متخصصان داخلی و خارجی در مرکز همایش های برج میلاد آغاز به کار کرد.

این کنگره با هدف بالا بردن اطلاعات علمی متخصصان قلب و عروق، آشنایی با آخرین تجهیزات پزشکی که مورد تایید سازمان های جهانی هست دارای 20امتیاز باز آموزی است.

در افتتاحیه این کنگره از 3پایان نامه برتر تقدیر می شود.همچنین همزمان با برگزاری کنگره، نمایشگاه تخصصی شرکت های تجهیزات پزشکی ، دارویی و تصویر برداری برگزار می شود.این کنگره از امروز سه شنبه 23 تا 26 شهریور ماه ادامه دارد.

برچسب ها : آمار مصرف قلیان در ایران،پیشینه قلیان در ایران،تاريخچه قليان در ايران،تاریخچه پیدایش قلیان در ایران،تاریخچه قلیان در ایران،تاریخچه قلیان و چپق در ایران،تاریخچه قلیون در ایران،تاریخچه ی قلیان در ایران،عکس قلیان ایرانی،عکس قلیان کشیدن فوتبالیستهای ایرانی،فروش قلیان در ایران،قليان ايراني،قلیان ایرانی،قلیان در ایران،قلیان سرای ایرانیان،قلیان کشیدن آمریکایی ها در ایران،قلیان کشیدن بازیکنان والیبال امریکا در ایران،قلیان کشیدن بازیگران ایرانی،قلیان کشیدن دختر ایرانی،قلیان کشیدن زنان ایرانی،قلیان کشیدن فوتبالیستهای ایرانی،قلیان کشیدن والیبالیست های آمریکایی در ایران،قلیان کشیدن والیبالیست های آمریکایی ها در تهران + عکس،قلیان کشیدن والیبالیست های امریکا در ایران،قلیون کشیدن دختر ایرانی،قیمت قلیان در ایران،کلیپ قلیان کشیدن دختر ایرانی،مصرف قلیان در ایران،ممنوعیت قلیان در ایران،میزان مصرف قلیان در ایران

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت