ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سندرز: برای جلوگیری از پیروزی ترامپ به کلینتون رای میدهم

نویسنده: احمد اعجازی

سندرز: برای جلوگیری از پیروزی ترامپ به کلینتون رای میدهم

ترامپ ایران,ترامپ و کلینتون,ترامپ کیست,ترامپ احمدی نژاد,ترامپ کشتی کج,ترامپ کلینتون,ترامپ مسلمانان,ترامپ و احمدی نژاد,ترامپ یا کلینتون,ترامپ چیست,کلینتون هیلاری,کلینتون و ترامپ,کلینتون سندرز,کلینتون و مونیکا,کلینتون یا ترامپ,کلینتون پیت حلبی,کلینتون داعش,کلینتون و داعش,کلینتون دختر,کلینتون ایستوود,سندرز,سندرز ایران,سندرز کیست,سندرز کلینتون,سندرز و کلینتون,سندرز پرنده,روپرت سندرز,نیکی سندرز,کول ساندرز,رابرت سندرز,ریاست جمهوری آمریکا,ریاست جمهوری آمریکا 2016,رئیس جمهور آمریکا، میزبان خبرنگاران,انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۲۰۰۸,رئیس جمهوری آمریکا,ریاست جمهوری آمریکا,رئیس جمهور آمریکا در جنگ جهانی دوم,رئیس جمهور آمریکا در زمان انقلاب,رئیس جمهور آمریکا در زمان پیروزی انقلاب اسلامی,رئیس جمهور آمریکا در سال 1357,

تاریخ انتشار : شنبه, 05 تیر 1395

هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه پیشین آمریکا، ماه گذشته موفق به کسب تعداد آرای دلگیت های (نمایندگان) لازم برای احراز نمایندگی این حزب در انتخاب ریاست جمهوری شده بود.

«برنی سندرز» که خود یکی از گزینه های نامزدی حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است، روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار شبکه تلویزیونی «ام.اس.ان.بی.سی» گفت که برای جلوگیری از پیروزی ترامپ حاضر است به رقیب خود «هیلاری کلینتون» رای دهد.

به گزارش  عصر  ایران  به  نقل از خبرگزاری رویترز، وی در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه که آیا او به کلینتون رای خواهد داد، پاسخ داد : بله. موضوع این است که هرکاری برای شکست ترامپ خواهم کرد.

اظهارات سندرز در شرایطی مطرح شده که او همچنان از انتخاب به عنوان نامزد حزب دمکرات در کنوانسیون ملی این حزب قطع امید نکرده است.

هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه پیشین آمریکا، ماه گذشته موفق به کسب تعداد آرای دلگیت های (نمایندگان) لازم برای احراز نمایندگی این حزب در انتخاب ریاست جمهوری شده بود.

با این حال سندرز امیدوار است که با جلب حمایت سوپردلگیت ها ( رهبران ارشد حزب دمکرات ) که تا زمان رای گیری نهایی، امکان تغییر رای خود را دارند، کلینتون را شکست دهد.

در همین راستا او تاکنون از حمایت رسمی از کلینتون سر باز زده است و اظهارات امروز نخستین نشانه های اتحاد دو نامزد باقی مانده دمکرات ها در واپسین هفته های باقی مانده تا کنوانسیون ملی این حزب است که از تاریخ 25 تا 28 ژوئیه (چهارم تا هفتم مرداد) در فیلادلفیا برگزار خواهد شد.

دونالد ترامپ جمهوریخواه نیز پیش از این موفق به رسیدن به حد نصاب آرای نمایندگان لازم برای معرفی به عنوان نامزد نهایی حزب خود شده بود.

با این حال اعضای کمیته قوانین کنوانسیون جمهوریخواه به دنبال راهی برای شانه خالی کردن از انتخاب ترامپ به عنوان رقیب دمکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری هشت نوامبر ( 18 آبان ) هستند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت