ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سفید شدن مو در سنین زیر ۴۰ سال بیماری است!

نویسنده: احمد اعجازی

سفید شدن مو در سنین زیر ۴۰ سال بیماری است!

سفید شدن مو در خواب,سفید شدن مو,سفید شدن مو در کودکان,سفید شدن مو در خواب,سفید شدن مو در جوانی,سفید شدن مو در جوانان,سفید شدن مو در بارداری,سفید شدن مو از نوک,سفید شدن مو در کودکان,سفید شدن مو بر اثر استرس,سفید شدن مو در سنین پایین,علت سفید شدن مو در سنین پایین,دلیل سفید شدن مو در سنین جوانی,علت سفید شدن مو در سنین جوانی,دلایل سفید شدن مو در سنین جوانی,علت سفید شدن مو در سنین کم,

سفیدی مو در سنین زیر ۴۰ سال می تواند دلیل نوعی بیماری باشد‎

یک متخصص طب سنتی گفت: اگر فردی در سنین زیر ۴۰ سال با مشکل سفیدی مو مواجه شود باید نسبت به درمان اقدام کرده زیرا سفیدی مو در این سنین می تواند دلیل نوعی بیماری باشد.

دکتر بهمن یار, متخصص طب سنتی گفت: سفید شدن مو در سنین زیر ۴۰ سال طبیعی نبوده و یکی از دلایل آن می تواند استرسزیاد و کاهش قوای جسمانی افراد باشد. یکی دیگر از دلایل سفیدی مو می تواند افزایش میزان خشکی ماده تشکیل دهنده مو باشد.

راهکارهایی که می تواند سبب برگرداندن رنگ به موهای سفید شده شود
روش هایی نیز هست که سبب بازگشت رنگ به موها می شود و در کنار آن از سفید شدن سایر تارهای موها جلوگیری می کند. افراد می توانند از روغن نارگیل و یا روغن دانه سیاه استفاده کرده و با این روغن ها پوست سر و موهای خود را ماساژ دهند.

یکی دیگر از روش های مفید که می تواند سبب جلوگیری از سفید شدن موهای سر شود، شستن تارهای مو با جوشانده سیاه دانه و آب است.

جلوگیری از ریزش مو
این افراد می توانند از «سدر، حنا و یا مورد» استفاده کرده و تا حدودی جلو ریزش موهای خود را با این گیاهان طبیعی کاهش دهند. فرآورده های طبیعی تهیه شده از گیاه رزماری نیز تا حدود زیادی سبب جلوگیری از ریزش موی سر می شود.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت