ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سریعترین خودروی دنیا

نویسنده: احمد اعجازی

95-04-4jnews3397

سریعترین خودروی دنیا,سریعترین خودروهای دنیا,سریعترین ماشین دنیا,سریعترین ماشین دنیا 2014,سریعترین ماشین دنیا در حال حاضر,سریعترین ماشین دنیا 2016,سریعترین ماشین دنیا 2015,سریعترین ماشین دنیا چیست؟,سریعترین خودروی جهان,سریعترین خودروی جهان در حال حاضر,سریعترین هواپیمای جهان,سریعترین ماشین جهان,سریعترین فیلتر شکن,سریعترین ماشین دنیا,سریعترین فیلتر شکن اندروید,سریعترین فیلتر شکن رایگان,سریعترین راه چاق شدن,سریعترین راه لاغری,سریعترین قطار جهان,سریعترین دونده جهان,
محققین بریتانیایی در حال ساخت سریع ترین وسیله نقلیه بر روی زمین هستند.

یک تیم بریتانیایی در حال ساخت خودرویی با نام Bloodhound هستند که سرعت آن به یکهزار و ۶۱۰ کیلومتر در ساعت معادل ۱۰۰۰ مایل می رسد. این خودروی بی نظیر دارای موتور جت «یوروفایتر تایوفون» (Eurofighter-Typhoon) است.

طبق اعلام جدول زمان بندی سازندگان این خودرو، در اکتبر سال آینده میلادی قرار است Bloodhound مسیر خود را از «هاکس کین پان» واقع در آفریقای جنوبی با سرعت ۸۰۰ مایل بر ساعت آغاز کند که با این وجود رکورد سریع ترین خودرو بر روی زمین به Bloodhound تعلق می گیرد.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,سریعترین خودرو

 

به گزارش مهر، طراحان سریع ترین خودروی جهان به تدریج سرعت آن را با تقویت کردن موتور Bloodhound به ۱۰۰۰ مایل در ساعت افزایش خواهند داد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت