ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سریال بهرام توکلی برای شبکه نمایش خانگی

نویسنده: علی باستانی

سریال بهرام توکلی برای شبکه نمایش خانگی

 

بهرام توکلی,بهرام توکلی واترپلو,بهرام توکلی بیگانه,بهرام توکلی اینجا بدون من,بهرام توکلی پرسه در مه,بهرام توکلی فیلم جدید,فیلم برف سرخ,

 

بهرام توکلی قرار است پس از ساخت فیلم سینمایی «برف سرخ» که این‌روزها درگیر آن است، ساخت سریالی برای شبکه نمایش خانگی را کلید بزند. تهیه‌کنندگان این سریال سعید ملکان و سیدمحمدهادی رضوی سرمایه‌گذار «شهرزاد» هستند. این سومین همکاری ملکان و توکلی و اولین تجربه آن‌ها در شبکه نمایش خانگی خواهد بود.

بهرام توکلی به جز کارگردانی، نویسندگی این سریال شبکه نمایش خانگی را نیز بر عهده دارد. این اولین تجربه توکلی به عنوان کارگردان و همین‌طور سعید ملکان به عنوان تهیه‌کننده در شبکه نمایش خانگی خواهد بود، البته تهیه‌کننده دیگر این سریال که هنوز نام آن مشخص نیست، یعنی محمدهادی رضوی پیش از این سرمایه‌گذاری «شهرزاد» را بر عهده داشته که موفق‌ترین سریال خانگی سال گذشته است. رضوی به جز این پروژه از تدارک برای ساخت سریال دیگری با همکاری یک تیم کره‌ای نیز خبر داده است که هنوز خبر قطعی در این‌باره در دست نیست.

همچنین ساخت این سریال، سومین همکاری توکلی و ملکان را رقم خواهد زد که پیش از این در «آسمان زرد کم‌عمق» ساخته 1391 و «بیگانه» 1392 با هم همکاری داشته‌اند. هنوزخلاصه داستانی از این سریال منتشر نشده است اما بر اساس این گزارش موضوع آن مسائلی چون سبک زندگی، مقابله با دروغ، شبکه های و فیلم‌های ماهواره را هدف قرار داده است.

توکلی درحالی که این‌روزها درگیر کارگردانی فیلم سینمایی جدید خود «برف سرخ» با موضوع حمله شیمیایی به منطقه سردشت است، نگارش فیلم‌نامه این سریال را نیز آغاز کرده است. او تا کنون تنها حضور در یک سریال یعنی «بیمار استاندارد» را در کارنامه‌اش ثبت کرده است که در آن نویسندگی را بر عهده داشت و نوروز امسال با کارگردانی سعید آقاخانی روی آنتن رفت که کمتر از انتظار مورد توجه قرار گرفت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت