ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سرکرده داعش در شمال بغداد به هلاکت رسید

نویسنده: احمد اعجازی

سرکرده داعش در شمال بغداد به هلاکت رسید

سرکرده داعش کیست,سرکرده داعش کشته شد,سرکرده داعش به هلاکت رسید,سرکرده داعش در فلوجه,سرکرده داعش کجاست,سرکرده داعش ابوبکر البغدادی,سرکرده داعش,سرکرده داعش بغدادی,سرکرده داعش زن,سرکرده داعش بیوگرافی,شمال بغداد الدوله الاسلامیه,شمال بغداد,شمال بغداد الجیش الصفوی,شمال بغداد تویتر,شمال بغداد تل الذهب,شمال بغداد داعش,شمال بغداد الان,ولایه شمال بغداد,ولایه شمال بغداد تویتر,النباعی شمال بغداد,

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 مرداد 1395

 منابع عراقی از هلاکت سرکرده گروه تروریستی داعش در شمال بغداد خبر داد.

به گزارش  تسنیم به نقل از السومریه نیوز، هستۀ اطلاع‌رسانی جنگ وابسته به ارتش عراق از به هلاکت رسیدن سرکرده گروه تروریستی داعش در شمال بغداد در پی یک حمله هوایی ائتلاف بین‌المللی خبر داد.

بر اساس این گزارش، جنگنده های ائتلاف بین المللی در حملۀ خود، والی شمال بغداد را به همراه تعداد زیادی از معاونانش هنگام برگزاری یک نشست، هدف قرار دادند و آنها را به هلاکت رساندند.

این حمله هوایی بعد از هماهنگی اطلاعاتی بین نهاد اطلاعاتی سازمان مبارزه با تروریسم عراق و سازمان اطلاعات ملی این کشور صورت گرفت.

ارتش عراق روز گذشته نیز با انجام عملیاتی منحصر به فرد موفق شد شماری از نزدیکان سرکرده گروه تروریستی داعش را به هلاکت برساند.

در پی این عملیات، طه العزاوی داماد بغدادی و دهها تن دیگر از اعضای داعش از جمله والی جدید فلوجه، مسئول دسته انتحاری‌ها در فلوجه و ابوقسوره معاون وزیر جنگ به هلاکت رسیدند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت