ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سرکرده جدید داعش در لبنان معرفی شد

نویسنده: احمد اعجازی

سرکرده جدید داعش در لبنان معرفی شد

,سرکرده جدید داعش,سرکرده جدید داعش معرفی شد,عکس سرکرده جدید داعش,سرکرده جدید گروه داعش,سرکرده ی جدید داعش,تصاویر جدید سرکرده داعش,داعش در لبنان,داعش در لبنان فیلم,جنایات داعش در لبنان,جنایت داعش در لبنان,اخبار داعش در لبنان,گروه داعش در لبنان,آخرین اخبار داعش در لبنان,پیشروی داعش در لبنان,وضعیت داعش در لبنان,جنگ داعش در لبنان,تصاویر جنایات داعش در لبنان,جنایت داعش لبنان,اخبار جدید داعش در لبنان,جنگ داعش با لبنان,جنگ داعش و لبنان

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 15 مهر 1395

امارت گروه تروریستی تکفیری داعش در الرقه سوریه، « جمال الرمیض الفارس» معروف به « الشیشانی» را به عنوان سرکرده جدید داعش در اردوگاه آوارگان فلسطینی «عین الحلوه» در شهر صیدا در جنوب لبنان تعیین کرد.

به گزارش ایرنا به  نقل از  روزنامه لبنانی السفیر  « ابوخالد العراقی » مسئول عملیات خارجی گروه تروریستی تکفیری داعش در الرقه، این تصمیم را بعداز بازداشت تروریست تکفیری « عماد یاسین» سرکرده قبلی داعش در اردوگاه عین الحلوه توسط کوماندوهای ارتش لبنان اتخاذ کرده است.

 

السفیر افزود: ماموریت « الشیشانی» که دارای تابعیت فلسطینی است، گرفتن انتقام بازداشت عماد یاسین با ادامه برنامه های او به ویژه افزایش عملیات تروریستی در لبنان است.

 

این روزنامه لبنانی تاکید کرد: فروپاشی عماد یاسین در مقابل بازجویان ارتش لبنان ضربه روحی سختی به تروریست های تکفیری وارد کرده و به همین دلیل از الشیشانی خواسته شده تا با اقدامات خشن و تند ، دشمن ( لبنانی ها) را در موضع دفاع قرار دهد.

 

السفیر با تاکید به ضرورت افزایش درجه آماده باش نیروهای ارتش و امنیتی لبنان، خاطرنشان کرد: الشیشانی مکلف شده تا عملیات انتقامی را علیه ارتش و دستگاه های امنیتی لبنان در سراسر لبنان به ویژه اطراف اردوگاه عین الحلوه بسرعت اجرا کند.

 

این روزنامه لبنانی تصریح کرد: موسسه های امنیتی لبنان از گروه های فلسطینی مستقر در اردوگاه عین الحلوه خواسته اند تا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از اقدامات تروریستی الشیشانی بکار گیرند تا امنیت و ثبات در اردوگاه و اطراف آن پایدار بماند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت