ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سال ۹۵ با «خدای کشتار» تمام می‌شود

نویسنده: علی باستانی

%d8%b3%d8%a7%d9%84-%db%b9%db%b5-%d8%a8%d8%a7-%d8%ae%d8%af%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%b4%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%d8%b4%d9%88%d8%af

 

,خدای کشتار,خدای کشتار رومن پولانسکی,خدای کشتار در تبریز,خدای کشتار تبریز,خدای کشتار پولانسکی,خدای کشتار Pdf,خدای کشتار نمایشنامه دانلود,خدای کشتار نقد,نقد تئاتر خدای کشتار,تئاتر خدای کشتار,خدای کشتار تیوال,نمایش خدای کشتار در تبریز,نمایش خدای کشتار تبریز,نقد نمایش خدای کشتار,نقد نمایشنامه خدای کشتار

 

علی سرابی قصد دارد نمایش «خدای کشتار» را که نیمه اول سال جاری به صحنه برده بود، بار دیگر در بهمن‌ و اسفند سال جاری در تماشاخانه «پالیز» به صحنه ببرد.
سرابی درباره اجرای مجدد نمایش «خدای کشتار» که پیش از این در نیمه اول سال جاری و در سالن تئاتر مستقل به صحنه رفته بود به ما گفت: نمایشنامه «خدای کشتار» بارها در ایران و توسط کارگردان‌های مختلف اجرا شده است و من بعد از دیدن نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی به این متن علاقه‌مند شدم. در نهایت اوایل سال جاری با بازی مارال بنی‌آدم، ستاره پسیانی، نوید محمدزاده و خودم و با طراحی صحنه آتوسا قلمفرسایی و تهیه‌کنندگی نورالدین حیدری‌ماهر این نمایش را در سالن تئاتر مستقل به صحنه بردم.

وی با بیان اینکه تا حدی پیش‌بینی پرتماشاگر بودن اجرای «خدای کشتار» را می‌کرده است، اظهار کرد: گرچه آماده حضور پرتعداد تماشاگران بودیم ولی پیش‌بینی چنین استقبال عجیبی را از اجرا نداشتیم به این صورت که وقتی ما بلیت ۱۰ سانس نمایش را برای فروش باز می‌گذاشتیم، ظرف کمتر از ۲۰ دقیقه همه بلیت‌ها فروخته می‌شد.

به گفته وی، پس از پایان اجرای عمومی «خدای کشتار» مخاطبان و علاقه‌مندان پیغام‌های متعددی به گروه بازیگری و عوامل نمایش می‌فرستادند و خواستار اجرای مجدد این نمایش بودند.

کارگردان و بازیگر نمایش «خدای کشتار» درباره زمان و مکان اجرای مجدد این نمایش بیان کرد: ترجیح می‌دهم با توجه به این استقبال، نمایش «خدای کشتار» را مجددا به صحنه ببریم. از این رو در پایان سال جاری، از ۲۵ بهمن‌ماه تا ۲۹ اسفندماه سال جاری، نمایش «خدای کشتار» را در تماشاخانه «پالیز» به صحنه خواهیم برد.

سرابی تأکید کرد: ما سال ۹۵ را با «خدای کشتار» آغاز کردیم و با «خدای کشتار» هم سال جاری را به پایان می‌بریم.

وی درباره احتمال وجود تغییر در گروه بازیگری و عوامل اجرا در اجرای مجدد نمایش «خدای کشتار»، یادآور شد: هیچ تغییری در گروه اجرایی و بازیگری نمایش وجود نخواهد داشت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت