ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ساغر شکوری: «پریا» در تغییر نگرش مردم نسبت به بیماری ایدز موثر است

نویسنده: احمد اعجازی

ساغر شکوری: «پریا» در تغییر نگرش مردم نسبت به بیماری ایدز موثر است

,ساغر شکوری,ساغر شکوری و همسرش,ساغر شکوری بیوگرافی,ساغر شکوری بی حجاب,ساغر شکوری ویکی پدیا,ساغر شکوری عکس,ساغر شکوری بازیگر,عکسهای ساغر شکوری,عکسهای جدید ساغر شکوری,عکس ساغر شکوری و همسرش,عکس ساغر شکوری در اذر ماه,جدیدترین عکسهای ساغر شکوری,عکسهای بی حجاب ساغر شکوری,عکسهای جدید از ساغر شکوری,عکس جدید ساغر شکوری,جدیدترین عکس ساغر شکوری,بیماری ایدز,بیماری ایدز+علائم,بیماری ایدز در ایران,بیماری ایدز چگونه بوجود امد؟,بیماری ایدز تحقیق,بیماری ایدز+پاورپوینت,بیماری ایدزچیست,بیماری ایدز+ppt,بیماری ایدز خراسانی,بیماری ایدز مقاله,بیماری ایدز و علائم آن,بیماری ایدز و علائم آن,بیماری ایدز چه علائمی دارد؟,علائم بیماری ایدز در مردان,علائم بیماری ایدز در زنان,علائم بیماری ایدز چیست؟,علائم بیماری ایدز چیست؟,علائم بیماری ایدز در دهان,علائم بیماری ایدز در روزهای اول,بیماری ایدز در ایران,بیماران ایدزی در ایران,آمار بیماری ایدز در ایران,درمان بیماری ایدز در ایران,درصد بیماری ایدز در ایران,تاریخچه بیماری ایدز در ایران,وضعیت بیماری ایدز در ایران,شیوع بیماری ایدز در ایران,تعداد بیماران ایدز در ایران,بیماری ایدز چگونه به وجود امد,علائم بیماری ایدزچیست,علایم بیماری ایدزچیست,عامل بیماری ایدزچیست,علاعم بیماری ایدزچیست,نشانه های بیماری ایدزچیست

تاریخ انتشار : شنبه, 06 شهریور 1395

بازیگر نقش «بهار» در سریال «پریا» گفت: برای اولین بار در قالب یک سریال خانوادگی به موضوع ایدز پرداخته شده است.

ساغر شکوری بازیگر سریال تلویزیونی «پریا» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص نقش آفرینی در این اثر تلویزیونی گفت: من دومین همکاری خود را با حسین سهیلی زاده تجربه می کنم. زمانی که فیلمنامه را خواندم، شخصیت«بهار» برایم جذاب بود.

وی ادامه داد : برای اولین بار با موضوع HIV سریالی ساخته شده است که نوع برخورد با افراد مبتلا به این را بیماری نشان می دهد. این سریال می تواند در فرهنگ سازی نحوه برخورد با مبتلایان ایدز موثر باشد.

بازیگر سریال «دختران حوا» عنوان کرد: با وجود شرایط و آمار مبتلایان این بیماری، طرز فکر مردم و برخورد با بیماری ایدز متفاوت است. بیشتر افراد اطلاعاتی در خصوص این بیماری ندارند و خب به لحاظ روانی خیلی آسیب می بینند.

شکوری در خصوص نقش «بهار» اظهار داشت: سریال «پریا» دو زندگی را نشان می دهد؛ قصه «پریا و کیوان» به خاطر مسائل و مشکلات آنها پررنگ تر است.  زندگی «بهار و شهرام» هم به موازات آن داستان پیش می رود. در واقع ما دو نوع برخورد متفاوت با بیماری ایدز  را می بینیم.

وی ادامه داد : عدم حمایت بهار و شهرام از طرف خانواده مشکلاتی برای آنها به وجود آورده است. به خاطر همین مشکلات، قهر و آشتی ها شهرام تا خیانت پیش می رود که منجر به ایدز می شود.

شکوری در خصوص میزان آشنایی خود با بیماری ایدز خاطرنشان کرد: این اندازه نمی دانستم که افراد مبتلا، می توانند ازدواج کنند و بچه دار شوند. به شخصه از ساخت این سریال خوشحالم و امیدوارم بر آگاهی مردم از نحوه مواجهه با این نوع بیماران اثر بگذارد.

برچسب ها : آمار بیماری ایدز در ایران،بيماري ايدز در ايران،بيماري ايدز و علائم آن،بیماران ایدزی در ایران،بیماری ایدز،بیماری ایدز تحقیق،بیماری ایدز چگونه به وجود امد،بیماری ایدز چگونه بوجود امد؟،بیماری ایدز چه علائمی دارد؟،بیماری ایدز خراسانی،بیماری ایدز در ایران،بیماری ایدز مقاله،بیماری ایدز و علائم آن،بیماری ایدز+ppt،بیماری ایدز+پاورپوینت،بیماری ایدز+علائم،بیماری ایدزچیست،تاریخچه بیماری ایدز در ایران،تعداد بیماران ایدز در ایران،جدیدترین عکس ساغر شکوری،جدیدترین عکسهای ساغر شکوری،درصد بیماری ایدز در ایران،درمان بیماری ایدز در ایران،ساغر شکوری،ساغر شکوری بازیگر،ساغر شکوری بی حجاب،ساغر شکوری بیوگرافی،ساغر شکوری عکس،ساغر شکوری و همسرش،ساغر شکوری ویکی پدیا،شیوع بیماری ایدز در ایران،عامل بیماری ایدزچیست،عکس جدید ساغر شکوری،عکس ساغر شکوری در اذر ماه،عکس ساغر شکوری و همسرش،عکسهای بی حجاب ساغر شکوری،عکسهای جدید از ساغر شکوری،عکسهای جدید ساغر شکوری،عکسهای ساغر شکوری،علائم بيماري ايدز چيست؟،علائم بیماری ایدز چیست؟،علائم بیماری ایدز در دهان،علائم بیماری ایدز در روزهای اول،علائم بیماری ایدز در زنان،علائم بیماری ایدز در مردان،علائم بیماری ایدزچیست،علاعم بیماری ایدزچیست،علایم بیماری ایدزچیست،نشانه های بیماری ایدزچیست،وضعیت بیماری ایدز در ایران

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت