ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«ساعت ۵ عصر» متفاوت ترین اثر مهران مدیری

نویسنده: علی باستانی

«ساعت ۵ عصر» متفاوت ترین اثر مهران مدیری

 

ساعت ۵ عصر,ساعت 5 عصر مستی بی وحشت,پادکست ساعت ۵ عصر,برنامه ساعت 5 عصر,در ساعت 5 عصر قسمت 28,ساعت 5 عصر بود,در ساعت 5 عصر شاملو,شعر ساعت 5 عصر,در ساعت 5 عصر soundcloud,در ساعت 5 عصر شاملو دانلود,مهران مدیری,مهران مدیری و همسرش,مهران مدیری دورهمی,مهران مدیری جدید,مهران مدیری ماهواره,مهران مدیری شوخی کردم,مهران مدیری و همسرش و فرزندانش,مهران مدیری و دخترش,مهران مدیری و همسر,مهران مدیری و رامبد جوان,

 

نویسنده فیلم سینمایی«ساعت ۵ عصر»گفت: نگارش فیلمنامه این فیلم تا اواخر شهریور به پایان می‌رسد.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است این کار اوایل مهر کلید بخورد و با این وجود احتمالا به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسیم.

الوند درباره مضمون این فیلم ادامه داد: «ساعت ۵ عصر» یک طنز اجتماعی است و یک کار شهری شلوغ به حساب می آید که به نظر من با سایر کارهای مهران مدیری تفاوت های زیادی دارد.

وی گفت : این کار در مکان های واقعی اتفاق می افتد و داخل دکور نیست.

الوند افزود: سبک این فیلم و عوامل و بازیگرانش به گونه ای است که مخاطب را به سوی خود جلب می کند ا ما این کار را با هدف فروش زیاد نمی سازیم و هدف اصلی ما کیفیت خوب کار است.

وی ادامه داد: مهران مدیری به علت حضوری که در جبهه های ۸ سال دفاع مقدس داشته قرار است فیلمی با نویسندگی خودش در این ژانر بسازد که بعد از «۵عصر» کلید خواهد خورد.

مهران مدیری سابقه حضور در ۷ فیلم سینمایی را دارد اما این فیلم اولین تجربه کارگردانی آن در سینما به حساب می آید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت