ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

سازمان غذا و دارو : آزمایش تمام خون های اهدایی برای عدم آلودگی به ویروس زیکا

نویسنده: احمد اعجازی

سازمان غذا و دارو : آزمایش تمام خون های اهدایی برای عدم آلودگی به ویروس زیکا

,سازمان غذا و دارو,سازمان غذا و دارو استان البرز,سازمان غذا و داروی آمریکا,سازمان غذا و دارو اداره مکمل ها,سازمان غذا و دارو اصفهان,سازمان غذا و دارو مشهد,سازمان غذا و دارو تبریز,سازمان غذا و دارو شیراز,سازمان غذا و دارو قزوین,سازمان غذا و دارو یزد,سازمان غذا و داروی استان البرز,سازمان غذا و داروی آمریکا Fda,سازمان غذا و دارو آمریکا,سازمان غذا و داروی آمریکا,سازمان غذا دارو آمریکا,سایت سازمان غذا و دارو آمریکا,اداره مکملها سازمان غذا و دارو,سازمان غذا و دارو استان اصفهان,آدرس سازمان غذا و دارو اصفهان,استخدام سازمان غذا و دارو اصفهان,آدرس سازمان غذا و دارو مشهد,سازمان غذا و دارو در مشهد,سازمان غذا و داروی تبریز,سازمان غذا دارو تبریز,استخدام سازمان غذا و دارو تبریز,سازمان غذا و دارو شیراز,سازمان غذا و داروی شیراز,سازمان غذا دارو شیراز,سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز,سایت سازمان غذا و دارو قزوین,سازمان غذا دارو قزوین,ویروس زیکا,ویروس زیکا کشنده است,خون های اهدایی به فلسطین,پس فرستادن خون های اهدایی هلال احمر ایران به فلسطین,ویژگی های خون اهدایی,ویژگی های خون اهدا شده,ویژگی های خون سالم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 07 شهریور 1395

سازمان غذا و دارو در خبری اعلام کرد، تمامی خون های اهدایی در ایالات متحده امریکا برای عدم آلودگی و ابتلا به ویروس زیکا باید مورد آزمایش و بررسی قرار بگیرند.

به گزارش مهر، زنگ خطر ویروس زیکا مدت هاست که در گوشه و کنار جهان به صدا درآمده است. اکنون سازمان غذا و دارو FDA توصیه های جهانی خود درباره اهدای خون را تغییر داده است. طبق فرآیندهای جدید و از این پس، تمامی خون های اهدایی در امریکا باید برای عدم آلوده بودن به ویروس زیکا مورد آزمایش و بررسی قرار بگیرند.

سازمان غذا و دارو در ماه فوریه و برای اولین بار، توصیه هایی را درباره آزمایش خون های اهدایی در ایالت های فلوریدا و پورتو اعلام کرده بود. در هر دو ایالت مواردی از ابتلا به ویروس زیکا در اثر اهدای خون دیده شده بود.

با اجرای این فرآیند  و دستور جدید سازمان غذا و دارو زنجیره پخش خون های آلوده متوقف خواهد شد.

لوسیانا بوریو از سازمان غذا و دارو می گوید : مطالعات جدید از اهمیت انتقال ویروس زیکا از طریق اهدای خون گواهی می دهد وقتی ویروس زیکا از امریکایی جنوبی و در مدت یک سال به میامی میرسد! در نتیجه باید تمامی اقدامات پیشگیرانه جهت عدم گسترش این بیماری مورد توجه قرار بگیرد. این موضوع در حالی است که در هفته های گذشته نیز چندین مورد آلودگی به پشه زیکا در ایالت کنتاکی مشاهده شده بود. این دستورالعمل جدید سازمان غذا و دارو می تواند تا حدود زیادی مانع از تزریق خون آلوده به سایر بیماران و گسترش ویروس زیکا شود.

برچسب ها : آدرس سازمان غذا و دارو اصفهان،آدرس سازمان غذا و دارو مشهد،اداره مکملها سازمان غذا و دارو،استخدام سازمان غذا و دارو اصفهان،استخدام سازمان غذا و دارو تبریز،پس فرستادن خون های اهدایی هلال احمر ایران به فلسطین،خون های اهدایی به فلسطین،سازمان غذا دارو آمریکا،سازمان غذا دارو تبریز،سازمان غذا دارو شیراز،سازمان غذا دارو قزوین،سازمان غذا و دارو،سازمان غذا و دارو آمریکا،سازمان غذا و دارو اداره مکمل ها،سازمان غذا و دارو استان اصفهان،سازمان غذا و دارو استان البرز،سازمان غذا و دارو اصفهان،سازمان غذا و دارو تبریز،سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز،سازمان غذا و دارو در مشهد،سازمان غذا و دارو شيراز،سازمان غذا و دارو شیراز،سازمان غذا و دارو قزوین،سازمان غذا و دارو مشهد،سازمان غذا و دارو یزد،سازمان غذا و داروي آمريکا،سازمان غذا و داروی آمریکا،سازمان غذا و داروی آمریکا Fda،سازمان غذا و داروی استان البرز،سازمان غذا و داروی تبریز،سازمان غذا و داروی شیراز،سایت سازمان غذا و دارو آمریکا،سایت سازمان غذا و دارو قزوین،ویروس زیکا،ویروس زیکا کشنده است،ویژگی های خون اهدا شده،ویژگی های خون اهدایی،ویژگی های خون سالم

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت