ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ساخت پهپاد تخم مرغی با قابلیت ضبط 4k

نویسنده: علی باستانی

ساخت پهپاد تخم مرغی با قابلیت ضبط 4k

 

,ساخت پهپاد,ساخت پهپاد ایرانی,ساخت پهپاد ساده,ساخت پهپاد مدل,ساخت پهپاد Rq170,ساخت پهپاد در ایران,ساخت پهپاد ایرانی Rq170,ساخت پهپاد جدید ایران,ساخت پهپاد آموزش,پهپاد ساخت ایران,پهپاد ساخت ایران,پهپاد ساخت ایران فطرس,پهپادهای ساخت ایران,آموزش ساخت پهپاد ساده,روش ساخت پهپاد ساده,ساخت پهپاد Rq170 توسط ایران,پهپاد Rq170 ساخت ایران,پهپاد در حال ساخت ایران,تاریخچه ساخت پهپاد در ایران,ساخت پیشرفته ترین پهپاد در ایران,ساخت پهپاد توسط ایران,آموزش ساخت پهپاد کوچک,آموزشگاه ساخت پهپاد,جدیدترین پهپاد ساخت ایران,پهپاد جدید ساخت ایران,آخرین پهپاد ساخت ایران,اولین پهپاد ساخت ایران

 

به تازگی شرکت ربات ساز PowerVision پهپادی با طراحی متفاوت را معرفی کرده است. این پهپاد به نام PowerEgg در حالت بسته شبیه به یک تخم مرغ بزرگ، تقریبا به اندازه توپ راگبی به نظر می اید، و با فشردن دکمه تعبیه شده روی ان نیز چهار باله خود را به جهت بالا باز می کند. دارای وزن 2 کیلوگرم است.
زیر بدنه پهپاد فوق نیز دوربینی با رزولوشن 4K تعبیه شده که با توجه به قابلیت چرخش 360 درجه ای پهپاد نیز فیلمبرداری حرفه ای را امکان پذیر می سازد. سیستم جهت یابی دیداری نیز به ربات توان پرواز در فضای خانگی با سقف حداکثری 4 متر را می دهد.

در زمان پرواز در فضای باز با استفاده GPS نیز ثبات خود را حفظ کرده و به دلیل ارائه چندین حالت فیلم برداری خودکار در حین ضبط فیلم نیز این امکان را به کاربر می دهد تا محتوای موردنظر خود را تهیه کند. بعلاوه کنترلر پهپاد را فراموش نکنید که ماژولار طراحی شده و تجربه روانی را فراهم می اورد.

این پهپاد قادر به استریم زنده ویدئویی بر روی دستگاههای اندرویدی و آی او اس می باشد. باتری ان قادر به زمان پرواز 23 دقیقه را فراهم می اورد که ناامیدکننده است، اما با توجه به وزن ان قابل درک است.

این پهپاد دارای ارزش 1288 دلار بوده و رسما از وبسایت رسمی شرکت سازنده قابل پیش خرید است. عرضه ان از پایان سپتامبر اغاز خواهد شد.

  ساخت پهپاد تخم مرغی شکل PowerEgg با قابلیت ضبط 4k
  ساخت پهپاد تخم مرغی شکل PowerEgg با قابلیت ضبط 4k
  ساخت پهپاد تخم مرغی شکل PowerEgg با قابلیت ضبط 4k

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت