ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ساخت عروسک‌های «شکرستان» به پایان رسید

نویسنده: علی باستانی

ساخت عروسک‌های «شکرستان» به پایان رسید

 

شکرستان,شکرستان اپارات,شکرستان رمان,شکرستان دانلود,شکرستان تلگرام,شکرستان نسل سوخته,شکرستان ادب,شکرستان مالستان,شکرستان اندروید,شکرستان دانلود رایگان,عروسک شکرستان,عروسکهای شکرستان,عروسک شکرستان,خرید عروسک شکرستان,فروش عروسک شکرستان,ساخت عروسک شکرستان,الگوی عروسک شکرستان,عکس عروسک شکرستان,عروسک زهره شکرستان,قیمت عروسک شکرستان,

 

مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فواد صفاریان‌پور و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی ساخته می‌شود.
«شکرستان» جزو اولین و معدود پویانمایی‌های ایرانی است که پس از هشت‌سال تصمیم به ساخت آن گرفته شده و بهترین گروه عروسکی ایرانی پشت این کار است.

طراحی عروسک‌ها توسط بنفشه بدیعی و محمد اعلمی انجام شده و تمام آنها هم ساخته شده‌اند. دکوری دوبعدی هم در شهرک سینمایی حاتمی برای آن در نظر گرفته شد که بزرگمهر حسین‌پور و پیمان قانع؛ طراح دکورهای ماه‌عسل، طراحی آن را بر عهده داشته‌اند. فواد صفاریان‌پور؛ کارگردان این مجموعه عروسکی درباره روند کار مجموعه عروسکی «شکرستان» به ما توضیح داد: در حال حاضر ساخت دکور این مجموعه به اتمام رسیده و ما این روزها، اواخر مرحله پیش‌تولیدمان را سپری می‌کنیم. علاوه بر این تمام شخصیت‌های عروسکی‌ ساخته شده‌اند و لباس‌هایی که برایشان طراحی شده بود، آماده است. عروسک‌ها کامل هستند و پیش از این هم بازیگران و صداپیشگان و عروسک‌گردان‌ها تعیین شده بودند.

گفتنی است عوامل مجموعه عروسکی «شکرستان» عبارتند از تهیه‌کننده: جواد فرحانی، کارگردان: فواد صفاریان‌پور، مجری طرح و مدیرتولید: حسین هادیان‌فرد، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: روزبه سجادی‌حسینی، طراحان صحنه: بزرگمهرحسین‌پور و پیمان قانع، طراح و سازنده عروسک‌ها: بنفشه بدیعی.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت