ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ساخت تصاویر GIF در تلگرام

نویسنده: احمد اعجازی

ساخت تصاویر GIF در تلگرام

,ساخت تصاویر Gif,ساخت تصاویر Gif با فتوشاپ,ساخت تصاویر Gif برای تلگرام,ساخت تصاویر Gif در فتوشاپ,ساخت تصاویر Gif برای اندروید,ساخت تصاویر Gif آنلاین,ساخت عکس Gif,ساخت عکس Gif آنلاین,ساخت عکس Gif با فتوشاپ,ساخت عکس Gif در فتوشاپ,ساخت تصاویر متحرک Gif با فتوشاپ,آموزش ساخت تصاویر Gif با فتوشاپ,آموزش ساخت عکس Gif با فتوشاپ,آموزش ساخت تصاویر متحرک Gif با فتوشاپ,آموزش ساخت تصاویر متحرک Gif با فتوشاپ Cs6,آموزش ساخت تصاویر Gif در فتوشاپ,روش ساخت تصاویر Gif در فتوشاپ,آموزش ساخت تصاویر متحرک(gif) در فتوشاپ,نرم افزار ساخت تصاویر Gif برای اندروید,ساخت تصاویر متحرک Gif آنلاین,ساخت تصاویر Gif به صورت آنلاین,ساخت عکس Gif اندروید,ساختن عکس Gif,ساخت عکسهای Gif,ساخت عکس متحرک آنلاین,ساختن عکس متحرک آنلاین,ساخت عکس های متحرک آنلاین,ساخت عکس متحرک به صورت آنلاین,سایت ساخت عکس متحرک انلاین,ساخت عکس متحرک با فتوشاپ,ساختن عکس متحرک با فتوشاپ,ساخت تصاویر متحرک با فتوشاپ,ساخت تصاویر متحرک با فتوشاپ Cs6,آموزش ساخت عکس متحرک با فتوشاپ Cs6,طراحی تصاویر متحرک با فتوشاپ,آموزش ساخت عکس متحرک با فتوشاپ Cs4,آموزش ساخت عکس متحرک با فتوشاپ Cs5,ساخت عکس متحرک در فتوشاپ,ساختن عکس متحرک در فتوشاپ,آموزش ساخت عکس متحرک در فتوشاپ,تصاویر Gif,تصاویر Gif عاشقانه,تصاویر Gif مذهبی,تصاویر Gif چیست,تصاویر Gif زیبا,تصاویر Gif خنده دار,تصاویر Gif برای تلگرام,تصاویر Gif برای تابلو روان,تصاویر Gif عید فطر,Images Gif,دانلود تصاویر Gif عاشقانه,تصاویر متحرک عاشقانه Gif,تصاویر متحرک مذهبی Gif,تصاویر زیبای Gif,عکس های Gif خنده دار,دانلود تصاویر Gif برای تابلو روان,تصاویر Gif تابلو روان,دانلود تصاویر عکس Gif برای تابلو روان,Images Gift,Images Gift Boxes,Images Gif Format,Images Gift Cards,Images Gift Baskets,Images Gifted Education,Images Gifts Of The Holy Spirit,Images Gif Maker,Images Gift Tags

ارسال ویدیو در قالب تصاویر GIF در پیام رسان تلگرام

 

این روزها تصاویر GIF به دلیل جذابیت و حجم کم، نزد کاربران بسیار محبوب هستند. در به‌روزرسانی جدید پیام‌رسان تلگرام نیز به این موضوع اهمیت ویژه‌ای داده شده است و شما از این پس می‌توانید به راحتی آب خوردن، ویدیوهای خود را در قالب تصاویر GIF برای دوستان خود ارسال کنید. در این ترفند به نحوه‌ی انجام این کار می‌پردازیم.

 

در ابتدا بایستی به این نکته اشاره کرد که ویدیو و تصویر GIF با یک‌دیگر تفاوت‌هایی دارند. تصاویر متحرک GIF بر خلاف ویدیوها بدون صدا هستند و حالت Loopمانند دارند، به این معنا که همواره در حال تکرار هستند و انتهایی ندارند. همچنین در محیط تلگرام (به صورت پیش‌فرض) این تصاویر به صورت خودکار دانلود و پخش می‌شوند و مانند ویدیو الزامی به دانلود و بعد پخش آن‌ها نیست در نتیجه‌ی مشاهده‌ی آن‌ها توسط کاربران سریع‌تر صورت می‌گیرد. همچنین به دلیل نوع فشرده‌سازی و 256 رنگ بودن تصاویر GIF، از حجم کم‌تر و البته کیفیت پایین‌تری نسبت به ویدیوها برخوردارند. به همین دلایل نیز کاربران این تصاویر را خیلی راحت‌تر و بیش‌تر در تلگرام به اشتراک می‌‌گذارند.

 

اما برای ساخت یک تصویر GIF (یا به عبارت دیگر تبدیل ویدیو به GIF)، ابتدا اطمینان پیدا کنید از نسخه‌ی به‌روز تلگرام بر روی iOS یا اندروید استفاده می‌‌کنید (از نسخه‌ی 3.12 این قابلیت به تلگرام اضافه شده است).

 

اکنون در صفحه‌ی چت، همان‌طور که پیش از این برای ارسال یک ویدیو اقدام می‌کردید عمل نمایید. یعنی اگر مایلید تصویر را از گالری دستگاه فراخوانی کنید دکمه‌ی گیره‌ی کاغذ را لمس کرده و Video را انتخاب کنید (در iOS گزینه‌ی Photo or Video). اگر هم مایلید همان لحظه یک ویدیو ضبط کنید، گزینه‌ی دوربین را انتخاب کنید و ویدیو را ضبط کنید.

 

در صفحه‌ی بعد از انتخاب ویدیو یا ضبط آن، آیکنی به صورت بلندگو به چشم می‌خورد. این آیکن را لمس نمایید تا در وضعیت بی‌صدا قرار گیرد.

 

 تبدیل ویدیو به گیف, ساخت GIF در تلگرام

تبدیل ویدیو به GIF در اندروید

 

 تبدیل ویدیو به گیف, ساخت GIF در تلگرام

تبدیل ویدیو به GIF در iOS

 

اکنون اگر ویدیو را ارسال کنید، ویدیو به صورت یک تصویر GIF ارسال می‌گردد.

برچسب ها : Images Gif،Images Gif Format،Images Gif Maker،Images Gift،Images Gift Baskets،Images Gift Boxes،Images Gift Cards،Images Gift Tags،Images Gifted Education،Images Gifts Of The Holy Spirit،آموزش ساخت تصاویر Gif با فتوشاپ،آموزش ساخت تصاویر Gif در فتوشاپ،آموزش ساخت تصاویر متحرک Gif با فتوشاپ،آموزش ساخت تصاویر متحرک Gif با فتوشاپ Cs6،آموزش ساخت تصاویر متحرک(gif) در فتوشاپ،آموزش ساخت عکس Gif با فتوشاپ،آموزش ساخت عکس متحرک با فتوشاپ Cs4،آموزش ساخت عکس متحرک با فتوشاپ Cs5،آموزش ساخت عکس متحرک با فتوشاپ Cs6،آموزش ساخت عکس متحرک در فتوشاپ،تصاویر Gif،تصاویر Gif برای تابلو روان،تصاویر Gif برای تلگرام،تصاویر Gif تابلو روان،تصاویر Gif چیست،تصاویر Gif خنده دار،تصاویر Gif زیبا،تصاویر Gif عاشقانه،تصاویر Gif عید فطر،تصاویر Gif مذهبی،تصاویر زیبای Gif،تصاویر متحرک عاشقانه Gif،تصاویر متحرک مذهبی Gif،دانلود تصاویر Gif برای تابلو روان،دانلود تصاویر Gif عاشقانه،دانلود تصاویر عکس Gif برای تابلو روان،روش ساخت تصاویر Gif در فتوشاپ،ساخت تصاویر Gif،ساخت تصاویر Gif آنلاین،ساخت تصاویر Gif با فتوشاپ،ساخت تصاویر Gif برای اندروید،ساخت تصاویر Gif برای تلگرام،ساخت تصاویر Gif به صورت آنلاین،ساخت تصاویر Gif در فتوشاپ،ساخت تصاویر متحرک Gif آنلاین،ساخت تصاویر متحرک Gif با فتوشاپ،ساخت تصاویر متحرک با فتوشاپ،ساخت تصاویر متحرک با فتوشاپ Cs6،ساخت عکس Gif،ساخت عکس Gif آنلاین،ساخت عکس Gif اندروید،ساخت عکس Gif با فتوشاپ،ساخت عکس Gif در فتوشاپ،ساخت عکس متحرک آنلاین،ساخت عکس متحرک با فتوشاپ،ساخت عکس متحرک به صورت آنلاین،ساخت عکس متحرک در فتوشاپ،ساخت عکس های متحرک آنلاین،ساخت عکسهای Gif،ساختن عکس Gif،ساختن عکس متحرک آنلاین،ساختن عکس متحرک با فتوشاپ،ساختن عکس متحرک در فتوشاپ،سایت ساخت عکس متحرک انلاین،طراحی تصاویر متحرک با فتوشاپ،عکس های Gif خنده دار،نرم افزار ساخت تصاویر Gif برای اندروید

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت