ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ساخت بزرگترین موتور دیزلی جهان

نویسنده: علی باستانی

ساخت بزرگترین موتور دیزلی جهان

 

بزرگترین موتور دیزلی جهان,بزرگترین موتور دیزل دنیا,بزرگترین موتور دیزل جهان,بزرگترین موتور دیزل,بزرگترین موتور دیزل,بزرگترین موتورهای دیزلی,بزرگترین موتور دیزلی,بزرگترین موتور سیکلت جهان,بزرگترین موتور دنیا,بزرگترین موتور جهان,بزرگترین موتور,بزرگترین موتور دیزل دنیا,بزرگترین موتور دیزل جهان,بزرگترین موتورسیکلت دنیا,بزرگترین موتور دیزل,بزرگترین موتور کشتی,بزرگترین موتور دیزلی جهان,موتور دیزلی برای پاترول,موتور دیزلی,موتور دیزلی چیست,موتور دیزلی پاترول,موتور دیزلی سواری,موتور دیزلی پژو 405,موتور دیزلی نیسان,موتور دیزلی پراید,موتور دیزلی یانمار,موتور دیزلی سمند,

 

یک شرکت فنلاندی از ساخت بزرگترین و قدرتمندترین موتور دیزلی جهان خبر داده که موتور خودروی فراری در برابر آن مثل یک شوخی است.
این موتور عظیم دارای 109 هزار اسب بخار قدرت بوده و توسط شرکت Wärtsilä ساخته شده است.

موتور RT-flex96C از 14 سیلندر برخودار است که می‌تواند 800 هزار و 80 میلووات انرژی را برای تامین برق کل یک شهر کوچک تولید کند.

وزن این موتور 2300 تن است و با ارتفاع 13 متری و طول 27 متری، از یک ساختمان چهار طبقه بزرگتر است. خط قرمز این سیستم، 102 دور در دقیقه است اما گشتاور آن برای از هم دریدن یک تانک به تکه‌های کوچک کافی است.

ساخت بزرگترین موتور دیزلی جهان

ساخت بزرگترین موتور دیزلی جهان

ساخت بزرگترین موتور دیزلی جهان

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت