ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ساختار فیلمسازی در هند حرفه‌ای است

نویسنده: علی باستانی

ساختار فیلمسازی در هند حرفه‌ای است

 

,فیلمهای هندوستان,فیلم سلام بمبئی,فیلم سلام بمبئی گلزار,فیلم سلام بمبئی بازیگران,فیلم سلام بمبئی دانلود,فیلم سلام بمبئی اپارات,فیلم سلام بمبئی,فیلم سینمایی سلام بمبئی,فیلم هندی سلام بمبئی,فیلم سلام بر بمبئی,فراخوان فیلم سلام بمبئی,گلزار در فیلم سلام بمبئی,دانلود فیلم سلام بمبئی با لینک مستقیم,دانلود تریلر فیلم سلام بمبئی,دانلود فیلم سلام بر بمبئی,دانلود فیلم سینمایی سلام بمبئی,دانلود فیلم سلام بمبئی بدون سانسور,دانلود رایگان فیلم سلام بمبئی,دانلود فیلم هندی سلام بمبئی,دانلود فیلم ایرانی سلام بمبئی,دانلود فیلم جدید سلام بمبئی,فیلم سینمایی سلام بر بمبئی,فراخوان بازیگری فیلم سلام بمبئی,فراخوان بازیگر فیلم سلام بمبئی,فراخوان بازیگری برای فیلم سلام بمبئی,فراخوان بازیگر برای فیلم سلام بمبئی,فراخوان بازیگری در فیلم سلام بمبئی,فیلمسازی,فیلمسازی با موبایل,فیلمسازی با دوربین Dslr,فیلمسازی مستند,فیلمسازی در کانادا,فیلم سازی اندروید,فیلمسازی تبلیغاتی,فیلم سازی سه بعدی,فیلم سازی مستقل,فیلمسازی کوتاه,آموزش فیلمسازی با موبایل,فیلمهای مستند پری دریایی,فیلمهای مستند,فیلمهای مستند حیوانات,فیلمهای مستند حیات وحش,فیلمهای مستند دفاع مقدس,فیلمهای مستند شوک,فیلمهای مستند حیوانات وحشی,فیلمهای مستند,فیلمهای مستند اعدام,برنامه فیلم سازی اندروید,دانلود فیلم سازی اندروید,بازی فیلم سازی اندروید,دانلود برنامه فیلمسازی اندروید,فشرده سازی فیلم اندروید,برنامه فیلم سازی برای اندروید,دانلود نرم افزار فیلم سازی اندروید,برنامه مخفی سازی فیلم اندروید,فیلم سازی برای اندروید,فیلمهای تبلیغاتی مرسدس بنز,فیلمهای تبلیغاتی,فیلمهای تبلیغاتی قبل از انقلاب,فیلمهای تبلیغاتی داعش,فیلمهای تبلیغاتی فول اچ دی,فیلمهای تبلیغاتی جالب,فیلمهای تبلیغاتی Hd,شرکت فیلمسازی تبلیغاتی,فیلمهای تبلیغاتی قدیمی,سه بعدی سازی فیلم,فیلمسازی مستقل,فیلمهای کوتاه خنده دار,فیلمهای کوتاه,فیلمهای کوتاه جالب,فیلمهای کوتاه طنز,فیلمهای کوتاه عاشقانه,فیلمهای کوتاه صحنه دار,فیلمهای کوتاه دیدنی,فیلمهای کوتاه ترسناک,فیلمهای کوتاه و خنده دار

 

طراح صحنه فیلم «سلام بمبئی» که به عنوان پروژه مشترک ایران و هند ساخته شده است از فضای حرفه‌ای تولید در سینمای هند صحبت کرد.
مجید میرفخرایی طراح صحنه و لباس با اشاره به طراحی صحنه و لباس فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور که چند ماه درگیر آن بوده است، بیان کرد: من دی ماه سال ۹۴ به هند رفتم و تا ابتدای نوروز برای طراحی و ساخت لوکیشن این فیلم سینمایی درگیر بودم.

وی با اشاره به این پروژه مشترک تصریح کرد: ما تاکنون به این شکل با هندی ها کار نکرده بودیم. البته یک فیلم دیگر هم در همکاری با آنها داشتیم اما به این صورت که به هند برویم و با بازیگران مطرح هندی ارتباط داشته باشیم، نبوده است. کار آنها بسیار حرفه ای است و شباهت زیادی با هالیوود دارد. فکر می کنم اگر محصولات مشترک دیگری با هند داشته باشیم برای سینمای ایران بسیار مفید است.

میرفخرایی با اشاره به ویژگی های سینمای هند عنوان کرد: سینمای هند هم از خصلت های شرقی برخوردار است و هم تکنیک ها و فضای حرفه ای غربی را دارد و این دو را به خوبی با هم تلفیق کرده است. از این نظر آشنایی و همکاری مشترک ما با هند بسیار خوب بود. من در فیلم «سلام بمبئی» چندین دستیار حرفه ای داشتم چون آنها سندیکا دارند و نمی توان به راحتی هر فردی را وارد کار دستیاری کرد. هر کسی هم کار خودش را انجام می دهد و در نهایت همه امور مشخص و خط کشی شده است و این سینمای حرفه ای است که در ایران باید آن را بیاموزند.

طراح صحنه و لباس فیلم «روز واقعه» اضافه کرد: نگاه حرفه ای در آنجا این بود که همه چیز را برای شما فراهم می کردند و به اصطلاح چانه نمی زدند به طور مثال اگر شما می گفتید من به چهار دستیار نیاز دارم به اندازه نیاز شما افراد را در اختیارتان می گذاشتند.

نمایش ایرانی ها با المان های ایرانی در کنار چیدمان هندی

وی درباره سختی طراحی های این پروژه سینمایی توضیح داد: لوکیشن های متعددی در این پروژه وجود داشت که باید روی آنها کار می شد مخصوصا خانه ای خالی وجود داشت که باید کاملا پر می شد و من باید در همه این طراح ها دو نکته را رعایت می کردم؛ ما می خواستیم هم خانواده هندی و هم خانواده ایرانی را نمایش دهیم. در منازل شخصیت های این فیلم هم باید المان هایی از ایران به نمایش درمی آمد تا ایرانی بودن ایرانی ها حفظ شود و در منزل هندی ها هم باید المان هایی از هند به تصور کشیده می شد و این مساله کار را کمی سخت می کرد. با این حال خود من از طراحی ها راضی هستم.

طراح صحنه و لباس «سلام بمبئی» با اشاره به دو بازیگر ایرانی این فیلم بیان کرد: بنیامین بهادری و محمدرضا گلزار دو بازیگر ایرانی این فیلم هستند که منازلشان این طراحی های ایرانی را شامل می شود و بیننده بعد از تماشای فیلم به تفاوت های طراحی لباس و چیدمان بین دو فرهنگ ایران و هند پی می برد.

میرفخرایی در پایان درباره ساخت نسخه دوم این پروژه سینمایی نیز عنوان کرد: آقای محمدپور در این باره صحبت هایی با من داشته است و اگر قرار باشد نسخه دوم این فیلم را بسازیم احتمالا دوباره حدود چند ماه قبل از نوروز سال ۹۶ به هند برویم. بنابراین اگر نسخه اول فیلم «سلام بمبئی» موفق باشد نسخه دوم هم ساخته خواهد شد.

برچسب ها : آموزش فیلمسازی با موبایل،بازی فیلم سازی اندروید،برنامه فیلم سازی اندروید،برنامه فیلم سازی برای اندروید،برنامه مخفی سازی فیلم اندروید،دانلود برنامه فیلمسازی اندروید،دانلود تریلر فیلم سلام بمبئی،دانلود رایگان فیلم سلام بمبئی،دانلود فیلم ایرانی سلام بمبئی،دانلود فیلم جدید سلام بمبئی،دانلود فیلم سازی اندروید،دانلود فیلم سلام بر بمبئی،دانلود فیلم سلام بمبئی با لینک مستقیم،دانلود فیلم سلام بمبئی بدون سانسور،دانلود فیلم سینمایی سلام بمبئی،دانلود فیلم هندی سلام بمبئی،دانلود نرم افزار فیلم سازی اندروید،سه بعدی سازی فیلم،شرکت فیلمسازی تبلیغاتی،فراخوان بازیگر برای فیلم سلام بمبئی،فراخوان بازیگر فیلم سلام بمبئی،فراخوان بازیگری برای فیلم سلام بمبئی،فراخوان بازیگری در فیلم سلام بمبئی،فراخوان بازیگری فیلم سلام بمبئی،فراخوان فیلم سلام بمبئی،فشرده سازی فیلم اندروید،فيلم سلام بمبئي،فيلمهاي مستند،فیلم سازی اندروید،فیلم سازی برای اندروید،فیلم سازی سه بعدی،فیلم سازی مستقل،فیلم سلام بر بمبئی،فیلم سلام بمبئی،فیلم سلام بمبئی اپارات،فیلم سلام بمبئی بازیگران،فیلم سلام بمبئی دانلود،فیلم سلام بمبئی گلزار،فیلم سینمایی سلام بر بمبئی،فیلم سینمایی سلام بمبئی،فیلم هندی سلام بمبئی،فیلمسازی،فیلمسازی با دوربین dslr،فیلمسازی با موبایل،فیلمسازی تبلیغاتی،فیلمسازی در کانادا،فیلمسازی کوتاه،فیلمسازی مستقل،فیلمسازی مستند،فیلمهای تبلیغاتی،فیلمهای تبلیغاتی Hd،فیلمهای تبلیغاتی جالب،فیلمهای تبلیغاتی داعش،فیلمهای تبلیغاتی فول اچ دی،فیلمهای تبلیغاتی قبل از انقلاب،فیلمهای تبلیغاتی قدیمی،فیلمهای تبلیغاتی مرسدس بنز،فیلمهای کوتاه،فیلمهای کوتاه ترسناک،فیلمهای کوتاه جالب،فیلمهای کوتاه خنده دار،فیلمهای کوتاه دیدنی،فیلمهای کوتاه صحنه دار،فیلمهای کوتاه طنز،فیلمهای کوتاه عاشقانه،فیلمهای کوتاه و خنده دار،فیلمهای مستند،فیلمهای مستند اعدام،فیلمهای مستند پری دریایی،فیلمهای مستند حیات وحش،فیلمهای مستند حیوانات،فیلمهای مستند حیوانات وحشی،فیلمهای مستند دفاع مقدس،فیلمهای مستند شوک،فیلمهای هندوستان،گلزار در فیلم سلام بمبئی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت