ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

زوج مشهور «شکارچی گوزن»به یکدیگر می‌پیوندند

نویسنده: علی باستانی

%d8%b2%d9%88%d8%ac-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%b4%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%86%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b2%d9%86%d8%a8%d9%87-%db%8c%da%a9%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%d9%be

 

,شکارچی گوزن,شکارچی گوزن دوبله,شکارچی گوزن اندروید,شکارچی گوزن ها,شکارچی گوزن بازی,شکارچی گوزن,شکارچی گوزن اپارات,شکارچی گوزن نقد,دیالوگ شکارچی گوزن,کارگردان شکارچی گوزن,دانلود فیلم شکارچی گوزن دوبله فارسی,دانلود فیلم شکارچی گوزن دوبله,بازی شکارچی گوزن اندروید,دانلود شکارچی گوزن اندروید,دانلود بازی شکارچی گوزن اندروید,دانلودبازی شکارچی گوزن برای اندروید,بازی شکارچی گوزن برای اندروید,بازی شکارچی گوزن برای کامپیوتر,بازی شکارچی گوزن 2014,بازی شکارچی گوزن ۲۰۱۴,نقدفیلم شکارچی گوزن,دیالوگ فیلم شکارچی گوزن,کارگردان فیلم شکارچی گوزن

 

زوج رابرت دنیرو و کریستوفر واکن برای نبردی تازه در فیلم «جنگ با بابابزرگ» با یکدیگر همبازی خواهند شد.

نزدیک به چهار دهه از زمانی که مایکل چیمینو شاهکار حماسی خود، «شکارچی گوزن» را روانه سینماها کرد تا روزی که رابرت دنیرو و کریستوفر واکن بالاخره در فیلمی با یکدیگر همبازی شدند می‌گذرد.

حرفه این دو بازیگر از آن زمان از فراز و نشیب‌های زیادی گذشته است، هر دوی آن‌ها اهداف کوتاه‌تری را امسال با فیلم‌هایی مثل «بابابزرگ کثیف» و «9 جان» دنبال کردند. آن‌ها حالا فیلمی را برای همکاری دوباره با یکدیگر انتخاب کرده‌اند که خیلی روشن از حرکت آهسته و افتاده آن‌ها در این روزها صحبت می‎‌کند.

دنیرو و واکن در کنار یوگین لوی در «جنگ با بابابزرگ» به ایفای نقش خواهند پرداخت. تیم هیل («ماپت‌ها از فضا»، «گارفیلد: داستان دو بچه گربه») در این فیلم اسطوره‌های سینمایی را کارگردانی خواهد کرد که داستان پدربزرگی را اتاق خواب نوه‌اش را اشغال کرده دنبال می‌کند.

این فیلم در حقیقت در اقتباس از کتابی نوشته رابرت کیمل اسمیت ساخته شده که سیناپس دقیق آن به شرح زیر است:

پیتر از آمدن بابابزرگ برای زندگی با خانواده او هیجان زده است. اما بابابزرگ در بدو رسیدن او در اتاق خواب او اطراق می‌کند. پیتر چاره‌ای جز اعلان جنگ در برابر او ندارد! بابابزرگ که سرسخت‌تر از این حرف‌هاست در عوض تصمیم به تلافی کردن می‌گیرد.

مراحل تولید این فیلم به سرعت در حال انجام است، دایمنشن متعلق به کمپانی واینشتاین تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده دارد که همچنین آن را 21ام آوریل 2017، یعنی هفت ماه دیگر به اکران سینماها خواهد فرستاد. بنابراین انتظار چیزی در حد «شکارچی گوزن» را نداشته باشید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت