ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«رُست بیف فلفلی» را با حوصله درست کنید

نویسنده: علی باستانی

«رُست بیف فلفلی» را با حوصله درست کنید

 

رست بیف گوشت,رست بیف چیست,رست بیف مرغ,رست بیف در فر,رست بیف,رست بیف چیست,رست بیف اتریشی,رست بیف با مرغ,رست بیف زبان,رست بیف ویکی پدیا,طرز تهیه رست بیف,طرز تهیه رست بیف با سس قارچ,طرز تهیه رست بیف مرغ,طرز تهیه رست بیف فرانسوی,طرز تهیه رست بیف اتریشی,طرز تهیه رست بیف در فر,طرز پخت رست بیف,طرز تهیه رست بیف مرغ,روش تهیه رست بیف,طرز تهیه رست بیف اتریشی,

 

اگر مشکلی با خوردن غذاهای تند ندارید، امروز که روز تعطیل است و حوصله و وقت بیشتری برای آشپزی دارید، این رست بیف فلفلی را درست کنید. رست بیف فلفلی را به سبک زیر تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید…

مواد لازم

  • فلفل‌سیاه نیمکوب 1 قاشق سوپخوری
  • فیله‌ی گوساله 500 گرم
  • روغن مایع 1 قاشق سوپخوری
  • جعفری درشت‌خردکرده یک‌دوم پیمانه
  • پیازچه‌ی خردکرده یک‌چهارم پیمانه
  • سس خردل 2 قاشق سوپخوری
طرز تهیه

1. فر‌(تاون) را با دمای 200 درجه‌ی سانتیگراد گرم کنید، فلفل را روی کاغذ روغنی پخش نمائید و گوشت را روی آن بغلتانید تا کاملاً آغشته به فلفل شود.2. حالا روغن را در تابه‌ی مناسبی بریزید و روی حرارت تند داغ کنید؛ گوشت را در آن سرخ نمائید و در ظرف نسوزی قرار دهید و به مدت 20 دقیقه در فر برشته کنید.

3. سپس آن را با فویل بپوشانید و کنار بگذارید تا خنک شود. اکنون سبزی‌ها را روی کاغذ پخش کنید، سس خردل روی گوشت بمالید و آن را روی مخلوط سبزی قرار دهید و رول کنید.

4. اینک رست‌بیف آماده‌ی میل کردن می‌باشد. همچنین می‌توان آن را حلقه‌حلقه کرد و روی نان کره‌ای قرار داد و با کمی شاهی و سس خردل میل کرد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت