ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رونمایی از اسکناس «مارکز»

نویسنده: علی باستانی

رونمایی از اسکناس «مارکز»

 

مارکز,مارکز صد سال تنهایی,مارکز مکزیک,مارکز و سینما,مارکز بازیکن مکزیک,مارکز دانلود,مارکز دانلود کتاب,مارکز فوت,مارکز کتاب,مارکز آثار,رونمایی از اسکناس جدید,رونمایی از اسکناس ۲۰ هزار ریالی,رونمایی از اسکناس های جدید,رونمایی از اسکناس,رونمایی اسکناس,اسکناس,اسکناس قدیمی,اسکناس های جمهوری اسلامی,اسکناس های ایران,اسکناس یک میلیون دلاری,اسکناس پهلوی,اسکناس شاهکار بینش پژوه,اسکناس به انگلیسی,اسکناس ده هزار تومانی,اسکناس دلار,

 

تصویری از اسکناس 50 هزار پزویی کشور کلمبیا با تصویر «گابریل گارسیا مارکز» منتشر شد.
«فایننس کلمبیا» نوشت: اسکناس‌های 50 هزار پزویی منقش به تصویرهایی از «گابریل گارسیا مارکز» نویسنده برنده نوبل و خالق رمان «صد سل تنهایی» به ‌زودی به دست مردم کلمبیا می‌رسد.

افکت‌های آبرنگ سه‌بعدی، تصاویر برجسته و نقش‌هایی که زیر نور  ماورای بنفش خود را نشان می‌دهند، از جمله طراحی‌های این اسکناس است. در کنار عکس «گابو» پروانه‌هایی دیده می‌شود که نمادی از سبک رئالیسم جادویی او هستند.

«گابریل گارسیا مارکز» از بزرگ‌ترین چهره‌های ادبیات اسپانیولی‌زبان و آمریکای لاتین بود که در سال 1982 به جایزه‌ نوبل ادبیات دست یافت. «گابو» به ‌عنوان پیشتاز سبک «رئالیسم جادویی» شهرت داشت.

»صد سال تنهایی» که نمونه‌ بارز رئالیسم جادویی است، معروف‌ترین اثر «مارکز» محسوب می‌شود. «پاییز پدرسالار»، «عشق سال‌های وبا» و «گزارش یک مرگ» از دیگر رمان‌های معروف این نویسنده‌ برجسته هستند که آثارش تاکنون به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده‌اند

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت