ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رول های سوسیسِ کنجدی در مایکروویو

نویسنده: احمد اعجازی

رول های سوسیسِ کنجدی در مایکروویو

,رول سوسیس,رول سوسیس با نان تست,رول سوسیس با خمیر یوفکا,رول سوسیس با پنیر,رول سوسیس و پنیر,رول سوسیس با یوفکا,رول سوسیس,رول سوسیس با خمیر یوفکا,آموزش رول سوسیس,طرزتهیه رول سوسیس,رول سوسیس پنیری,طرز تهیه رول سوسیس,طرز تهیه رول سوسیس پنیری,طرز تهیه رول سوسیس با خمیر یوفکا,طرزتهیه رول سوسیس پنیری,طرز تهیه رول سوسیس,طرز تهیه رول سوسیس پنیری,طرز تهیه رول سوسیس با خمیر یوفکا,طرز تهیه رول سوسیس و پنیر,طرز تهیه رولت سوسیس,طرز تهیه رول سوسیس,طرز تهیه رولت سوسیس,طرز تهیه ی رول سوسیس,طرز تهیه ی رولت سوسیس,طرز تهیه رولت با سوسیس,طرز تهیه رولت نان با مغز سوسیس,طرز تهیه رولت مرغ و سوسیس,طرز تهیه رولت نان با سوسیس,طرز تهیه رولت سیب زمینی با سوسیس,طرزتهیه رول سوسیس پنیری,طرز تهیه رول سوسیس پنیری

طرز تهیه رول های سوسیسِ کنجدی در مایکروویو

 

امروز به کمک شما آمده ایم تا اگر گاهی کمبود وقت دارید و نمی دانید چه غذایی درست کنید، به شما کمک کنیم. البته که منظورمان پختن غذا نیست! دستور تهیه غذایی سریع را به شما پیشنهاد می دهیم که دیگر نگران وقت نباشید.

 

مواد لازم برای رول های سوسیسِ کنجدی :

شیر 125 میلی لیتر (یک دوم پیمانه)
 آرد 250 گرم
مایه خمیر 7 گرم
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
سوسیس 12 عدد
روغن 2 قاشق سوپخوری
زرده‌ی تخم مرغ 1 عدد
کنجد به میزان لازم

 

طرز تهیه رول های سوسیس در مایکروویو :

شیر را در ظرف مناسبی بریزید و در دستگاه مایکروویو بگذارید. با قدرت 900 وات یا 100 درصد، به مدت تقریبی 30 ثانیه گرم کنید.

 

آن گاه شیر را از مایکروویو بیرون آورید، آرد، مایه‌خمیر و نمک را به آن بیفزائید و خمیر کنید.

سپس رویش را بپوشانید و به مدت تقریبی 1 ساعت، در جای گرمی بگذارید.

 

حالا روی سوسیس‌ها روغن بمالید و در ظرف نسوزی بچینید.

 

اکنون آن را درون مایکروویو قرار دهید؛ با پخت ترکیبی گریل و مایکروویو 180 وات، به مدت تقریبی 3 تا 4 دقیقه، دو طرف سوسیس‌ها را سرخ کنید.

 

اینک خمیر را روی سطح آردپاشیده به ضخامت 3 میلیمتر، پهن کنید و نوارهائی به عرض 1 و طول 30 سانتیمتر از آن ببرید و دور سوسیس‌ها بپیچید.

 

رویش را زرده‌ی تخم مرغ بمالید و کنجد بپاشید. در کانوکشن با دمای 180 درجه‌ی سانتیگراد، به مدت تقریبی 10 تا 15 دقیقه برشته کنید.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت