ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

روش نگهداری برگ مو در فریزر بدون تغییر رنگ

نویسنده: احمد اعجازی

روش نگهداری برگ مو در فریزر بدون تغییر رنگ

برگ مو به انگلیسی,برگ مو دلمه,برگ مو,برگ مو شور,برگ مو چیست,برگ مو نگهداری,برگ مو کنسروی,برگ مو در خواب,برگ مو خواص,برگ مو در بارداری,روش نگهداری برگ مو در فریزر,روش نگهداری برگ مو به مدت طولانی,روش نگهداری برگ مو,روش نگهداری برگ مو برای دلمه,روش نگهداری برگ مو در یخچال,روش نگهداری برگ مو برای زمستان,روش نگهداری برگ مو در آب نمک,طرز نگهداری برگ مو,طرز نگهداری برگ مو برای دلمه,طرز نگهداری برگ مو,روش نگهداری برگ مو در فریزر,طرز نگهداری برگ مو درفریزر,نحوه نگهداری برگ مو درفریزر,طرز نگهداری برگ مو در فریزر,طرز نگهداری دلمه برگ مو در فریزر,نگهداری برگ مو در فریزر,نگهداری برگ انگور در فریزر,بهترین روش نگهداری برگ مو در فریزر,طریقه نگهداری برگ انگور در فریزر,طریقه ی نگهداری برگ مو در فریزر,

بهترین روش فریز کردن برگ مو که رنگ آن تغییر نکند داخل بطری نوشابه است

 

بهترین روش فریز کردن برگ مو که رنگ آن تغییر نکند!
شاید خیلی از شما راههای مختلفی را برای فریز کردن برگ مو امتحان کرده باشید. ولی در نهایت با تغییر رنگ دادن برگ مو مواجه شده اید. البته این راه فریز کردن برای کسانی که در ایران هستند مناسب است. چون دوستانی که در خارج از کشور هستند هیچ مشکلی ندارند بهترین نوع برگ موهای عربی در تمامی مارکتها همه وقت سال موجود است.

 

اما اگر دوست دارید این راه را امتحان کنید کافیست برگ مو را کاملا بشویید و درون سبد بریزید تا آب آن کاملا برود سپس یک بطری نوشابه خانواده خالی را که شسته و خشک کرده اید را آورده چندتا برگ را روی هم بگذارید و باریک لول کنید سپس به آرامی داخل بطری بیندازید و تا پر شدن بطری ادامه دهید سپس درب آن را محکم ببندید و در فریزر بگذارید.

 

از این طریق می توانید برگ را بدون تغییر رنگ تا یک سال نگهداری کنید در نهایت موقعی که به برگ ها نیاز داشتید کافیست با چاقو پلاستیک را بریده تا درب آن گشاد شده و به راحتی و بدون هیچ دردسری برگ را بیرون بیاورید. امیدوارم از این طرح ساده و جالب لذت ببرید و هر موقع سال که دوست داشتید دلمه درست کنید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت