ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

روشی طبیعی برای صاف کردن موهای فر

نویسنده: علی باستانی

روشی طبیعی برای صاف کردن موهای فر

 

صاف کردن مو به روش ژاپنی,مواد صاف کردن مو به روش ژاپنی,آموزش صاف کردن مو به روش ژاپنی,صاف کردن موهای وز,صاف کردن مو با گلت,روش صاف کردن مو با گلت,آموزش صاف کردن مو با گلت,صاف کردن مو با سشوار,روش صاف کردن مو با سشوار,صاف کردن مو با مواد طبیعی,صاف کردن مو با مواد,صاف کردن مو با مواد گیاهی,صاف کردن مو با مواد شیمیایی,صاف کردن مو با مواد المنت,اموزش صاف کردن مو با مواد,صاف کردن مو با مواد طبیعی,صاف کردن مو با اتو مو,روش صاف کردن مو با اتو,آموزش صاف کردن مو با اتو,صاف کردن مو با اتو,صاف کردن مو به روش طبیعی,صاف کردن موهای مجعد

 

 

مو به تدریج و به دلیل استفاده از مواد شیمیایی کیفیت خود را از دست می‌‎دهد. این اتفاق به ویژه در زنانی که ترجیح می‌دهند موی بلندتر و براق‌تری داشته باشند، بیشتر خود را نشان می‌دهد.

موی صاف در دنیای مد امروز بسیار ضروری است. بسیاری از افراد از وسایلی چون اتوی مو برای صاف کردن موی خود استفاده می‌کنند، اما این روش آثار جبران ناپذیری بر روی مو به جای می‌گذارد. حال اگر روشی ساده و طبیعی بتواند همان کار را برای شما انجام دهد، بدون شک می‌تواند راه حلی دائمی باشد.

اگر موهای شما فر است و این مسئله تا حدی شما را اذیت می‌کند، می‌توانید به کمک این ترکیب بر این مسئله فائق آیید. اگر این ترکیب برای موهایتان جواب داد، به طور قطع برای همیشه جایگزین اتوی مو خواهد شد.

مواد مورد نیاز و طرز تهیه

  •     چهار قاشق چایخوری آب لیمو
  •     یک فنجان روغن نارگیل
  •     دو قاشق چایخوری روغن زیتون
  •     سه قاشق چایخوری نشاسته ذرت
روشی طبیعی برای صاف کردن موهای فر

– مواد بالا را داخل ظرفی ریخته و بر روی دمای ملایم با هم ترکیب کنید تا حالت خمیری به دست آید. سپس آن را بر روی موی خود بمالید.

روشی طبیعی برای صاف کردن موهای فر

– سرتان را با یک کلاه حمام ویژه رنگ کردن مو بپوشانید. بعد از این مرحله، یک حوله گرم بر روی آن بگذارید و اجازه دهید تا یک الی دو ساعت به همین حالت باقی بماند. این ترکیب آسان می‌تواند موهای شما را سالم، درخشان و صاف نگه دارد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت