ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

روسیه به ایران بالگرد می فروشد

نویسنده: علی باستانی

روسیه به ایران بالگرد می فروشد

 

خرید بالگرد از روسیه,خرید بالگرد از روسیه توسط ایران,خرید هلیکوپتر از روسیه توسط ایران,خرید بالگرد,خرید بالگرد شخصی,خرید بالگرد توسط ایران,خرید بالگرد از روسیه,خرید بالگرد کنترلی,خرید بالگرد جنگی از روسیه,خرید بالگرد اسباب بازی,خرید بالگرد روسی توسط ایران,خرید بالگرد تک نفره,خرید بالگرد در ایران,فروش بالگرد شخصی,فروش بالگرد,فروش بالگرد کنترلی,فروشگاه بالگرد,فروش قطعات بالگرد,خرید و فروش بالگرد,

 

«الکساندر چربینین» قائم‌مقام شرکت هولدینگ بالگردهای روس که زیرمجموعه شرکت دولتی «روس‌تک» روسیه است اعلام کرد، این شرکت در حال مذاکره با همکاران ایرانی در خصوص تأمین بالگردهای سبک «آنسات» (Ansat) و «کاموف کا-226 تی» (Kamov Ka-226T) برای وزارت بهداشت ایران است.
بنا بر گزارش خبرگزاری «تاس»، شرینین در ادامه تأکید کرد: «شرکت هولدینگ بالگردهای روسی مذاکراتی را در این رابطه با ایران آغاز کرده است. علاوه بر تحویل این بالگردها، مسئله سازماندهی مونتاژ این بالگردها در ایران نیز در حال بررسی است. بر اساس تخمین‌های عنوان شده، ایران به حدود 60 بالگرد سبک روسی نیازمند است».

روابط عمومی این شرکت روسی اعلام کرد که در تاریخ 23 تا 25 آگوست، برای نخستین بار این شرکت سمیناری برای طرف ایرانی و مشتریان احتمالی بالگردهای روسی برگزار کند.

بنا بر این بیانیه، در این سمینار قرار است کارشناسان روس نحوه عملکرد و کاربرد تجهیزات چندجانبه غیرنظامی را برای مشتریان احتمالی شرح دهند.

این شرکت روسی اعلام کرده، «این تجهیزات شامل بالگردهای آتش‌نشانی «کا-32 ای 11 وی اس»، جدیدترین نوع بالگردهای «ام آی-17» برای انجام عملیات امداد و نجات و نیز بالگردهای سنگین «ام آی-26 تی» و «ام آی-26 تی 2» برای انجام عملیات پاکسازی در شرایط بحرانی و بلایای طبیعی، جابه‌جایی کمک‌های بشردوستانه و انتقال افراد می‌شود.»

این شرکت همچنین تأکید کرد که در حال مذاکره با طرف ایرانی برای راه‌اندازی مرکز خدمات پس از فروش بالگردهای روسی در داخل ایران است. این مذاکرات بنا به اعلام این شرکت روسی با شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایرانی (IHSRC) است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت