ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

روحانی: ممنوع التصویری خاتمی به شوخی شبیه است

نویسنده: علی باستانی

روحانی ممنوع التصویری خاتمی به شوخی شبیه است

 

 

 

, ریس جمهور روحانی , ریس جمهوری روحانی , رییس جمهور روحانی شد , سایت رئیس جمهور روحانی , حسن روحانی رئیس جمهور , عکس ریس جمهور روحانی , رئیس جمهور ایران روحانی , خانواده رئیس جمهور روحانی , بیوگرافی روحانی رئیس جمهور , اقای روحانی رئیس جمهور , ریاست جمهوری ایران روحانی , رییس جمهور ایران روحانی , سایت ریس جمهور اقای روحانی , انتخابات ریاست جمهوری ایران روحانی , روحانی رئیس جمهور ایران شد , معاون اول رئیس جمهور روحانی , سایت روحانی رئیس جمهور ایران , ایا روحانی رئیس جمهور میشود , ریاست جمهوری آقای روحانی , رئیس جمهور آقای روحانی , سایت ریاست جمهوری آقای روحانی , دفتر ریاست جمهوری آقای روحانی , کاندیدای ریاست جمهوری آقای روحانی , رییس جمهور آقای روحانی , جشن ریاست جمهوری آقای روحانی , کاندید ریاست جمهوری آقای روحانی , رئیس جمهور باید روحانی باشد , سفر رئیس جمهور روحانی به نیویورک , تحویل ریاست جمهوری به روحانی , سفر رییس جمهور روحانی به خوزستان , رئیس جمهور روحانی تهدید اسرائیل , رئیس جمهور جدید روحانی , رییس جمهور جدید روحانی , رییس جمهور روحانی چند فرزند دارد , رئیس جمهور روحانی چند فرزند دارد , چرا روحانی ریس جمهور شد , ریاست جمهور حسن روحانی , ریاست جمهوری حسن روحانی , ریاست جمهوری حسن روحانی , رییس جمهور حسن روحانی , رئیس جمهور حسن روحانی , حسن روحانی رئیس جمهور , رئیس جمهور ایران حسن روحانی , حسن روحانی رئیس جمهور منتخب , سایت رئیس جمهور حسن روحانی , خانه ریس جمهور روحانی , ریس جمهور دکتر روحانی , ریاست جمهوری دکتر روحانی , ریاست جمهوری دکتر روحانی , رئیس جمهور دکتر روحانی , جشن ریاست جمهوری روحانی در تهران , سایت ریاست جمهور دکتر روحانی , سایت ریاست جمهوری دکتر روحانی , دفتر ریاست جمهوری دکتر روحانی , رییس جمهور دکتر روحانی , جشن ریاست جمهوری روحانی در شیراز , سایت رسمی رئیس جمهور روحانی , زندگی نامه رئیس جمهور روحانی , عکس زن ریس جمهور روحانی , سایت رئیس جمهور روحانی , رییس جمهور شدن روحانی , روحانی رئیس جمهور شد , حسن روحانی رئیس جمهور شد , رئیس جمهور شدن روحانی , عکس روحانی ریس جمهور ایران , عکس همسر ریس جمهور روحانی , عکس های ریس جمهور روحانی , فرزندان روحانی ریس جمهور , روحانی کی رئیس جمهور میشود , کابینه ریس جمهور روحانی , رئیس جمهور منتخب روحانی , ایا روحانی ریس جمهور می شود , رییس جمهور منتخب روحانی , سایت ریس جمهور منتخب روحانی , روحانی ریس جمهور منتخب , روحانی ریس جمهور میشود , نامه به ریس جمهور روحانی ,

 

 

 

روحانی درباره ممنوع التصویر بودن رییس جمهور دولت اصلاحات گفت: هیچ مصوبه‌ای نسبت به ممنوع‌ التصویری آقای خاتمی وجود ندارد. وی ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات را به شوخی تشبیه کرد.

خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور با بیان اینکه قول دولت به مردم برای انتخابات رقابت حداکثری و مشارکت حداکثری بود گفت: دولت همه توان خود را به کار گرفت تا افرادی که می توانند در انتخابات شرکت کنند بیشتر و بیشتر شوند.

دولت نیز همه توان خود را برای برگزاری یک انتخابات قانونمند به کار گرفت

حسن روحانی در نشست خبری با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی با بیان اینکه هفتم اسفند مردم به نظام، رهبری و دولت‌شان بار دیگر اعتماد خود را نشان دادند و پای صندوق آرا آمدند و جهان را یک بار دیگر به شگفتی واداشتند اظهار کرد: مردم با حضورشان پایه‌های نظام را بیش از گذشته مستحکم کردند و دولت نیز همه توان خود را برای برگزاری یک انتخابات قانونمند، سالم و شکوهمند به کار گرفت.

رییس جمهور با اشاره به اینکه ممکن است برخی انتظارات در انتخابات برآورده نشده باشد تصریح کرد: از زمان ثبت نام کاندیداها تا روز انتخابات دولت هیچ شب آرامی را نداشت و همه توان خود را به کار گرفت تا امید را به جامعه برگرداند.

رییس دولت تدبیر و امید افزود: دولت همه تلاش خود را به کار گرفت تا در حد توان و با حفظ آرامش رقابت را به رقابت حداکثری برسانیم.

روحانی ضمن سپاسگذاری از همه کاندیداها به ویژه کسانی که صلاحیت آن‌ها مورد تایید قرار نگرفت به خاطر رعایت قانون و عملی کردن آن تصریح کرد: اگر اعتراضی داشتند و اگر اقدامی کردند در چارچوب قانون بود که این به معنای بلوغ سیاسی در صحنه فعالیت‌های رقابتی و انتخاباتی بود.

رییس جمهور ضمن تشکر از همه کسانی که مردم را برای حضور پای صندوق آرا تشویق کردند گفت: از رهبر معظم انقلاب تا همه فرهیختگان و بزرگان سیاسی جامعه که با پیام کتبی یا صوتی مردم را به انتخابات تشویق کردند تا همه گروه‌های مرجع ،‌مراجع و علما، بزرگان و هنرمندان و دانشگاهیان و ورزشکاران و همچنین اصحاب رسانه که در این مسیر گام برداشتند تشکر می‌کنیم.

روحانی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در ایام مذاکرات هسته‌ای و در ایام انتخابات گفت: با تلاش فراگیر همگانی خوشبختانه یک انتخابات بسیار خوب به لحاظ حضور مردم و امنیت داشتیم و حتی یک ناامنی در سراسر کشور نداشتیم و در این راستا باید از همه نیروهای امنیتی، نیروهای مسلح، انتظامی، ارتش،‌ سپاه و بسیج و همه آن‌هایی که برای امنیت کشور در طول سال تلاش می کنند تشکر کنیم.

وی با اشاره به اینکه ایران امروز کشور امنی است که در معرض دید جهانیان قرار دارد گفت: در سراسر کشورهای منطقه مشابهی برای ایران از لحاظ امنیت پیدا نمی‌شود که با کمال متانت و آرامش و با نشاط، امید و اعتماد به صندوق آرا مردم در انتخابات حضور پیدا کردند.

روحانی با بیان اینکه مهم ترین پایه و استحکام برای نظام اعتماد مردم به صندوق آرا و نگاه مردم برای تغییر به صندوق آراست خاطرنشان کرد: هرچه می خواهیم باید از صندوق آرا بخواهیم و در نحوه رای دادن‌مان باید به داخل و خارج کشور اعلام کنیم که چه می‌خواهیم و چه مسیری را می‌پسندیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیار خوشحالم در میان همه جناح‌ها، احزاب و گروه‌ها عمدتا معتدلین انتخاب شدند و به این معناست که مردم ما میانه روی را انتخاب کرده‌اند یعنی مردم راهی که در 92 انتخاب کردند را می خواهند ادامه دهند.

رییس جمهور با اشاره به اینکه پیام مردم به همه مسئولان این است که از آن‌ها همدلی می‌خواهند تصریح کرد: برای دو مجلس آینده چه مجلس خبرگان رهبری که به لحاظ جایگاه دارای اهمیت ویژه است و چه مجلس شورای اسلامی که برای قانون گذاری و سرنوشت روزمره مردم اهمیت دارد خواست دولت هماهنگی و همکاری بیشتر میان همه نهادها و قواست.

روحانی همچنین در بخشی از صحبت‌های خود با بیان اینکه سال 94 یک سال تاریخی و به یادماندنی برای ملت ایران است گفت: در طلیعه سال 94،‌ در اولین قدم مهم‌ترین توافق هسته‌ای در لوزان را به دست آوردیم و در بیست و سوم تیرماه روز توافق هسته‌ای بین ایران و 1+5 بود. همچنین 29 تیرماه همه قطعنامه‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد و شورای امنیت لغو شد و ایران تبدیل به کشوری شد که طرف همکاری با جامعه جهانی است.

رییس جمهور با اشاره به اینکه در 24 آذرماه شورای حکام 12 مصوبه علیه ایران را لغو کرد گفت: PMD و برنامه احتمالی نظامی علیه ایران و به طور کلی پرونده هسته‌ای ایران در شورای حکام بسته شد و شورای حکام اعلام کرد نگاه به گذشته پایان پذیرفت و نگاه‌مان به برنامه آینده ایران است.

روحانی با اشاره به اینکه 26 دی ماه 94 برنامه اجرایی اقدام مشترک و برجام به تصویب نهایی رسید و همه تحریم‌های اقتصادی، مالی و بانکی در رابطه با برنامه هسته‌ای لغو شد گفت: در نهایت هفتم اسفند افتخار تاریخی توسط ملت ایران آفریده شد.

مجلس تابع دولت نمی خواهیم

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اینکه ما مجلس تابع دولت نمی خواهیم و اصلا چنین مجلسی نداریم اظهار کرد: مجلس و دولت کنار هم و البته تابع اصول مشابه و واحد هستند و اهداف ملی واحدی را دنبال می کنند و ما دولت و مجلسی همراه و همدل می خواهیم و بسیار امیدواریم که همکاری ما با مجلس دهم بیش از مجلس نهم باشد.

وی ادامه داد: در مجلس نهم هم تلاش کردیم روابط خوبی داشته باشیم و سوالات فراوان، استیضاح‌ها ، رد یا تاخیر برخی لوایح ما را عصبانی نکرد واگر بودجه یا برنامه ششم هم امسال تصویب نشود، باز هم رابطه خوبی با مجلس نهم تا آخرین روز خواهیم داشت و البته بسیار امیدواریم در مجلس دهم شرایط بهتری برای همکاری داشته باشیم.

روحانی در ادامه تاکید کرد: مردم می خواهند قوا در کنار هم باشند و آن‌ها دعوا و بداخلاقی نمی خواهند مردم در هفت اسفند به بداخلاقی ها پاسخ دادند و در هفت اسفند گفتند تهمت ، افترا و شعارهای غلط نتیجه معکوس می‌دهد. همه ما باید در مسیر اخلاق، رفاه مردم، قدرت ملی و آینده درخشان کشور باشیم.

وی هم‌چنین با بیان اینکه قانون اساسی خواسته است که در مجلس افکار مختلف از سوی ملت انعکاس داشته باشد افزود: به همین دلیل حتی مسیحیان، زرتشتیان و یهودیان باید در مجلس نماینده داشته باشند، مردم می خواهند همه افکار در مجلس نماینده داشته باشند. مجلس یک دست مجلس مطلوبی نیست باید همه با همفکری از نظرات هم استفاده کنیم و به فکر آینده کشور باشیم.

رئیس دولت تدبیر و امید در ادامه اظهارات خود با تاکید بر اینکه برجام یک تقریبا به پایان رسیده است، گفت:‌ البته ممکن است برخی جزئیات به زمان نیاز داشته باشد، اما طرف مقابل ما به تعهدات خود عمل کرده است البته تعامل با بخش اقتصادی غیر دولتی زمان بر است و شرایط خاص خود را دارد. هرچند تعامل بانک های ما و بانک های خارجی آغاز شده و روز به روز بهتر می‌شود. بیمه هم تاحدود زیادی اجرایی شده، اگرچه ممکن است برخی بیمه ها هنوز فعال نشده باشند.

روحانی در ادامه خطاب به مردم ایران گفت: اکنون هزینه صادرات ده درصد و هزینه حمل و نقل 25 کاهش یافته است. 4/2 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری به تصویب رسیده است و ایران در حال بازیافتن جایگاه خود در صادرات نفت است. احقاق حقوق ما فقط در حوزه هسته‌ای نبود. ما باید به جایگاه گذشته خود در صادرات نفت دست پیدا کنیم که البته قدم به قدم در نزدیک شدن به آن جایگاه هستیم اکنون 400 هزار بشکه صادرات نفت افزایش یافته اما برای رسیدن به جایگاه قبلی چند ماه زمان نیاز داریم.

رئیس جمهور هم‌چنین با بیان اینکه ما خواستار بازگشت صنعت هوایی کشور به جایگاه خود هستیم، تاکید کرد: ما نمی خواهیم مردم سالانه 4/5 میلیارد دلار پول به شرکت های هوایی خارجی پرداخت کنند، ما می خواهیم این پول به شرکت های هوایی داخلی برگردد و فکر نمی کنم کسی از این بابت ناراحت شود که پول ایرانی به جیب ایرانی برسد.

به گفته روحانی برجام یک اجرایی شده اما اگر طرف مقابل بخواهد به وظیفه خود عمل نکند، عکس العمل فوری خود را خواهد دید.

وی هم‌چنین از مردم خواست تا همه دست به دست هم بدهند و برجام دو که اقدام جامع مشترک ملی برای وحدت، رونق اقتصادی، پیشرفت کشور و قدرت ملی است را اجرایی کند.

روحانی در ادامه با بیان اینکه سال 95 به مراتب از لحاظ اقتصادی سال بهتری خواهد بود و رفاه عمومی نسبت به سال 94 بهتر است افزود: سال 94 سال سختی بود . قیمت درآمد نفتی در سال 90، 120 میلیارد دلار و در سال 94 کمی بیش از بیست میلیارد دلار بوده است با این وجود دولت با همین درآمد کم با کمک مردم کشور را اداره کرد در حالی‌که در کشورهای همسایه صادرکننده نفت ارزش پول ملی حتی به نصف رسید و تورم 150 درصدی هم تجربه شد اما تورم ما روز به روز کاهش یافت.

سال آینده شرایط بهتری از نظر اقتصادی خواهیم داشت

رییس جمهور کشورمان در ادامه نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: جالب است که مردم بدانند در بهمن و اسفندماه همیشه تورم در کشور بیشتر می‌شد، اما در بهمن ماه سال جاری تورم ما منفی بود که این نتیجه همدلی و همزبانی بوده است و می بینیم در شرایط رکود هم ما رشد 3 درصد در کشور داشتیم و ان شاءالله سال آینده نیز رشد خوبی خواهیم داشت.

وی ادامه داد:‌ با توجه به این، خواست من پیشاپیش برای روزهای پایانی سال 94 و سال 95 همدلی برای اجرایی شدن برجام 2 است و ان‌شاءالله ما در همه زمینه‌ها با هماهنگی بیشتر بین قوا بهترین استفاده و بهره برداری را خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، روحانی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سخنگوی دولت هفته گذشته اعلام کرد وزرای کابینه به ویژه وزرای اقتصادی ملزم به تدوین برنامه‌ای کوتاه مدت شده‌اند، جزییات این برنامه چیست، ابتدا با مزاح اظهار کرد: چرا از خودش نپرسیدید؟

وی ادامه داد:‌ ان‌شاءالله سال آینده شرایط بهتری از نظر اقتصادی خواهیم داشت و به همه وزارتخانه ها به ویژه وزارتخانه‌های اقتصادی گفته‌ام خودشان را برای یک تحول آماده کنند و در عین حال برای جذب سرمایه های خارجی و تعامل با سایر کشورها آماده باشند که با این شرایط وضعیت بسیار بهتری خواهیم داشت.

روحانی یادآور شد: از وزرای اقتصادی خواستم هرکدام طرح ضربتی کوتاه مدتی مدنظر دارند در جلسه هیات وزیران مطرح کنند که مثلا وزیری گفت زیر ساخت‌های ما برای ریل گذاری آماده است و اگر پول بدهید این کارها به خوبی انجام می‌شود، در عین حال وزیر دیگری در زمینه نیرو گفت که برای جذب سرمایه و ساخت نیروگاه ظرفیت خوبی دارد که ما نیز در حد توان به تمام این وزارتخانه ها کمک خواهیم کرد.

رییس جمهور کشورمان همچنین تاکید کرد: من حرف تکراری را تکرار می کنم که دولت باید به بخش خصوصی کمک کند و اصل کار باید توسط این بخش انجام شود. در زمینه حمل و نقل دریایی دولت سهم خود را 25 درصد کاهش داده و در شرایطی هستیم که می‌توانیم در توسعه ریل نیز با کمک بخش خصوصی فعال شویم بنابراین ما در مسائل اساسی ، محیط زیستی،‌آب و مساله فاضلاب در کشور و بسیاری مسائل که به سلامت و زندگی مردم مربوط می شود به ویژه اشتغال فعال و به فکر هستیم.

روحانی در پاسخ به ادعای خبرنگار دیگری در این رابطه که گفت اقتصاد آن قدر که توسط دولت پویا جلوه داده می‌شود نیست و در میان مردم حس نمی‌شود و طرف آمریکایی و اروپایی در اجرای برجام آنقدر همراهی نمی کنند و با زدن خودکار خود به میکروفون از این موضوع نیز مانند ضرب آهنگی که ضربه خودکار به میکروفون ایجاد می‌کند ، به عنوان واقعیتی یاد کرد،گفت: من واضح‌تر از همان خودکاری که شما به میکروفون زدید حقیقت را می گویم.

وی ادامه داد:‌ دست ما بعد از تصویب برجام باز شده مثلا ما قبلا یک میلیون بشکه نفت می فروختیم اما اکنون یک میلیون و 400 بشکه می فروشیم و نمایندگان مجلس نیز دولت را مکلف به فروش بالای دو میلیون برای سال آینده کرده‌اند. در عین حال روابط بانکی ما برقرار شده و این چیزی مخفی نیست. ما امروز مشکل نفتی نداریم. قیمت دلار را مردم بالعیان در بازار می بینند در عین حال که می‌بینیم در کشورهای مجاور ارز خارجی چه وضعی دارد و ما چیز مخفی نداریم و همه چیز به وضوح برای مردم مشخص است.

روحانی خاطرنشان کرد: هرکس در صادرات کالا و واردات مواد اولیه است برجام را حس می‌کند،‌هرکس می خواهد حساب ال سی باز کند برجام را حس می کند، مسافرینی که امروز سوار هواپیما یا قطار می شوند برجام را قدم به قدم لمس می کنند. در عین حال رسانه‌های منصف هم این شرایط را لمس می کنند اما برخی رسانه‌ها برایشان سخت است شرایط را بپذیرند.

وی افزود: خیلی ها می گفتند این ها می گویند سانتریفیوژ می چرخد زندگی مردم هم می چرخد اما حالا می بنید که واقعا سانتریفیوژهای ما می چرخد و زندگی مردم هم می چرخد و برجام یک مثل آفتاب تابان است و اگر چشم ها را باز کنید می بینید آفتاب هست.

رییس جمهور کشورمان همچنین تصریح کرد: ممکن است در مواردی ایراد و اشکال باشد که ما این ایرادات را به طرف های اروپایی و امریکایی تذکر می دهیم اما اروپا و آمریکا به تعهدات اصلی خود عمل کردند و اگر ایرادی باشد ما به آن‌ها اعلام می‌کنیم.

روحانی یادآور شد: از شرکت‌های هواپیمایی و مسافران هوایی بپرسید آن‌ها قبلا برای سوخت گیری باید در کشور ثالثی می نشستند اما حالا این مشکل وجود ندارد البته به این معنا نیست که حواس ما جمع نباشد و اگر در مواردی ایراد بود تذکر ندهیم.

وی افزود: من از بعضی رسانه‌ها که در انتخابات و برجام کم لطفی داشتند می خواهم واقعیت را همان طور که هست برای مردم توضیح دهند. مردم نیز در انتخابات نشان دادند حرف های دروغ و تهمت ها بر رویشان اثری ندارد و در این انتخابات یک امنیت واقعی را حس کردند.

روحانی تاکید کرد: صبح انتخابات مردم دیدند اینترنت و موبایل هایشان کار می کند و من از وزارتخانه‌های مربوطه تشکر می کنم که این احساس امنیت را به مردم دادند.

رئیس جمهور در رابطه با اظهارات اخیر دکتر صالحی مبنی بر تاخیر اجرای تعهدات برجام از سوی طرف مقابل و اینکه آیا اظهارات دکتر صالحی باید تصحیح شود یا این تاخیر اتفاق افتاده است، گفت:‌ آقای دکتر صالحی در زمینه مسائل اتمی هر چه بگویند صاحب نظر هستند چون ایشان وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی و یا وزیر خارجه نیستند بلکه مسؤول انرژی اتمی هستند و نسبت به انرژی اتمی می توانید از آقای صالحی سوال کنید.

به گزارش ایسنا، روحانی افزود: البته نحوه سوال کردن بسیار اهمیت دارد. به طور مثال وقتی از مراجع سوالی می‌شود و آن‌ها دو جور جواب می‌دهند معتقدند که سوال به دو شکل مختلف از آن‌ها شده است و در مورد برجام نیز وابسته به اینکه سوال چطور مطرح شود پاسخ خواهید شنید.

وی تصریح کرد: برای اولین بار بعد از برجام وارد تجارت مواد هسته‌ای شدیم. در حالی‌که در مخیله کسی نمی‌آمد که ما بتوانیم راجع به مواد هسته‌ای با دنیا تعامل و تبادل مواد داشته باشیم و یا با همکاری کشورهای دیگر راکتور تکمیل کنیم.

روحانی با تاکید بر اینکه تعامل با دنیا شروع شده و برجام اجرا شده است، خاطر نشان کرد: این که گفته شود در اجرای برجام هیچ نقصی وجود ندارد درست نیست و ممکن است نقایصی باشد که باید برطرف شود.

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه برخی موسسات خصوصی و برخی بانک ها هنوز از ورود معامله با ایران هراس دارند که مصداق همان ترسیدن مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید است، تصریح کرد: بانک هایی که قبلا به خاطر کار با ایران جریمه شده اند الان از کارکردن با ایران می ترسند که در این زمینه آمریکا باید فعالتر باشد و باید به همه آن‌ها با تاکید اعلام کنند که در رابطه با ایران آزاد هستند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه برجام از 26 دی ماه عملیاتی شده است، گفت: اما در یکی از کشورهای همسایه دیروز بانک مرکزیشان به بانک های دیگر اعلام کرده است که برای کار با ایران آزاد هستند. بنابراین هنوز هم آمریکایی‌ها باید در اجرای برجام فعالتر باشند و خواست ما این است که در برخی موارد در صورتی که تلاش لازم را نداشته اند، اقدامات موثر را انجام دهند اما به این معنا نیست که در بانک‌ها فعال نیستیم و مخارج تبادلات ارزی ما کاهش نیافته باشد و یا بیمه فعال نشده باشد.

روحانی گفت: ممکن است یک بیمه گر که شرکت آمریکایی است در کار بیمه تعلل کند و یا اینکه یکی از بانک ها مشکل سوئیفتش حل نشده باشد اما وقتی بررسی می‌کنیم متوجه می شویم تحریم آن بانک مربوط به مسائل هسته‌ای نبوده است.

روحانی با اشاره به اینکه مردم می خواهند همه تحریم‌ها برداشته شوند تصریح کرد: ما می‌توانیم به هیأت مذاکره کننده اجازه دهیم راجع به بقیه موضوعات هم با دنیا صحبت کنند و در آن مذاکرات هم باز به نتیجه ای شبیه به برجام خواهیم رسید.

رئیس دولت یازدهم با تاکید بر اینکه مسیری که طی می‌کنیم از نظر من درست است و ممکن است مشکلات جزئی باشد که باید رفع شود، خاطر نشان کرد: اگر سوالی در مورد برجام باشد می توانید از آقای عراقچی بپرسید، اگر در زمینه سیاست خارجی سوالی باشد وزیر خارجه و در حوزه اقتصادی، وزیر اقتصاد پاسخگو هستند هم‌چنین در مسائل هسته‌ای دکتر صالحی پاسخگوی سوالات شما هستند.

روحانی در پاسخ به سوالی در مورد برنامه‌های دولت برای جذب سرمایه های داخلی و خارجی گفت:‌ فضا برای جذب سرمایه خارجی یا فاینانس یا مشارکت آماده شده است و دیروز در سفری که نخست وزیر ترکیه به ایران داشتند آمادگی کامل برای سرمایه‌گذاری مشترک با ایران را اعلام کردند و این وضع را با فرانسه نیز داریم.

وی با اشاره به شروع سرمایه‌گذاری در پژو سیتروئن گفت: اوایل سال آینده کار مشترک آغاز خواهد شد و برای ساخت مشترک خودروهای جدید اقدام خواهیم کرد که البته تعهد صادرات سی درصدی را نیز داده اند.

روحانی با بیان اینکه بخش خصوصی در حد توان می‌تواند مشارکت کند و دولت مسئولیت دارد تسهیلات لازم را بدهد، خاطر نشان کرد: برخی از امور که در کشور نیاز به سرمایه‌گذاری دارد خودشان سرمایه‌شان را بر می‌گردانند و نیازی نیست که دولت بار آن را بر دوش بگیرد. مثل خرید هواپیماها که به شکل اجاره یا اجاره به شرط تملیک است و باری بر دوش دولت نیست اما در برخی موارد دولت باید تعهد دهد و در این زمینه دولت باید پیش‌بینی درآمد در سال‌های بازپرداخت را داشته باشد که در شورای اقتصاد در این زمینه بررسی های لازم انجام می‌شود و مشکلی برای سالهای بلند آتی پیش نیاید.

روحانی اظهار کرد: اینکه چه مقدار می‌توانیم در سال 95 جذب سرمایه داشته باشیم وابسته به این است که امروز تفاهمات با کشورهای مختلف چه مقدار و چگونه به قرارداد تبدیل شود و اجرایی گردد که این پروسه زمان‌بر است.

روحانی هم‌چنین در پاسخ به سوال دیگریمبنی بر حکم قوه قضاییه برای گذراندن دوران زندان و بدهکاران در منزلشان برای بهبود فضای کسب و کار و نظر دولت در این زمینه گفت:‌ ما با زندان موافق نیستیم و هر چه دوران زندان کم شود و زندانی‌ها بتوانند از فضای زندان راحت باشند استقبال می‌کنیم.

نسبت به مجلس آینده بسیار امیدوارم

روحانی در پاسخ به پرسشی درباره رویکرد ایران نسبت به تحولات یمن اظهار کرد: سیاست ما نسبت به مسائل منطقه‌ای روشن است. ما دنبال کمک به دولت و مردم عراق ، سوریه ، لبنان و سایر کشورها از جمله یمن هستیم. ما کمک های نوع دوستانه خود را به یمن انجام داده و انجام می‌دهیم. حالا یک کشور همسایه یمن رابطه‌اش را با ما قطع کرده، اما راه های دیگری وجود دارد تا ما کمک های خود را به یمن برسانیم.

وی با اشاره به وضعیت بد مردم یمن و ادامه بمباران دولت سعودی در یمن خاطرنشان کرد: سازمان های بین المللی و قدرت های بزرگ به یمن توجه ندارند اما ما در همه مذاکراتی که داشته‌ایم به مساله یمن اشاره کرده‌ایم. ما کمک های نوع دوستانه به مردم یمن را ادامه می دهیم، البته شرایط برای کمک سخت است اما هیچ وقت کمک جمهوری اسلامی ایران به مردم یمن قطع نشده است.

رییس جمهور در ادامه درباره نحوه تعامل دولت با مجلس دهم نیز گفت: من نسبت به مجلس آینده بسیار امیدوارم البته کار اصلی را مردم انجام دادند که من باید از مردم سراسر کشور به ویژه مردم تهران تشکر کنم. مردم تهران دو کار مهم انجام دادند یکی اینکه 46 اسم نوشتند و دوم اینکه با هوشمندی کار را یکسره کردند و اجازه ندادند انتخابات به مرحله دوم کشیده شود.

وی در ادامه تاکید کرد: انتخاب مردم ایران برای ما مورد احترام است. پیش بینی من این است که رابطه مجلس و دولت بهتر شود. مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفتند ما جنگ و نزاع نمی خواهیم و می خواهیم با دنیا در تعامل باشیم. آن‌ها از دولت خواستند به فکر زندگی مردم باشند. در انتخابات مجلس هم مردم پیام مشابهی به نمایندگان دادند. به همین دلیل فکر می کنم تلاقی این دو پیام را در تعامل دولت و مجلس ببینیم. البته ما رابطه بدی با مجلس نهم هم نداشتیم.

رییس دولت تدبیر و امید درباره طرح آمریکا برای تقسیم سوریه و نحوه تعامل ایران با روسیه درباره سوریه گفت: رابطه ما با روسیه رابطه خوبی است و همکاری میان دو کشور وجود دارد البته این بدان معنا نیست که هر اقدام روسیه مورد تایید ایران است. ما با روسیه هم تماس تلفنی داریم هم از طریق هیات های مختلف ارتباط داریم. هدف ما هم این است که جنگ در سوریه تمام شود و مردم به زندگی عادی خود بازگردند و آنچه خواست مردم سوریه است مبنا قرار گیرد.

روحانی در ادامه با بیان اینکه ما به همه همسایگان خود، روسیه و سایر کشورها اعلام کرده‌ایم که تمامیت ارضی کشورها اصل مورد تاکید ماست تصریح کرد: حاکمیت ملی کشورهای منطقه و ثبات و امنیت آن‌ها برای ما مهم است. وحدت سوریه و تمامیت ارضی آن برای ما اهمیت دارد و باید با آتش بس عادلانه و مبارزه با تروریست‌ها شرایط برای اصلاح قانون اساسی و برگزاری انتخابات در این کشور فراهم شود.

رییس جمهور در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا درست است مجلس از دولت درخواست ارائه لایحه یک دوازدهم کرده است اظهار کرد: این مساله ای است که شما مطرح کردید. نظر ما این است که بودجه سال 95 در همین سال 94 به تصویب نهایی برسد. شما دیدید که به محض آنکه برجام اجرایی و عملیاتی شد روز بعدش یعنی 27 دی ماه لایحه‌ بودجه 95 را به مجلس ارائه دادیم.

وی ادامه داد:‌ روشن بود که زودتر از آن هم نمی توانستیم این کار را انجام دهیم از روز ارائه لایحه تا آخر سال 60 روز برای بررسی آن باقی بود. مجلسی ها هم گرفتار انتخابات خود بودند و نشد آن‌طور که باید به بررسی لایحه بپردازند. تکلیف دولت برای سال آینده روشن می‌شود. حالا که به هر دلیلی مجلس نتوانسته مصوبه نهایی را به ما بدهد باید به ساز و کاری که وجود دارد عمل کنیم. اگر مجلس نتواند این اقدام را عملی کند دولت لایحه یک دوازدهم خواهد داد.

مصوبه‌ای نسبت به ممنوع‌ التصویری حضرت آقای خاتمی وجود ندارد

روحانی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری با غیرقانونی خواندن مصوبه ای مبنی بر ممنوع التصویر بودن رییس جمهور دولت هفتم و هشتم تصریح کرد: من قبلا هم در مورد این موضوع صحبت کردم. هیچ مصوبه‌ای نسبت به ممنوع‌التصویری اقای خاتمی رییس جمهور دولت‌های هفتم و هشتم وجود ندارد. هیچ زمانی در هیچ دوره‌ای همچنین مساله ای مطرح نبوده است. این نکته را با توجه به آنکه خودم در شورای عالی امنیت بوده‌ام می گویم. من از دبیرخانه شورای عالی امنیت پرسیده ام و آن‌ها گفته‌اند که چنین مصوبه‌ای نداشتند، اما هم اگر مصوبه‌ای بر این پایه داشته باشند غیرقانونی است دبیرخانه حق چنین کاری را ندارد.

وی در ادامه ممنوع التصویری رییس دولت اصلاحات را به شوخی تشبیه کرد.

رییس جمهور همچنین در رابطه با طرح‌های دولتی گفت: وقتی طرحی را شروع می کنیم و میان راه می مانیم برایمان بسیار بد است. اگر بخش خصوصی و بخش عمومی غیر دولتی آمادگی بر عهده گرفتن طرح‌های نیمه تمام را داشته باشند مشکلی با ارائه آن نداریم. بسیاری از طرح‌ها،‌ طرح‌هایی نیست که دولت بتواند با درآمدهایی که به دست می آورد به سود برسد.

روحانی همچنین گفت: ما امیدواریم در سال آینده برخی از این طرح‌ها که برای بخش خصوصی جاذبه دارد به آن‌ها واگذار شود از آغاز دولت یازدهم برنامه ما این بوده است که طرح‌ها را بر مبنای پیشرفت کار تکمیل کنیم. همان طور که مدتی پیش گفتم بیش از 50 درصد طرح هایی که در سفرهای استانی وعده داده بودم اجرایی شده است. ما امیدواریم که بقیه طرح‌ها هم به اجرا برسد.

وی در رابطه با مساله آشتی ملی خاطرنشان کرد: بسیار مهم است که تعابیری مثل آشتی ملی و رفع کدورت‌ها انجام گیرد و همه جناح‌ها، گروه‌ها چه آن‌هایی که رای آورده‌اند و چه آن‌هایی که رای نیاورده‌اند کنار هم باشند. در انتخاباتی که گذشت همه به وظیفه سیاسی خود عمل کردند. ملت ما پیروز واقعی این انتخابات بود. آثار این پیروزی را هم می‌بینیم.

رییس جمهور تاکید کرد: ملت دعوا و شکاف اجتماعی را دوست ندارد. چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ اقتصادی به ویژه در مساله اقتصادی باید کنار هم قرار بگیریم. با اینکه در سال های گذشته درآمد نفتی کشور خوب بود اما وقتی که به پایان سال 91 نگاه می کنیم اشتغال خاصی نمی بینیم. این در حالی است که ما به اشتغال میلیونی نیازمندیم و این مساله با همدلی و رونق اقتصادی آغاز می‌شود.

وی ادامه داد:‌ ما باید همه انرژی‌مان را برای رشد اقتصادی بگذاریم. نباید یکدیگر را تخریب کنیم. کسی که به مجلس راه نیافته می تواند در عرصه‌های دیگر فعالیت کند و برای مردم و نظام مفید باشد. برای اینکه فضای سیاسی معتدل‌تری داشته باشیم باید فضای نقد سازنده ای ایجاد کنیم. امیدواریم که در ماه‌های پیش رو فضای بهتری برای کشور ایجاد شود.

رییس جمهور کشورمان در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی در خصوص شاخص‌های تولید نفت و میعانات گازی در رشد اقتصادی در سال آِینده گفت: رشد اقتصادی در سال آینده رشد خوبی است و پیش بینی تیم اقتصادی دولت برای رشد این رشد 5 درصد تا 6 درصد است. خود من هم که در تمام مذاکرات تیم اقتصادی حضور دارم معتقدم سال آینده رشد اقتصادی 5 درصد را خواهیم داشت.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی در ادامه نشست خبری خود در این باره افزود:‌ در زمینه تولید نفت و میعانات گازی فکر می کنم تا قبل از نیمه سال آینده تولید نفت خام به دو میلیون بشکه در روز برسد و میعانات گازی نیز وابسته به کار در پارس جنوبی است که ان‌شاالله ماه های اول سال آینده فازهای 17 و 18 افتتاح می شود و در ادامه نیز افتتاح فازهای بیشتری را خواهیم داشت که به تناسب میزان تولید میعانات گازی هم بالا می‌رود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آقای نوبخت گفتند نمایندگان فعلی مجلس که توسط مردم تهران حذف شدند توسط دولت یازدهم به کار گرفته می‌شوند و دولت چه برنامه‌ای برای آن‌ها دارد تصریح کرد: بسیاری از نمایندگان مجلس معمولا با تخصص و در فعالیت‌های دیگری پیش از نمایندگی مشغول به کار بودند و اکثرا پس از نمایندگی به شغل سابق خود بازمی‌گردند.

رییس جمهور افزود: به هر حال باید از نیروهای ماهر و متخصص استفاده شود و همان طور که آقای نوبخت گفتند از این افراد استفاده می‌شود.

وی کشورمان در رابطه با سوالی در خصوص اینکه گویا شرکت‌های بزرگ چینی برای تعامل و فعالیت با ایران می ترسند و نگران هستند توافق هسته‌ای عملیاتی نشود، گفت: در سفر رییس جمهور چین به ایران، مذاکرات و توافقاتی داشتیم و بحث های زیادی در خصوص سرمایه گذاری‌ها و پروژه‌ها در ایران انجام گرفت و من این نکته را احساس نکردم که ترسی وجود دارد. شاید یک شرکت خاص چینی در این رابطه تردید داشته باشند اما من تردیدی در شرکت‌های چینی،‌ کره‌ای، هندی‌، اروپایی و غیراروپایی نمی‌بینم.

روحانی خاطرنشان کرد: همه قراردادها و توافقات بر این مبناست که برجام پا برجا خواهد بود و دولت ایران بر تعهدات خود پایبند بوده و در آینده نیز این گونه است و آن‌ها نیز فهمیده‌اند تحریم و فشار راه نادرستی است بنابراین دو طرف راه تعامل را انتخاب کردند بنابراین نگرانی وجود ندارد چرا که کشور ما کشور با ثباتی بوده و دارای مزیت ‌های فراوانی است.

رییس جمهور کشورمان همچنین در پاسخ به پرسشی درباره وجود تنش میان روابط ایران و عربستان و با اشاره به اینکه عربستان از حجاج خواسته به سفرهای خود ادامه بدهند و اینکه چه تضمینی برای تامین جان حجاج توسط دولت وجود دارد گفت: هیات ایرانی ما امسال هنوز به عربستان نرفته تا در این رابطه مذاکره کند. البته حج عمره که تعطیل است و قبل از برگزاری حج امسال ما عمره را به دلایلی تعطیل کردیم.

وی افزود: در حج امسال شاهد فاجعه منا بودیم که بسیاری از هم وطنان ما جان خود را از دست دادند و با توجه به این مسائل امسال هنوز مذاکرات بین هیات ایرانی و هیات سعودی شروع نشده و فکر می‌کنم در روزهای آینده این مذاکرات انجام شود و تاکید ما این است که شرایط خوبی برای حجاج فراهم باشد که البته شرایطی همچون ارائه ویزا مثل قبل نیست و مشکلاتی در این زمینه خواهد بود اما در مجموع اظهار نظری نمی‌کنم تا هیات ایرانی به عربستان رفته و بازگردد تا ببینیم شرایط چگونه می‌شود.

برچسب ها : ofv 'chvd thvs،ofv hkghdk،ofv meaning،ofv pinot noir،ofv pinot noir 2013،ofv thvsd،ofv v c،ofv vcad،ofv wine،ovf template،آخرین خبر داغ ایران،آخرین خبر داغ سیاسی،آخرین خبر روز،آخرین خبر روز ایران،آخرین خبر روز جهان،آخرین خبر روز خودرو،آخرین خبر روز دنیا،آخرین خبر روز سیاسی،آخوند روحانی،آهنگ خبر داغ،آهنگ خبر داغ از نادیا سایا،آهنگ خبر داغ نادیا سایا،آیا خاتمی نامزد میشود؟،احمد خاتمي گراني،احمد خاتمی طنز،اخبار داغ بي بي سي،اخبار داغ تابناک،اخبار داغ تراکتور،اخبار داغ ترکیه،اخبار داغ تصویری،اخبار داغ تصویری روز،اخبار داغ تکنولوژی،اخبار داغ تنیس،اخبار داغ تهران،اخبار داغ جاستین بیبر،اخبار داغ جاسک،اخبار داغ جالب،اخبار داغ جام جهانی،اخبار داغ جديد،اخبار داغ جدید،اخبار داغ جهان،اخبار داغ چشمه رعنا،اخبار داغ چلسی،اخبار داغ حوادث،اخبار داغ حوادث ایران،اخبار داغ حوادث روز،اخبار داغ روز،اخبار داغ زاهدان،اخبار داغ زن،اخبار داغ زنان،اخبار داغ زنجان،اخبار داغ زنده،اخبار داغ سیاسی ایران،اخبار داغ سینمای ایران،اخبار داغ شادمهر،اخبار داغ شاهین نجفی،اخبار داغ شفاف نیوز،اخبار داغ شهرستان میانه،اخبار داغ شورای نگهبان،اخبار داغ شیمی،اخبار داغ صنعت نفت،اخبار داغ عراق،اخبار داغ علمی،اخبار داغ غزه،اخبار داغ فوتبال،اخبار داغ فوتبال ايران،اخبار داغ فوتبال ایران،اخبار داغ فوتبالی،اخبار داغ کامپیوتر،اخبار داغ کاندیدای ریاست جمهوری،اخبار داغ کرمان،اخبار داغ کره ای،اخبار داغ کشتی کج،اخبار داغ کشور،اخبار داغ کنکور،اخبار داغ کوتاه،اخبار داغ گلشیفته فراهانی،اخبار داغ گهر،اخبار داغ گوگل،اخبار داغ گیلان،اخبار داغ و جالب،اخبار داغ و جدید،اخبار داغ یارانه ها،اخبار داغ+عکس،اخبار ذاغ روز،اخبار روز چ،اخبار روز حسابداری،اخبار روز حوادث تهران،اخبار روز خارجی،اخبار روز خراسان رضوی،اخبار روز خوانندگان ایرانی،اخبار روز خوانندگان خارجی،اخبار روز خودرو ایران،اخبار روز خودرو در ایران،اخبار روز خودرویی،اخبار روز خوزستان،اخبار روز دنیا،اخبار روز صدای امریکا،اخبار روز صنایع غذایی،اخبار روز صنعت برق،اخبار روز صنعت ساختمان،اخبار روز صنعت غذا،اخبار روز صنعت و معدن،اخبار روز صومعه سرا،اخبار روز عراق،اخبار روز عربستان،اخبار روز عسلویه،اخبار روز عید فطر،اخبار روز فناوری،اخبار روز فوتبال،اخبار روز فوتبال اروپا،اخبار روز قائمشهر،اخبار روز قزوین،اخبار روز قيمت خودرو،اخبار روز قیمت خودرو،اخبار روز قیمت دلار،اخبار روز قیمت طلا،اخبار روز لارستان،اخبار روز لالیگا،اخبار روز لبنان،اخبار روز لپ تاپ،اخبار روز لردگان،اخبار روز لیران،اخبار روز لیگ برتر،اخبار روز لیگ برتر ایران،اخبار روز لیگ برتر فوتبال،اخبار روز لیگ برتر فوتبال ایران،اخبار روز مرند،اخبار روز+عکس،اخرين خبر ژنو،اخرین خبر ژنو،اقای روحانی رئیس جمهور،انتخابات ریاست جمهوری ایران روحانی،ایا روحانی رئیس جمهور میشود،ایا روحانی ریس جمهور می شود،بی خبر یه روز اومد،بی خبر یه روز اومد عارف،بیوگرافی روحانی رئیس جمهور،پادگان خاتمی،پایگاه خبر داغ،پسر خاتمی،پیام خاتمی،پیام خاتمی به روحانی،پیامک ضد روحانی،تاجزاده خاتمی،تایید صلاحیت خاتمی،تحویل ریاست جمهوری به روحانی،ثبت نام خاتمی در انتخابات،ثبت نام خاتمی در انتخابات 92،ثبت نام خاتمی رفسنجانی،ثبت نام خاتمی و رفسنجانی،ثبت نام روحاني كاروان،ثبت نام روحانی،ثبت نام روحانی حج،ثبت نام روحانی عمره،ثبت نام روحانی کاروان،ثبت نام روحانی کاروان حج،ثبت نام روحانی کاروان عمره،ثروت خاتمي،ثروت خاتمی،جشن ریاست جمهوری آقای روحانی،جشن ریاست جمهوری روحانی در تهران،جشن ریاست جمهوری روحانی در شیراز،چرا روحانی ریس جمهور شد،چه خبر داغ،حامیان خاتمی،حسن روحاني رئيس جمهور،حسن روحانی رئیس جمهور،حسن روحانی رئیس جمهور شد،حسن روحانی رئیس جمهور منتخب،حسن روحانی ظهور،حضور خاتمی در انتخابات 92،حضور خاتمی در مراسم تحلیف،حلمت ان خاتمي ضاع ووجدته،حلمت بان خاتمي ضاع،حلمت خاتمي ضاع،حمایت خاتمی از روحانی،حمایت خاتمی از عارف،خاتمي الجنن البنوت،خاتمي العاجب البنوت،خاتمي انتخابات،خاتمي با كراوات،خاتمي ثبت نام،خاتمي ثبت نام كرد،خاتمي خوانساري،خاتمي در انتخابات 92،خاتمي زن،خاتمي صلاح،خاتمي ضاع،خاتمي ضاع في الحلم،خاتمي ضيق،خاتمي طاح من فوق الذلول،خاتمي قابل،خاتمي مي ايد،خاتمي هاشمي روحاني،خاتمي و روحاني،خاتمي+بيانيه،خاتمی،خاتمی + لواسان،خاتمی آپارات،خاتمی آتش سوزی،خاتمی آخرین اخبار،خاتمی آدم باشید،خاتمی آزادی دین،خاتمی آفتاب صبح امید،خاتمی آمد،خاتمی آمد 1392،خاتمی آنلاین،خاتمی اصلاح طلبان،خاتمی الان کجاست،خاتمی امام جمعه تهران،خاتمی امد،خاتمی انتخابات،خاتمی انتخابات 92،خاتمی انتخابات آزاد،خاتمی انتخابات ریاست جمهوری 92،خاتمی با کت و شلوار،خاتمی باید بیاید،خاتمی باید گفتگو کنیم،خاتمی بدون عمامه،خاتمی بدون لباس روحانیت،خاتمی بعد از انتخابات،خاتمی به روحانی تبریک گفت،خاتمی بهار،خاتمی بیا،خاتمی پای صندوق رای،خاتمی پرسپولیس،خاتمی پرسپولیسی،خاتمی پسرم غرب زده است،خاتمی پور،خاتمی پیپ،خاتمی تدارکاتچی،خاتمی ترسو،خاتمی تریاک قاطی دار بود،خاتمی تصاویر،خاتمی تصویر،خاتمی تقلب،خاتمی تقلب نشده،خاتمی تلگرام،خاتمی تمدن 1400 ساله،خاتمی تولد عرب سرخی،خاتمی ثبت نام،خاتمی ثبت نام کرد،خاتمی جاسوس،خاتمی جان کری،خاتمی جرج سوروس،خاتمی جشن تولد،خاتمی جک ترکی،خاتمی جماران،خاتمی جنایتکار،خاتمی جنتی،خاتمی جورج سوروس،خاتمی چرا نیامد،خاتمی چکار میکند،خاتمی چند سال دارد،خاتمی چه خبر،خاتمی چه شد،خاتمی چه کار می کند،خاتمی چه کرد،خاتمی چه میکند،خاتمی چه میگوید،خاتمی چی شد،خاتمی حاج سیدجوادی،خاتمی حجازی،خاتمی حذف شدنی نیست،خاتمی حسن روحانی،خاتمی حمایت،خاتمی خانواده،خاتمی خبر،خاتمی خوانساری،خاتمی خیانت،خاتمی داعش،خاتمی در انتخابات،خاتمی در انتخابات 92،خاتمی در راهپیمایی،خاتمی در راهپیمایی 22 بهمن،خاتمی در سازمان ملل،خاتمی در کابینه روحانی،خاتمی در مراسم تحلیف،خاتمی در مراسم تحلیف روحانی،خاتمی در مراسم ظریف،خاتمی رئیس جمهور،خاتمی رئیس جمهور یازدهم،خاتمی رای داد،خاتمی رد صلاحیت،خاتمی رد صلاحیت هاشمی،خاتمی رفسنجانی،خاتمی روحانی،خاتمی روزنامه اطلاعات،خاتمی ریاست جمهوری 92،خاتمی رییس جمهور،خاتمی زلزله،خاتمی زن،خاتمی زنجان،خاتمی زندگی نامه،خاتمی زنده باد مخالف من،خاتمی ژوله،خاتمی سازمان ملل،خاتمی سایت،خاتمی سخنرانی،خاتمی سلام،خاتمی سوروس،خاتمی سید،خاتمی سید احمد،خاتمی شاهگوش،خاتمی شب یلدا،خاتمی شراب،خاتمی شرکت در انتخابات،خاتمی شرکت در انتخابات 92،خاتمی شعر،خاتمی شناسی،خاتمی شهناز،خاتمی شیراک،خاتمی شیعه نیست،خاتمی طرفدار عارف،خاتمی طرفدار کدام کاندید است،خاتمی طرفدار کیست،خاتمی طنز،خاتمی ظریف،خاتمی عارف،خاتمی عرب سرخی،خاتمی عربستان،خاتمی عزادار شد،خاتمی عزیز،خاتمی عفیر،خاتمی عقد،خاتمی عکس،خاتمی علوی،خاتمی علوی عکس،خاتمی عید غدیر،خاتمی فتنه،خاتمی فتنه 88،خاتمی فتنه گر،خاتمی فراماسون،خاتمی فراماسونری،خاتمی فرانسه،خاتمی فرزند چهارم،خاتمی فروپاشی،خاتمی فروهر،خاتمی فیروزآبادی،خاتمی قاعده تصادف،خاتمی قالیباف،خاتمی قبل از ریاست جمهوری،خاتمی قبل انقلاب،خاتمی قدس،خاتمی قدوسی،خاتمی قطره،خاتمی قلیان،خاتمی قلیون،خاتمی کاندید،خاتمی کاندید شد،خاتمی کاندید میشود،خاتمی کاندیدا می شود؟،خاتمی کاندیدا میشود،خاتمی کاندیدای ریاست جمهوری،خاتمی کجاست،خاتمی کریستین امانپور،خاتمی کلینتون،خاتمی کیهان،خاتمی گاردین،خاتمی گرافی،خاتمی گفت،خاتمی گفتگوی تمدن ها،خاتمی گورباچف نیست،خاتمی لاجوردی،خاتمی لباس شخصی،خاتمی لعنت الله علیه،خاتمی ماندلا،خاتمی مجمع تشخیص،خاتمی محمد،خاتمی مدیا،خاتمی مراسم تحلیف،خاتمی ممنوع التصویر،خاتمی ممنوع الخروج،خاتمی می آید،خاتمی می آید یا نه،خاتمی ناصر حجازی،خاتمی نژاد،خاتمی نسرین ستوده،خاتمی نقدی،خاتمی نقویان،خاتمی نماز جمعه،خاتمی نماز جمعه تهران،خاتمی نوعی از داعش است،خاتمی نیامد،خاتمی نیوز،خاتمی هاروارد،خاتمی هاشمی،خاتمی هاشمی احمدی نژاد،خاتمی هاشمی روحانی،خاتمی هانیه توسلی،خاتمی هم اکنون،خاتمی همجنس،خاتمی همجنس گرایی،خاتمی همسر،خاتمی و انتخابات،خاتمی و انتخابات 92،خاتمی و خامنه ای،خاتمی و روحانی،خاتمی و زنان،خاتمی و ژاک شیراک،خاتمی و ظریف،خاتمی و عارف،خاتمی و گفتگوی تمدنها،خاتمی و هاشمی،خاتمی ویکی،خاتمی یا رفسنجانی،خاتمی یا مشایی،خاتمی یا هاشمی،خاتمی یاغی انقلاب،خاتمی یاغی انقلاب است،خاتمی یزد،خاتمی یزدی،خاتمی یوتیوب،خاتمی+جنبش سبز،خاتمیت،خاطره حاتمی،خانم خاتمی مجری سیمای خانواده،خانه ریس جمهور روحانی،خانواده رئیس جمهور روحانی،خبر،خبر آ،خبر آزاد،خبر آفتاب،خبر آلمان،خبر آمریکا،خبر آنلاین تلگرام،خبر آی تی،خبر از ژنو،خبر افغانستان،خبر افغانستان امروز،خبر اقتصادی،خبر الشوم ندي القلعة،خبر امروز،خبر انلاين،خبر ايران،خبر ایران،خبر ایرنا،خبر ایسنا،خبر بانک،خبر بدون سانسور،خبر برجام،خبر برس،خبر به روز،خبر بوشهر،خبر بى بى سى،خبر بی بی سی،خبر بی بی سی فارسی ایران،خبر بیست و سی،خبر پارس اباد،خبر پارسی،خبر پارسیک،خبر پاريس،خبر پاریس،خبر پاوه،خبر پرسپولیس،خبر پو،خبر پو زنده،خبر پیرانشهر،خبر تابناك،خبر تابناک،خبر تازه،خبر تازه از داعش،خبر تبریز،خبر ترکیه،خبر تسنیم،خبر تصادف روز،خبر تصویری،خبر تعطیلی روز چهارشنبه،خبر تعطیلی روز شنبه،خبر تعطیلی روز شنبه 21/11/91،خبر تعطیلی مدارس،خبر تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه،خبر تلگرام،خبر ثامن الحجج،خبر ثان،خبر ثان مرفوع،خبر ثانیه ای،خبر ثعبان البحر الاحمر،خبر ثقافي،خبر ثقافي قصير،خبر ثقه،خبر ثلاث،خبر ثلاث رواتب،خبر جالب،خبر جدید،خبر جدید از بهنام صفوی،خبر جدید از سردار سلیمانی،خبر جدید از فرانسه،خبر جدید افغانستان،خبر جدید داعش،خبر جدید روز ایران،خبر جنجالي روز،خبر جنجالی روز،خبر جنوب،خبر جنوب روز چهارشنبه،خبر جنوب روز شنبه،خبر جهان،خبر جوان،خبر چابهار،خبر چالوس،خبر چاوشی،خبر چت،خبر چگنی،خبر چهاربرج،خبر چیست،خبر حالتو سعید کرمانی،خبر حمله داعش به ایران،خبر حمله داعش به فرانسه،خبر حوادث،خبر حوادث در ایران،خبر حوادث روز،خبر حوادث روز ايران،خبر حوادث روز ایران،خبر حوادث روز تهران،خبر حوادث روز جهان،خبر حوادث روز دنیا،خبر خارجی،خبر خاصی نیست،خبر خبر داغ،خبر خوان،خبر خوب،خبر خوب جم،خبر خوب جم تی وی،خبر خودرو،خبر خوزستان،خبر خوش،خبر خون،خبر خیلی داغ،خبر داراب،خبر داعش،خبر داعش در ایران،خبر داغ،خبر داغ آنلاین،خبر داغ از بازیگران،خبر داغ از بازیگران ایرانی،خبر داغ از پرسپولیس،خبر داغ از حامد،خبر داغ از حامد کمیلی،خبر داغ از سلنا گومز،خبر داغ از شهاب حسینی،خبر داغ از علی ضیا،خبر داغ از مرتضی پاشایی،خبر داغ از نادیا سایا،خبر داغ از هنرمندان،خبر داغ استقلال،خبر داغ اقتصادی،خبر داغ امروز،خبر داغ انتخابات،خبر داغ انتخاباتي،خبر داغ انتخاباتی،خبر داغ ایران،خبر داغ بازیگران،خبر داغ باشگاه استقلال،خبر داغ باشگاه پرسپولیس،خبر داغ برای آزادگان،خبر داغ برجام،خبر داغ به روز،خبر داغ بورس،خبر داغ بورسی،خبر داغ بی بی سی،خبر داغ بیتوته،خبر داغ پرسپولیس،خبر داغ پزشکی،خبر داغ تصویری،خبر داغ تهران،خبر داغ ثامن الحجج،خبر داغ جالب،خبر داغ جدید،خبر داغ جهان،خبر داغ چیست،خبر داغ حقوق کارمندان،خبر داغ حقوقی،خبر داغ حوادث،خبر داغ حوادث روز،خبر داغ خاتمی،خبر داغ خمینی شهر،خبر داغ خنده دار،خبر داغ خوانندگان خارجی،خبر داغ خودرو،خبر داغ داغ،خبر داغ دزفول،خبر داغ دنیا،خبر داغ رسانه های امروز،خبر داغ رفسنجان،خبر داغ روحانی،خبر داغ روز،خبر داغ روز ايران،خبر داغ روز دنیا،خبر داغ روز سیاسی،خبر داغ روز ورزشی،خبر داغ روزنامه ها،خبر داغ ژنو،خبر داغ سوریه،خبر داغ سينما،خبر داغ سیاسی،خبر داغ سیاسی امروز،خبر داغ سیاسی ایران،خبر داغ سیاسی روز،خبر داغ سینما،خبر داغ سینمایی،خبر داغ شیراز،خبر داغ طلا،خبر داغ طنز،خبر داغ عکس،خبر داغ علمی،خبر داغ علي ضيا،خبر داغ فحشا،خبر داغ فوتبال،خبر داغ فوتبال ایران،خبر داغ فوتبالي،خبر داغ فوتبالی امروز،خبر داغ فوری،خبر داغ قزوین،خبر داغ کارآفرینی،خبر داغ کشاورزی،خبر داغ گرمی،خبر داغ گلشیفته،خبر داغ گوگل،خبر داغ گیلان،خبر داغ مازندران،خبر داغ مجلس،خبر داغ مجلس شورای اسلامی،خبر داغ محمود کریمی،خبر داغ مذاکرات،خبر داغ مرتضی پاشایی،خبر داغ من وتو،خبر داغ نادیا،خبر داغ نادیا سایا،خبر داغ هالیوودی،خبر داغ هفته،خبر داغ هنرمندان،خبر داغ هنری،خبر داغ و تازه،خبر داغ و جالب،خبر داغ و جدید،خبر داغ و مهم،خبر داغ ورزش،خبر داغ ورزشي،خبر داغ ورزشی،خبر داغ ورزشی امروز،خبر داغ ورزشی روز،خبر داغ یارانه،خبر داغ یارانه ای،خبر داغ یارانه ای دولت روحانی،خبر داغ یاسی،خبر دانشجو،خبر درگذشت موسوی،خبر درگذشت میرحسین موسوی،خبر ذاغ روز،خبر رئال مادرید،خبر رادیو فردا،خبر راهپیمایی روز قدس،خبر رسانی روز،خبر روز،خبر روز آموزش و پرورش،خبر روز آنلاین،خبر روز اجتماعی،خبر روز استقلال،خبر روز اصفهان،خبر روز افغانستان،خبر روز اقتصادي،خبر روز اقتصادی،خبر روز انتخابات،خبر روز انلاین،خبر روز ایران،خبر روز ایران سیاسی،خبر روز ایران وجهان،خبر روز با ترجمه انگلیسی،خبر روز بازیگران،خبر روز بازیگران ایرانی،خبر روز باشگاه استقلال،خبر روز بروجرد،خبر روز به زبان انگليسي،خبر روز به زبان انگلیسی،خبر روز بوشهر،خبر روز بی بی سی،خبر روز بی بی سی فارسی،خبر روز پ،خبر روز پرسپولیس،خبر روز پرند،خبر روز پزشكي،خبر روز پزشکی،خبر روز تابناك،خبر روز تابناک،خبر روز تازه،خبر روز ترکیه،خبر روز تصویری،خبر روز تکنولوژی،خبر روز تهران،خبر روز ثامن الحجج،خبر روز جاستین بیبر،خبر روز جالب،خبر روز جمعه،خبر روز جنوب،خبر روز جهان،خبر روز چ،خبر روز چابهار،خبر روز چهارشنبه،خبر روز حسن روحانی،خبر روز حقوقی،خبر روز حوادث،خبر روز خودرو،خبر روز خوزستان،خبر روز داعش،خبر روز داغ،خبر روز در مورد مرتضی پاشایی،خبر روز دزفول،خبر روز دلار،خبر روز دنیا،خبر روز دنیا و ایران،خبر روز رشت،خبر روز روحانی،خبر روز روز،خبر روز روزنامه،خبر روز روزنامه ها،خبر روز زابل،خبر روز زاهدان،خبر روز زلزله،خبر روز زن،خبر روز زنجان،خبر روز زنده،خبر روز ژنو،خبر روز ساری،خبر روز سایپا،خبر روز سوریه،خبر روز سیاست،خبر روز سیاسی،خبر روز سینما،خبر روز سینمای ایران،خبر روز شبستر،خبر روز شنبه،خبر روز شهر،خبر روز شهر تنکابن،خبر روز شهرستان امل،خبر روز شهرستان خوی،خبر روز شهریار،خبر روز شوشتر،خبر روز شیراز،خبر روز صادرات،خبر روز صومعه سرا،خبر روز طبس،خبر روز طلا،خبر روز عراق،خبر روز عکس،خبر روز علمی،خبر روز فارس،خبر روز فارسی،خبر روز فرهنگی،خبر روز فوتبال،خبر روز فوتبال ایران،خبر روز فوتبال جهان،خبر روز فوری،خبر روز قائمشهر،خبر روز قزوین،خبر روز قيمت خودرو،خبر روز قیمت خودرو،خبر روز قیمت طلا،خبر روز کاشمر،خبر روز کربلا،خبر روز کرج،خبر روز کرمان،خبر روز کرمانشاه،خبر روز کشاورزی،خبر روز کشتی،خبر روز کشتی کج،خبر روز کشور،خبر روز کلش،خبر روز گچساران،خبر روز گراش،خبر روز گردشگری،خبر روز گرگان،خبر روز گلستان،خبر روز گوگل،خبر روز گيلان،خبر روز گیلان،خبر روز ماشین،خبر روز ماهواره،خبر روز مجلس،خبر روز محيط زيست،خبر روز مشایی،خبر روز مشگین شهر،خبر روز مشهد،خبر روز مصر،خبر روز مهم،خبر روز نیک صالحی،خبر روز نیوز،خبر روز هرمزگان،خبر روز هسته ای،خبر روز همدان،خبر روز همشهری،خبر روز هنرمندان،خبر روز و جالب،خبر روز و حوادث،خبر روز والیبال،خبر روز وام خودرو،خبر روز ورامین،خبر روز ورزشی،خبر روز ورزشی ایران،خبر روز یارانه،خبر روز یارانه ها،خبر روز یاسوج،خبر روز یران،خبر روز یزد،خبر روز یکشنبه،خبر روزنامه،خبر روزنامه امروز،خبر روزنامه ها،خبر روزنامه های امروز،خبر روزنامه های ایران،خبر روسیه،خبر ز حال من نداری،خبر زخمی شدن سردار سلیمانی،خبر زلزله،خبر زنجان،خبر زنده،خبر زنده پو،خبر زنده ورزشی،خبر زيادة الرواتب،خبر زيادة الرواتب 1433،خبر زيادة الرواتب 1434،خبر ژنتیک،خبر ژنتیکی،خبر ژنو،خبر ژويش،خبر ساعت 19،خبر سبز،خبر سبزوار،خبر ست،خبر سربازی،خبر سه روز تاریکی زمین،خبر سوریه،خبر سیاسی،خبر سیاسی روز،خبر سیاسی روز جهان،خبر سیاسی روز دنیا،خبر سیمرغ،خبر سینما،خبر شبکه،خبر شبکه 1،خبر شبکه 6،خبر شبکه یک،خبر شمال،خبر شهادت قاسم سلیمانی،خبر شهر،خبر شهریار،خبر شيراز،خبر شیراز،خبر صحفي،خبر صحفي الصف السادس،خبر صحفي عن التدخين،خبر صحفي عن الحوادث،خبر صحفي عن المخدرات،خبر صحفي قصير جدا،خبر صدا و سیما،خبر صداي امريكا،خبر صدای امریکا،خبر صرف راتبين 1437،خبر ضرب اسرائيل لسوريا،خبر ضرب اسرائيل للسودان،خبر ضرب الشيخ العريفي،خبر ضرب العريفي،خبر ضرب العريفي في لندن،خبر ضرب روسيا السعودية،خبر ضرب روسيا للرياض،خبر ضرب سد النهضه،خبر ضم المبتعثين،خبر ضمان الاجتماعي،خبر طريف،خبر طلا،خبر طلاق امل العوضي،خبر طلاق شجون،خبر طلاق هيفاء وهبى،خبر طلبي،خبر طلوع نیوز،خبر طنجة،خبر طنز،خبر طنز روز،خبر طوفان مغناطیسی،خبر ظرف زمان،خبر ظرف مكان،خبر ظل،خبر ظلام الارض،خبر ظلام الارض 15 يوم،خبر ظهور،خبر ظهور الشمس من المغرب،خبر ظهور المسيح الدجال في باكستان،خبر ظهور المهدي،خبر ظهور امام زمان،خبر عاجل،خبر عاجل افغانستان،خبر عاجل العراق،خبر عاجل الكويت،خبر عاجل اليمن،خبر عاجل اليوم،خبر عاجل مضحك،خبر عاجل من العراق،خبر عجیب روز،خبر عربستان،خبر علمی،خبر علمی روز دنیا،خبر غرضه البلاغى اظهار الحسرة،خبر غريب،خبر غريب 2012،خبر غريب جدا،خبر غريب عجيب،خبر غريب وطريف،خبر غريب ومضحك،خبر غور،خبر غير موثوق به،خبر فارس،خبر فارسی،خبر فارسی امریکا،خبر فارسی بی بی سی،خبر فرهنگیان،خبر فسا،خبر فوت امام،خبر فوتبال،خبر فوری،خبر فوری روز،خبر قديم،خبر قزوین،خبر قشم،خبر قصاص مطنش،خبر قطره،خبر قم،خبر قيادة المرأة السعودية للسيارة،خبر قیمت خودرو،خبر قیمت دلار،خبر کازرون،خبر کرج،خبر کرمانشاه،خبر کشته شدن سردار سلیمانی،خبر کشته شدن علی انصاریان،خبر کلمه،خبر کوتاه،خبر کیش،خبر کیهان،خبر گردی،خبر گزاری ایرنا،خبر گزاری ایسنا،خبر گزاری تسنیم،خبر گزاری جوان،خبر گزاری روز،خبر گویا،خبر لاین،خبر لایو،خبر لحظه ای،خبر لحظه به لحظه،خبر لرستان،خبر لطيف،خبر لغو تحریم ها،خبر للانباء،خبر للانباء اليمنية،خبر لنده،خبر مازندران،خبر ماکو،خبر ماهواره،خبر مذاکرات ژنو،خبر مرگ موسوی،خبر مقدم،خبر من و تو،خبر مهاباد،خبر مهر،خبر مهم،خبر مهم روز،خبر ناب جهادی،خبر نامه گویا،خبر نت،خبر ندادی که میای،خبر نگاران جوان،خبر نما،خبر نو،خبر نیوز،خبر نیوز آنلاین،خبر ها،خبر ها روز،خبر ها ی روز،خبر هاي روز پزشكي،خبر های افغانستان،خبر های به روز آدام لمبرت،خبر های جدید،خبر های جدید از داعش،خبر های خیلی داغ،خبر های داغ،خبر های داغ از بازیگران ایرانی،خبر های داغ از پرسپولیس،خبر های داغ از خوانندگان،خبر های داغ انتخاباتی،خبر های داغ با عکس،خبر های داغ به زبان انگلیسی،خبر های داغ پرسپولیس،خبر های داغ پزشکی،خبر های داغ خنده دار،خبر های داغ در مورد بازیگران،خبر های داغ درباره ی بازیگران،خبر های داغ دنیا،خبر های داغ دنیای بازیگری،خبر های داغ روز،خبر های داغ ژنو،خبر های داغ سلنا گومز،خبر های داغ سیاسی،خبر های داغ سیاسی صبح امروز،خبر های داغ طلوع نیوز،خبر های داغ طنز،خبر های داغ علمی،خبر های داغ قم،خبر های داغ لیگ برتر،خبر های داغ مشهد،خبر های داغ موسیقی،خبر های داغ نوروزی،خبر های داغ ورزشی،خبر های داغ+عکس،خبر های روز،خبر های روز پرسپولیس،خبر های روز دنیا،خبر های روز گرگان،خبر های روز محیط زیست،خبر های روز ورزشی،خبر های ژنو،خبر های طنز روز،خبر های ورزشی،خبر هل الجيبات،خبر هل الجيبات عن قوم،خبر هوشمند،خبر و عکس داغ،خبر ورزشی،خبر ورزشی آنلاین،خبر ورزشی افغانستان،خبر ورزشی جهان در ایسنا،خبر ورزشی روز استقلال،خبر ورزشی روز یکشنبه،خبر ورزشی3،خبر ورود داعش به ایران،خبر وفاة،خبر وفاة الشيخ محمد حسان،خبر وفاة حسني مبارك،خبر وفاة نور الشريف،خبر یاب،خبر یارانه،خبر یارانه ای،خبر یاسوج،خبر یزد،خبر یمن،خبر یورونیوز،خبر یورونیوز فارسی،خبرآنلاين روز،خبرآنلاین،خبرآنلاین سریع القلم،خبرآنلاین ورزشی،خبرانلاین،خبرچین،خبرچینی،خبرگزاری،خبرگزاری ایسنا،خبرگزاری تابناک،خبرگزاری تسنیم،خبرگزاری فارس،خبرگزاری مهر،خبرنامه،خبرنگاران جوان،خبرني،خبرهاي داغ حوادث،خبرهای داغ معماری،خبرهای روز سیاسی،خواهرزاده خاتمی،خیانتهای خاتمی،دانلود آهنگ خبر داغ ناديا سايا،دانلود خبر داغ نادیا،دانلود خبر داغ نادیا سایا،دفتر ریاست جمهوری آقای روحانی،دفتر ریاست جمهوری دکتر روحانی،دكتر غلامرضا خاتمي،دکتر خاتمی غدد،دکتر غلامرضا خاتمی قزوینی،دکتر غلامرضا خاتمی نیا،دکتر غلامرضا خاتمی+گوارش اطفال،ذكاء روحاني،ذكر روحاني،ذکتر روحانی،ذکر روحانی قنوت ما،ذوالقدر+روحانی،رئيس جمهور حسن روحاني،رئیس جمهور آقای روحانی،رئیس جمهور ایران حسن روحانی،رئیس جمهور ایران روحانی،رئیس جمهور باید روحانی باشد،رئیس جمهور جدید روحانی،رئیس جمهور دکتر روحانی،رئیس جمهور روحانی تهدید اسرائیل،رئیس جمهور روحانی چند فرزند دارد،رئیس جمهور شدن روحانی،رئیس جمهور منتخب روحانی،روحاني السعودية،روحاني انتخابات،روحاني اوباما،روحاني ايران،روحاني تونسي،روحاني ثقه،روحاني حج،روحاني حجاب،روحاني در نيويورك،روحاني ذئب في ملابس،روحاني رئيس ايران،روحاني رئيس جمهور،روحاني زرتشتي،روحاني زردشتي،روحاني سازمان ملل،روحاني سايت،روحاني شجريان،روحاني شيراز،روحاني شيرودي،روحاني صادق،روحاني صادق مجرب،روحاني طنز،روحاني عارف،روحاني عراقي،روحاني عماني،روحاني في الامارات،روحاني في عمان،روحاني في مسقط،روحاني گشت ارشاد،روحاني لجلب الحبيب،روحاني للكشف،روحاني لوجه الله،روحاني لولايي،روحاني متشكريم،روحاني مجرب،روحاني مغربي،روحاني نژاد،روحاني و اوباما،روحانی،روحانی آپارات،روحانی آخرین اخبار،روحانی آخرین خبر،روحانی آزادیخواه واز رهبران مشروطه،روحانی آمد،روحانی آمریکا،روحانی آهنگ،روحانی آهنگساز،روحانی آیت الله،روحانی احمدی نژاد،روحانی امروز،روحانی امریکا،روحانی اهل کجاست،روحانی اوباما،روحانی ایتالیا،روحانی با اوباما،روحانی باشگاه خبرنگاران جوان،روحانی برنده،روحانی برنده انتخابات،روحانی برنده شد،روحانی بعثه،روحانی بعد از انتخابات،روحانی بنفش،روحانی به انگلیسی،روحانی بیوگرافی،روحانی پاریس،روحانی پرتاب کفش،روحانی پوتین،روحانی پیانو،روحانی پیروز،روحانی پیروز انتخابات،روحانی پیروز انتخابات شد،روحانی پیروز شد،روحانی پیشتاز،روحانی پیشتاز است،روحانی تاجیک،روحانی تبریز،روحانی تبریک،روحانی تحریم،روحانی تحلیف،روحانی ترامپ،روحانی تلویزیون،روحانی تنفیذ،روحانی توچال،روحانی ثبت نام خبرگان،روحانی ثبت نام کرد،روحانی جاسوس انگلیس،روحانی جشن،روحانی جعفری تبار،روحانی جلیلی،روحانی جماران،روحانی جن گیر،روحانی جنتی،روحانی جوان،روحانی جوک،روحانی جیبوتی،روحانی چپ دست،روحانی چت،روحانی چند بچه دارد،روحانی چند درصد رای اورد،روحانی چند زن دارد،روحانی چند سال دارد،روحانی چند سالشه،روحانی چند فرزند دارد،روحانی چه گفت،روحانی چه میکند،روحانی حامیان،روحانی حج،روحانی حج بعثه،روحانی حجاب،روحانی حسن،روحانی حسن سایت،روحانی حقوق شهروندی،روحانی حمید لولایی،روحانی خاتمی،روحانی خاتمی هاشمی،روحانی خامنه ای،روحانی خانواده،روحانی خبر،روحانی خبرگان،روحانی خزائن،روحانی خشت طلا،روحانی خوزستان،روحانی خوش صدا،روحانی دانشگاه شریف،روحانی در امریکا،روحانی در اهواز،روحانی در تبریز،روحانی در ژنو،روحانی در سازمان ملل،روحانی در شیراز،روحانی در کرمان،روحانی در مازندران،روحانی در نیویورک،روحانی ذرتشتی،روحانی رئیس جمهور،روحانی رئیس جمهور ایران شد،روحانی رئیس جمهور شد،روحانی رانکوهی،روحانی رای،روحانی رد صلاحیت،روحانی روز دانشجو،روحانی روز دانشجو شریف،روحانی ریس جمهور منتخب،روحانی ریس جمهور میشود،روحانی رییس جمهور شد،روحانی زاده،روحانی زاهدان،روحانی زبان انگلیسی،روحانی زبان خارجی،روحانی زرتشتی،روحانی زرتشتی در جدول،روحانی زردتشتی،روحانی ژاپنی،روحانی ژنو،روحانی ساری،روحانی سازمان ملل،روحانی سپاه،روحانی ستاد،روحانی سفارت عربستان،روحانی سنج،روحانی سنجش،روحانی سنجی،روحانی شبکه یک،روحانی شجریان،روحانی شریف،روحانی شهید علی خلیلی،روحانی شورای نگهبان،روحانی شیراز،روحانی شیرودی،روحانی صادق،روحانی صانعی،روحانی صد روز اول،روحانی صدا و سیما،روحانی صدا و سیمای میلی،روحانی صلاحیت،روحانی صلح نوبل،روحانی صنعتی شریف،روحانی ضد اصلاحات،روحانی ضد انقلاب،روحانی ضد انقلاب است،روحانی ضد انقلابند،روحانی ضد ولایت فقیه،روحانی ضرغامی،روحانی طاقت،روحانی طرفدار کدام تیم است،روحانی طرفداران،روحانی طلا عتبات،روحانی طنز،روحانی ظریف،روحانی ظریف صالحی،روحانی عارف،روحانی عتبات،روحانی علاج،روحانی علوم،روحانی عمره،روحانی عمل،روحانی عملیات،روحانی غرب،روحانی غرب زده،روحانی غسل،روحانی غوغا کرد،روحانی غیر اهل کتاب،روحانی فتنه گر،روحانی فراماسون،روحانی فرانسه،روحانی فرودگاه،روحانی فیس بوک،روحانی فیلترینگ،روحانی فیلم،روحانی قاسمیان،روحانی قالیباف،روحانی قد،روحانی قطره،روحانی قم،روحانی قهر کرده،روحانی قوت،روحانی قوه قضائیه،روحانی قوه قضاییه،روحانی قیمت خودرو،روحانی کابینه،روحانی کاروان،روحانی کاروان عتبات،روحانی کاندید خبرگان،روحانی کاندید ریاست جمهوری،روحانی کاندیدا،روحانی کفش،روحانی کلید،روحانی کوهنوردی،روحانی کوی دانشگاه،روحانی کی رئیس جمهور میشود،روحانی گرگی در لباس میش،روحانی گریه کرد،روحانی گشت ارشاد،روحانی گفتگوی خبری،روحانی گفتگوی ویژه،روحانی گفتگوی ویژه خبری،روحانی گلاسکو،روحانی گند زد،روحانی گند زدی،روحانی لاریجانی،روحانی لباس گرم،روحانی لنگ کفش،روحانی لنگه کفش،روحانی لولایی،روحانی لیبرالیسم،روحانی مبارز دوره رضاخان،روحانی متر،روحانی مچکرم،روحانی مسیحی،روحانی مشهد،روحانی مصریان باستان،روحانی معارفه ظریف،روحانی موسوی،روحانی نامزد انتخابات،روحانی نامزد ریاست جمهوری،روحانی نژاد مجری،روحانی نظرسنجی،روحانی نفوذ،روحانی نما،روحانی نمایشگاه مطبوعات،روحانی نیجریه،روحانی نیویورک،روحانی ها،روحانی هاشمی،روحانی هسته ای،روحانی هم ثبت نام کرد،روحانی همان هاشمی است،روحانی همایش استانداران،روحانی همسر،روحانی همسرش،روحانی هندو،روحانی هولوکاست،روحانی و احمدی نژاد،روحانی و اوباما،روحانی و اولاند،روحانی و حمید لولایی،روحانی و خاتمی،روحانی و ژنو،روحانی و ضرغامی،روحانی و ظریف،روحانی و عارف،روحانی و قالیباف،روحانی و موسوی،روحانی ویکیپدیا،روحانی یا احمدی نژاد،روحانی یا جلیلی،روحانی یا رضایی،روحانی یا عارف،روحانی یا قالیباف،روحانی یادت باشه،روحانی یادت باشه میرحسین،روحانی یارانه،روحانی یهودی،روحانی یوتیوب،روحانیون سنتی،روحانیون مبارز،روحانیون مخالف ولایت فقیه،روز خبر نگار چه روزی است،روز خبرنگار،روزنامه خبر،روزنامه خبر جنوب روز پنجشنبه،روزنامه خبر جنوب روز چهارشنبه،روزنامه خبر روز چهارشنبه،روزنامه خبر روز شنبه،روزنامه خبر روز شنبه شیراز،روزنامه خبر ورزشی،رياست جمهوري حسن روحاني،رياست جمهوري دكتر روحاني،رييس جمهور منتخب روحاني،ریاست جمهور حسن روحانی،ریاست جمهوری آقای روحانی،ریاست جمهوری ایران روحانی،ریاست جمهوری حسن روحانی،ریاست جمهوری دکتر روحانی،ریس جمهور دکتر روحانی،ریس جمهور روحانی،ریس جمهوری روحانی،رییس جمهور آقای روحانی،رییس جمهور ایران روحانی،رییس جمهور جدید روحانی،رییس جمهور حسن روحانی،رییس جمهور دکتر روحانی،رییس جمهور روحانی چند فرزند دارد،رییس جمهور روحانی شد،رییس جمهور شدن روحانی،زندگی نامه رئیس جمهور روحانی،زندگینامه خاتمی،زندگینامه روحانی،زهرا خاتمی،زهرا خاتمی مجری،زهره صادقی خاتمی،ژاله روحانی،ژنرال خاتمی،ژنرال روحانی،ژنرالهاي روحاني،ژنرالهای روحانی،سايت رئيس جمهور حسن روحاني،سايت رئيس جمهور روحاني،سایت خاتمی نیوز،سایت ذکتر روحانی،سایت رئیس جمهور روحانی،سایت رسمی رئیس جمهور روحانی،سایت روحانی رئیس جمهور ایران،سایت ریاست جمهور دکتر روحانی،سایت ریاست جمهوری آقای روحانی،سایت ریاست جمهوری دکتر روحانی،سایت ریس جمهور اقای روحانی،سایت ریس جمهور منتخب روحانی،سایت طرفداران خاتمی،سفر رئیس جمهور روحانی به نیویورک،سفر رییس جمهور روحانی به خوزستان،سکوت خاتمی،سیدعلی خاتمی،شهرداد روحانی ژیلا،شوخی روحانی ظریف صالحی،صادق خاتمی،صالحی خاتمی،ضد خاتمی،ضد روحاني،ضيعت خاتمي،ضیافت روحانی،طب روحاني،طب روحانی،طبيب روحاني،طرفداران خاتمی،طرفداران روحاني،ظرافت روحانی،ظهیر روحانی،عکس روحانی ریس جمهور ایران،عکس ریس جمهور روحانی،عکس زن ریس جمهور روحانی،عکس های ریس جمهور روحانی،عکس همسر ریس جمهور روحانی،غزاله روحاني،غزاله روحانی،غلامرضا خاتمي،غلامرضا خاتمی،غلامرضا خاتمی نیا،غلامرضا روحاني،غلامرضا روحانی،غوغای روحانی نگر،غیبت خاتمی،فایل صوتی خاتمی،فرزندان روحانی ریس جمهور،فیلم خبر داغ وودی آلن،فیلم طنز خاتمی،کابینه روحانی ظریف،کابینه ریس جمهور روحانی،کاندید ریاست جمهوری آقای روحانی،کاندیدای ریاست جمهوری آقای روحانی،کلیپ روحانی ظریف،کناره گیری خاتمی از انتخابات،گریه خاتمی،لاریجانی خاتمی،لباس خاتمی،لبان ذكر روحاني،ليلا خاتمي،لیلا خاتمی ریاضی،لینک خبر داغ،محمد خاتمی لاجوردی،معاون اول رئیس جمهور روحانی،مهیار روحانی ذوب آهن اردبیل،نامه به ریس جمهور روحانی،نقاط ضعف خاتمی،وزراي ژيشنهادي روحاني،یک خبر به زبان انگلیسی،یک خبر داغ،یه خبر داغ دارم،یه خبر داغ دارم آهنگ دانلود،یه خبر داغ دارم+آهنگ،یه خبر داغ نادیا،یه خبر داغ نادیا سایا،یوتیوب خاتمی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت