ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

روایت سلطان از سینما تا فوتبال

نویسنده: علی باستانی

روایت سلطان از سینما تا فوتبال

 

سینما و فوتبال,سینما فوتبال,سینما فوتبال جام جهانی,علی پروین,علی پروین و همسرش,علی پروین مهران مدیری,علی پروین و دخترش,علی پروینی,علی پروینی جاوا,فوتبال و سینما,کتاب فوتبال و سینما,فوتبال سینما,فوتبال سینما برج میلاد,شباهت فوتبال و سینما,دیدن فیلم های سینمایی ایرانی,دیدن فیلم های سینمایی,دیدن فیلم های سینمایی آنلاین,دیدن انلاین فیلمهای سینمایی,دیدن انلاین فیلمهای سینمایی ایرانی,

 

بازیکن و سلطان فوتبال ایران از علاقه اش نسبت به سینما و تلویزیون تا علت ماندگاری یک هنرمند و ورزشکار سخن گفت.

علی پروین در خصوص علاقه‌اش نسبت به دیدن فیلم‌های سینمایی و در کل سینمای ایران گفت: اول اینکه عاشق سریال هستم و سینما هم بسیار دوست دارم اما شرایط (شلوغی) به نحوی است که نمی توانم حضور پررنگی برای دیدن فیلم ها داشته باشم.

وی در مورد حال و هوای این روزهای سینمای ایران بیان کرد: شنیده ام که اوضاع سینما خوب نیست؛ امیدوارم مسئولان به داد آن برسند و کاری کنند تا مخاطب بیشتری به سمت سینماها بیاید. چون یکی از بهترین مکان های تفریحی و سرگرم کننده است که مردم می توانند در آنجا لذت ببرند.

وی افزود: از طرفی اگر برنامه‌ریزی دقیق‌تری در جهت بالا بردن کیفیت فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی انجام شود، به طور قطع این مقوله جذاب‌تر و پرمخاطب تر خواهد شد.

این بازیکن مطرح فوتبال در خصوص علت ماندگاری یک هنرمند و یا بازیکن فوتبال اظهار داشت: هرکسی که بعد از ورود به عرصه هنر و یا ورزش صاحب شهرت و محبوبیت می‌شود باید جنبه خودش را نیز بالا ببرد؛ چرا که همان طور که شاهد بودیم و هستیم بسیاری از هنرمندان و فوتبالیست‌ها آمدند و رفتند اما فقط تعدادی از آنها ماندگار شدند و همچنان به کار خود ادامه می دهند. پس برای ماندگاری جنبه، مردمی و خاکی بودن و با دل مردم راه آمدن از ملزومات است.

وی از علاقه اش به بازیگران اینگونه بیان کرد: خوشبختانه بازیگران خوبی در عرصه سینما و تلویزیون داریم که نمی خواهم تک تک نام ببرم. چون همه آن‌ها را دوست دارم. به عنوان نمونه سریال «ستایش» از جمله آثاری بود که برای دیدنش هرجا بودم خودم را به منزل می‌رساندم.

پروین در بخش پایانی صحبت های خود در خصوص حال و هوای پرسپولیس در فصل جاری خاطرنشان کرد: باید توجه داشت پرسپولیس و استقلال همیشه از روی نیمکت ضربه خوردند؛ یعنی زمانی که زیاد بازیکن می گیرند غر زدن شروع می شود که چرا ما بازی نمی کنیم. این غر زدن ها کم کم به دعوا ختم می شود. در کل امسال بازیکن های خوبی گرفتیم و امیدوارم که بتوانند بعد از چند سال قهرمان شوند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت