ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رضا یزدانی المپیکی شد

نویسنده: احمد اعجازی

رضا یزدانی المپیکی شد

رضا یزدانی کشتی,رضا یزدانی شمال,رضا یزدانی دانلود,رضا یزدانی لاله زار,رضا یزدانی برزخ,رضا یزدانی رفت که رفت,رضا یزدانی خاطرات مبهم,رضا یزدانی ویکی صدا,رضا یزدانی کافه نادری,رضا یزدانی جاده چالوس,المپیک 2016,المپیک 2020,المپیک 2016,المپیک صرافی,المپیک والیبال,المپیک زنان,المپیک والیبال 2016,المپیک مارسی,المپیک ۲۰۲۰,المپیک ایران,
کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه‌ای رضا یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد در بیانیه ای رضا یزدانی را بعنوان ملی پوش المپیکی وزن ۹۷ کیلوگرم معرفی کرد.

در این بیانیه آمده است:
“همانطور که مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی کشور، کشتی، در جریان هستند، رضا یزدانی چند روز  پیش  از رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی، در آخرین تمرینات شخصی خود در مازندران، دچار مصدومیت  از ناحیه پا شد.

پس از این موضوع و اتمام دوره توانبخشی وی، کادر فنی با آگاهی نسبت به توانایی  های فنی و تجربه رضا یزدانی، علاوه بر پیگیری  دقیق روند درمانی وی، برنامه های تمرینی مجزا و متناسبی نیز، از همان روز تا امروز برای یزدانی در نظر گرفته است.

در نهایت با بررسی نهایی وضعیت رضا یزدانی در جلسه مورخ ١٣ مرداد ماه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، تاکید اعضای محترم شورای فنی، و از سوی دیگر، رضایت نسبی کادر فنی  از وضعیت  جسمانی، تلاش و انگیزه بالای این قهرمان ملی کشور، در فاصله کوتاه باقی مانده تا المپیک، رضا یزدانی  بعنوان نماینده وزن  ۹۷ کیلوگرم  کشتی  آزاد در این رقابت  ها معرفی می شود.

کادر فنی در پایان  بیانیه  خود آورده است: در هرحال کادر فنی فارغ از نتیجه ای که فدراسیون  پزشکی ورزشی بنا به وظیفه تخصصی خود، پس از تشکیل کمیته ویژه، اعلام خواهد کرد به رضا یزدانی اعتماد می‌کند. امیدواریم وی با تمام وجود برای کسب افتخار در این رویداد بزرگ تلاش کند و با کسب بهترین نتایج، خاطرات تلخ مردم عزیزمان در این وزن در المپیک  ۲۰۱۲ لندن به فراموشی سپرده شود.

در پایان  بر ارزشمندی رفتار جوان آینده دار کشورمان امیرمحمدی در ادای احترام به پیشکسوت خود در این وزن، و درک شرایط خاص رضا یزدانی و همراهی برادرانه با وی برای حضور در المپیک ارج می نهیم.”

سی و یکمین دوره بازیهای المپیک با حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از ۲۰۶ کشور از ۱۵ تا ۳۱ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد. کاروان ورزش ایران در دوره قبل که به میزبانی لندن برگزار شد با کسب ۱۲ مدال (۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز) به عنوان هفدهمی دست پیدا کرد.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت