ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رضا عطاران: 500 میلیون تومان؟!

نویسنده: علی باستانی

رضا عطاران 500 میلیون تومان؟!

 

رضا عطاران با همسرش,مصاحبه با رضا عطاران و همسرش,رضا عطاران با همسر,رضا عطاران با زنش,برخورد رضا عطاران با همسرش,درگیری رضا عطاران با همسرش,تصاویر رضا عطاران با همسرش,رضا عطاران فیلم,رضا عطاران فیلم کامل,رضا عطاران فیلم,رضا عطاران فیلم جدید,رضا عطاران فیلم فجر,رضا عطاران فیلم ها,رضا عطاران فیلم استراحت مطلق,رضا عطاران فیلم های,رضا عطاران فیلم سینمایی,رضا عطاران فیلم شناسی,رضا عطاران قد,رضا عطاران فیلم جدید,دانلود فیلم رضا عطاران جدید,فیلم های رضا عطاران جدید,فیلم جدید رضا عطاران رد کارپت,جدیدترین فیلم رضا عطاران,فیلم جدید رضا عطاران خوابم میاد,فیلم جدید رضا عطاران در فرانسه,فیلم جدید رضا عطاران فرش قرمز,فیلم جدید رضا عطاران و اکبر عبدی,دانلود فیلم ایرانی رضا عطاران جدید,رضا عطاران همسر,رضا عطاران وهمسرش,رضا عطاران همسر هانیه توسلی,رضا عطاران با همسرش,رضا عطاران و همسرش عکس,رضا عطاران و همسرش تماس بدنی,عکسهای رضا عطاران و همسرش,رضا عطاران و همسر و فرزندش,رضا عطاران مهناز افشار,رضا عطاران مهناز افشار حامد بهداد,رضا عطاران و مهناز افشار,فیلم جدید رضا عطاران و مهناز افشار,فیلم رضا عطاران حامد بهداد مهناز افشار,رضا عطاران خندوانه,رضا عطاران اینستاگرام,رضا عطاران در اینستاگرام,رضا عطاران سریال,رضا عطاران سریال جدید,رضا عطاران سریال,رضا عطاران در سریال اتاق عمل,سریالهای رضا عطاران,اسم رضا عطاران در سریال بزنگاه,نام رضا عطاران در سریال بزنگاه,نقش رضا عطاران در سریال بزنگاه,رضا عطاران در سریال بزنگاه,رضا عطاران در سریال شوخی کردم

 

رضا عطاران هم چنان پول سازترین بازیگر سینمای ایران است. فروش بالای «من سالوادور نیستم» که تاکنون از مرز 10 میلیارد تومان عبور کرده موفقیت های این ستاره موفق این سال ها را امتداد بخشید. چند روز پیش یکی از نشریات گزارشی را درباره عطاران منتشر کرد که برخی سایت ها آن را بازنشر کردند. مطلبی با تیتر «دستمزد 500 میلیون تومانی رضا عطاران» که در فضای مجازی با استقبال مواجه شد. در این مطلب آمده که پس از موفقیت فوق العاده «من سالوادور نیستم» رضا عطاران دستمزد این ستاره تا مرز 500 میلیون تومان بالا رفت است.
این در حالی است که عطاران در همه این سال ها بازیگر بی حاشیه ای بوده و اتفاقا در ماه های اخیر به دلیل بیماری پدرش در مشهد به سر می برده و از فضای سینمای ایران هم دور بوده است. به این ترتیب درخواست دستمزد 500 میلیون تومانی تنها یک گمانه زنی ژورنالیستی بوده که مبنای واقعی ندارد.

دیروز خبرنگار «سینما» درباره شایعه دستمزد 500 میلیونی عطاران با این بازیگر گفت و گو کرد و پول سازترین ستاره سینمای ایران در دهه 90 این موضوع را تکذیب کرد.

او به خبرنگار «سینما» گفت: سه ماه است که در مشهد به سر می برم و برای بازی در هیچ فیلمی با هیچ تهیه کننده ای حتی وارد مذاکره هم نشدم. احتمالا چون این روزها جواب تلفن کسی را نمی دهم دوستان هم محبت می کنند و هرچه دل شان می خواهد از قول من می نویسند.

عطاران درخصوص شایعه تقاضای دستمزد 500 میلیونی اش بعد از اکران میلیاردی «سالوادور» گفت: آن هایی که مرا می شناسند می دانند که هیچ وقت دربند دستمزدهای آن چنانی نبودم. تا به حال پیشنهاد 500 میلیونی نداشتم و البته تاکنون تقاضای دستمزد 500 میلیونی هم از تهیه کننده ای نکردم.

برچسب ها : اسم رضا عطاران در سریال بزنگاه،برخورد رضا عطاران با همسرش،تصاویر رضا عطاران با همسرش،جدیدترین فیلم رضا عطاران،دانلود فیلم ایرانی رضا عطاران جدید،دانلود فیلم رضا عطاران جدید،درگیری رضا عطاران با همسرش،رضا عطاران اینستاگرام،رضا عطاران با زنش،رضا عطاران با همسر،رضا عطاران با همسرش،رضا عطاران خندوانه،رضا عطاران در اینستاگرام،رضا عطاران در سریال اتاق عمل،رضا عطاران در سریال بزنگاه،رضا عطاران در سریال شوخی کردم،رضا عطاران سريال،رضا عطاران سریال،رضا عطاران سریال جدید،رضا عطاران فيلم،رضا عطاران فیلم،رضا عطاران فیلم استراحت مطلق،رضا عطاران فیلم جدید،رضا عطاران فیلم سینمایی،رضا عطاران فیلم شناسی،رضا عطاران فیلم فجر،رضا عطاران فیلم کامل،رضا عطاران فیلم ها،رضا عطاران فیلم های،رضا عطاران قد،رضا عطاران مهناز افشار،رضا عطاران مهناز افشار حامد بهداد،رضا عطاران همسر،رضا عطاران همسر هانیه توسلی،رضا عطاران و مهناز افشار،رضا عطاران و همسر و فرزندش،رضا عطاران و همسرش تماس بدنی،رضا عطاران و همسرش عکس،رضا عطاران وهمسرش،سریالهای رضا عطاران،عکسهای رضا عطاران و همسرش،فیلم جدید رضا عطاران خوابم میاد،فیلم جدید رضا عطاران در فرانسه،فیلم جدید رضا عطاران رد کارپت،فیلم جدید رضا عطاران فرش قرمز،فیلم جدید رضا عطاران و اکبر عبدی،فیلم جدید رضا عطاران و مهناز افشار،فیلم رضا عطاران حامد بهداد مهناز افشار،فیلم های رضا عطاران جدید،مصاحبه با رضا عطاران و همسرش،نام رضا عطاران در سریال بزنگاه،نقش رضا عطاران در سریال بزنگاه

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت