ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رضا داوودنژاد: حالم خوب است و می‌توانم بازی کنم

نویسنده: احمد اعجازی

رضا داوودنژاد: حالم خوب است و می‌توانم بازی کنم

,رضا داوودنژاد,رضا داوود نژاد Wiki,رضا داوودنژاد و همسرش,رضا داوودنژاد و غزل بدیعی,رضا داوود نژاد درگذشت,رضا داوودنژاد بازیگر,رضا داوودنژاد بیماری,محمدرضا داوودنژاد,حال رضا داوود نژاد,رضا داود نژاد Wiki,رضا داود نژاد و غزل بدیعی,عکس رضا داوود نژاد و غزل بدیعی,عکس رضا داودنژاد و همسرش غزل بدیعی,رضا داوودنژاد بازیگر سینما,عکس رضا داوود نژاد بازیگر,رضا داودنژاد در بستر بیماری,رضا داوود نژاد و بیماری,رضا داوودنژاد بعد از بیماری,محمدرضا داوودنژاد و همسرش,عکس محمدرضا داوودنژاد و همسرش,عکس محمدرضا داوودنژاد,عکسهای محمدرضا داوودنژاد,وضعیت محمدرضا داوودنژاد,فیلم محمدرضا داوودنژاد,حال رضا داوود نژاد چطور است,حال رضا داوود نژاد چطوره,حال رضا داوود نژاد امروز,حال رضا داودنژاد,حال رضا داود نژاد خوب نیست,حال عمومی رضا داودنژاد,حال رضا داود نژاد چطور است,وخامت حال رضا داوود نژاد,حال محمد رضا داوود نژاد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 05 آبان 1395

رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید از اینکه گفته می‌شود تلویزیون کمبود بودجه دارد تعجب می‌کند زیرا به نظر نمی‌رسد این رسانه با چنین مشکلی روبه‌رو است.

به گزارش مهر، رضا داوودنژاد  درباره فیلمنامه‌های تلویزیونی و اینکه چقدر بعد از سلامتی خود به کار در تلویزیون فکر می کند، گفت: چند کار تلویزیونی خوانده ام اما به توافق نرسیدیم اما شاید تا نوروز درباره کاری به مذاکره برسیم.

 

وی ادامه داد: کارگردانان که فهمیده اند حالم خوب شده است بیشتر سراغم را می گیرند و خدا را شکر من هم حالم خوب است و می توانم در آثار بازی کنم.

 

این بازیگر درباره فیلمنامه های تلویزیونی که در این مدت خوانده است، اظهار کرد: فیلمنامه ها اصلا خوب نبودند و نمی دانم دلیل کاهش کیفیت فیلمنامه ها چیست. البته همین اتفاق دلیلی است که ما مخاطب خود را در این رسانه از دست داده ایم چون مردم زمانی می توانستند سریال هایی مثل «شب های برره»، «پشت کنکوری ها»، «داستان یک شهر» و… را ببینند و با همان سریال ها کارشناسان می گفتند که آمار جرم و جنایت ها پایین می آید ولی اکنون مردم غیر از برنامه «نود» در تلویزیون چیزی نمی بینند.

 

بازیگر مجموعه «پشت کنکوری ها» با اشاره به سریال هایی که در این ایام پخش می شود، اظهار کرد: زمانی تلویزیون در محرم «شب دهم» را پخش می کرد و همه را جذب می کرد اما من غیر از «شب دهم» دیگر یادم نمی آید تلویزیون سریال خوب دیگری متناسب این ایام پخش کرده باشد.

 

وی درباره نبود بودجه در رسانه ملی هم گفت: تلویزیون همیشه می گوید بودجه ندارد و من نمی دانم بودجه خود را چگونه هزینه می کند؟ آیا تلویزیون با این همه تبلیغاتی که پخش می کند فقط هزینه کارمندان خود را پرداخت می کند؟

 

این بازیگر مجموعه های طنز تصریح کرد: من بعضی از بازیگران را می بینم که از تلویزیون ناراضی هستند و یا از این رسانه به دلیل مشکلاتی از جمله پرداخت های نامنظم خداحافظی می کنند و سوالم این است که چرا این هزینه ها پرداخت نمی‌شود.

 

برچسب ها : حال رضا داود نژاد چطور است،حال رضا داود نژاد خوب نیست،حال رضا داودنژاد،حال رضا داوود نژاد،حال رضا داوود نژاد امروز،حال رضا داوود نژاد چطور است،حال رضا داوود نژاد چطوره،حال عمومی رضا داودنژاد،حال محمد رضا داوود نژاد،رضا داود نژاد Wiki،رضا داود نژاد و غزل بدیعی،رضا داودنژاد در بستر بیماری،رضا داوود نژاد Wiki،رضا داوود نژاد درگذشت،رضا داوود نژاد و بیماری،رضا داوودنژاد،رضا داوودنژاد بازیگر،رضا داوودنژاد بازیگر سینما،رضا داوودنژاد بعد از بیماری،رضا داوودنژاد بیماری،رضا داوودنژاد و غزل بدیعی،رضا داوودنژاد و همسرش،رضا داوودنژاد: حالم خوب است و می‌توانم بازی کنم،عکس رضا داودنژاد و همسرش غزل بدیعی،عکس رضا داوود نژاد بازیگر،عکس رضا داوود نژاد و غزل بدیعی،عکس محمدرضا داوودنژاد،عکس محمدرضا داوودنژاد و همسرش،عکسهای محمدرضا داوودنژاد،فیلم محمدرضا داوودنژاد،محمدرضا داوودنژاد،محمدرضا داوودنژاد و همسرش،وخامت حال رضا داوود نژاد،وضعیت محمدرضا داوودنژاد

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت