ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رشد معاملات مسکن در تهران

نویسنده: علی باستانی

رشد معاملات مسکن در تهران

 

معاملات مسکن,معاملات مسکن مهر,معاملات مسکن مشهد,معاملات مسکن تهران,معاملات مسکن در تهران,معاملات مسکن تبریز,معاملات مسکن شیراز,معاملات مسکن کد رهگیری,معاملات مسکن اصفهان,معاملات مسکن 95,رشد معاملات مسکن,معاملات مسکن در تهران,تعداد معاملات مسکن در تهران,معاملات مسکن تهران,بنگاه معاملات مسکن در تهران,قیمت معاملات مسکن در تهران,

 

رییس اتحادیه مشاوران املاک خبر داد: در تیرماه سال جاری تعداد قراردادهای خرید و فروش مسکن تهران ۱۶.۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال افزایش یافت اما تعداد معاملات کل کشور با کاهش ۵۷ درصدی همراه بود.

حسام عقبایی اظهار کرد: در تیرماه سال جاری در شهر تهران ۱۶ هزار و ۴۹۹ قرارداد خرید و فروش مسکن به امضا رسید. این رقم در مدت مشابه سال قبل  ۱۴ هزار و ۱۸۷ مورد بود که رشد ۱۶.۲ درصدی را نشان می دهد.

وی افزود: در بخش اجاره نیز در شهر تهران ۲۱ هزار و ۸۳۸ قرار داشتیم که با توجه به رقم ۲۰ هزار و ۶۴۳ مورد سال گذشته، قراردادهای اجاره ۵.۷ درصد افزایش یافته است.

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور همچنین آمار خرید و فروش مسکن کل کشور را اعلام کرد و گفت: در تیرماه سال جاری ۵۳ هزار و ۸۶۵ قرارداد خرید و فروش در کل کشور امضا شد. این رقم در مدت مشابه سال قبل ۸۴ هزار و ۵۴۹ مورد بود که کاهش ۵۷ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می دهد.

عقبایی ادامه داد: در اجاره کل کشور نیز آمار نسبت به ماه مشابه سال قبل اندکی کاهش یافت. در تیرماه امسال ۷۱ هزار و ۶۵۵ قرارداد اجاره به ثبت رسید و با توجه به تعداد ۷۴ هزار و ۷۲۳ قرارداد اجاره سال قبل با کاهش ۴.۲ درصدی مواجه بودیم.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت