ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رسوایی یک‌و‌نیم میلیاردی شد

نویسنده: احمد اعجازی

رسوایی یک‌و‌نیم میلیاردی شد

رسوایی 2,رسوایی,رسوایی اخلاقی,رسوایی پرس تی وی,رسوایی فیلم,رسوایی فریال,رسوایی ندا جناب,رسوایی من و تو,رسوایی 1,رسوایی گلشیفته فراهانی,فیلم جدید ایرانی,فیلم جدید گلشیفته,فیلم جدید,فیلم جدید خارجی,فیلم جدید رضا عطاران,فیلم جدید گلشیفته فراهانی 2015,فیلم جدید اصغر فرهادی,فیلم جدید گلشیفته فراهانی 2016,فیلم جدید دیکاپریو,فیلم جدید گلشیفته 2016,

تاریخ انتشار : جمعه, 07 خرداد 1395

«رسوایی ۲» در میان فیلم‌های اکران دوم نوروز موفق به جذب مخاطب خوبی شد.

به گزارش فارس، فیلم‌های اکران اول نوروز از سالن‌های سینما برداشته شده‌اند و تنها سالن‌های حمایتی به اکران فیلم‌ها ادامه می‌دهند.

در میان فیلم‌های اکران دوم نوروزی «رسوایی 2» ساخته مسعود ده‌نمکی با اقبال گسترده‌ای مواجه شد. این فیلم علاوه در تهران در شهرستان نیز به نمایش در آمده و با افزایش سالن در شهرستان مواجه است.

امیر قطبی مدیر دفتر فروش فیلم ایران در گفت‌وگو با فارس، گفت: فیلم سینمایی «رسوایی» تا شب گذشته در تهران به فروش یک میلیارد و 20 میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش 550 میلیون تومان نائل شد. این فیلم در 27 سالن سینما در تهران به نمایش در آمده و ظرف 23 روز نمایش به فروش یک میلیارد و 570 میلیون تومان رسیده است.

وی درباره فروش «یک دزدی عاشقانه»، گفت: این فیلم در تهران به فروش 670 میلیون و در شهرستان صد میلیون تومان فروش داشته که در کل فروش فیلم به 770 میلیون تومان رسید.

وی در ادامه گفت: فیلم‌های «بادیگارد» و «ابد و یک روز»‌ در سالن‌های حمایتی به نمایش در آمدند و فیلم «ابد و یک روز» با توجه به تعداد محدود سالن‌هایش همچنان با  اقبال مواجه است. این فیلم شب گذشته به 42 میلیون تومان دست یافت و کل فروش آن به 9 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید. «بادیگارد» نیز با فروش 6 میلیارد و 900 میلیون تومان همچنان به اکران خود در شهرستان‌ها ادامه می‌دهد.

مهدی صباغ‌زاده مدیر دفتر پخش نیمروز در گفت‌وگو با فارس، گفت: فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌شود» در تهران به فروش یک میلیارد و 350 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 170 میلیون تومان دست یافت. این فیلم در کل یک میلیارد و 520 میلیون تومان فروش داشت.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت