ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

«ربنا»ی شجریان بالاخره روی آنتن رفت

نویسنده: احمد اعجازی

«ربنا»ی شجریان بالاخره روی آنتن رفت

ربنای شجریان,ربنای شجریان دانلود mp3,ربنای شجریان با کیفیت,ربنای شجریان یوتیوب,ربنای شجریان ویکی پدیا,ربنای شجریان تصویری,ربنای شجریان کیفیت بالا,ربنای شجریان اپارات,ربنای شجریان download,ربنای شجریان mp3,شجریان,شجریان سرطان,شجریان و همسرش,شجریان یوتیوب,شجریان دانلود,شجریان مرغ سحر,شجریان همایون,شجریان همسر اول,شجریان بیداد,شجریان همسر,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 تیر 1395

پیش از آغاز ماه رمضان شایعه ای طرح شد درباره رفع توقیف مناجات “ربنا”ی شجریان توسط رسانه ملی؛ شایعه ای که البته حواشی خاص خود را هم داشت.

روزنامه هفت صبح- پیش از آغاز ماه رمضان شایعه ای طرح شد درباره رفع توقیف مناجات “ربنا”ی شجریان توسط رسانه ملی؛ شایعه ای که البته حواشی خاص خود را هم داشت.

این شایعه اما رنگ واقعیت به خود نگرفت و امسال هم در ساعات پیش از افطار “ربنا”ی شجریان پخش نشد.

با این حال آن طور که خبر داده شنبه شب پنجم تیرماه در دقیقه ۲۲ سریال “برادر” بخش کوتاهی از این مناجات پخش شد در این حد “ربنا اتنا من لدنک رحمه”.

البته سال قبل در بازپخش سریال “او یک فرشته بود” از آی فیلم هم این مناجات پخش شده بود اما تفاوت در آن بود که آن سریال سالها پیش از توقیف “ربنا”ی شجریان تولید شده بود و “برادر” محصول همین ماههای اخیر است!

این می تواند نشانه ای باشد از تمایل مدیران رسانه ملی به پخش این مناجات که البته به واسطه حواشی پیش آمده در جریان انتشار همان شایعه و انتقاد رسانه های تندرو از چرایی پخش احتمالی مناجات، محقق نشد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت