ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

راه های ساده خوشتیپی مخصوص آقایان

نویسنده: احمد اعجازی

راه های ساده خوشتیپی مخصوص آقایان

راه های خوشتیپی پسران,راه های خوش تیپی,راه های خوشتیپی مردان,راه های خوش تیپ شدن,راه های خوشتیپ بودن,راه های خوش تیپ شدن پسران,راه های خوشتیپ شدن,راه های خوشتیپ شدن مردان,راه های خوش تیپ شدن پسرا,راه های خوشتیپ شدن دخترا,راز خوشتیپی,راز خوشتیپ بودن,راز خوشتیپی زنان,راز خوشتیپی پسران,راز خوشتیپی اقایان,راز خوشتیپی جنیفر لوپز,راز خوشتیپی خانم ها,راز خوشتیپ,راز خوشتیبی,راز خوشتیب بودن,

در دنیای مد امروز، نصب سنجاق یقه برازندگی خاصی به ظاهر آقایان می بخشد

در کنار همه عوامل اصلی مانند کت، شلوار، پیراهن و کفش که برای یک تیپ مردانه ضروری است، گاهی توجه به جزئیات مهم‌تر از متن ماجراست. بویژه اگر پای لوازم جانبی (اکسسوری) مردانه وسط باشد که ظاهر شما را رسمی و انتخابتان را هوشمندانه تر کند. پس برای تیپی تاثیر‌گذار به این جزئیات احتیاج دارید.
دستمال کوچک کت شما
انتخاب دستمال کوچک جا خوش کرده در کت شما، یک فاکتور کوچک اما تاثیر‌گذار است، به همین خاطر است که باید دقت بیشتری در انتخاب آن به خرج دهید. مثلا دستمالی را انتخاب کنید که در کنار دیگر فاکتورها، مکمل کت و شلوار‌تان باشد. از طرفی سر دستمال باید حدود پنج سانت بیرون از جیب کتتان باشد و فرم قرار گرفتن آن با توجه به رسمی و غیررسمی بودن آن متفاوت.

دکمه سردست
اگر قرار است در یک مهمانی رسمی حاضر شوید، باید حرفه ای تر از همیشه به نظر برسید. به همین خاطر بهتر است به فکر آیتم هایی باشید که در کنار لباس هایتان شما را چشم‌نواز‌تر و در مقایسه با دیگر مهمانان هوشمند‌‌تر نشان دهد. دکمه سر دست به عنوان یک اکسسوری برای تیپ‌های رسمی به تنهایی فاکتور مردی خوش پوش را به لباس شما الصاق می‌کند. پس تاثیر آن را دست کم نگیرید.

سنجاق روی یقه
شاید کمتر به اهمیت این اکسسوری در تیپ های مردانه توجه کرده باشید، اما در دنیای مد امروز، نصب این سنجاق ها برازندگی خاصی به ظاهر شما می‌بخشد. هارمونی داشتن این سنجاق‌ها که قرار است در سوراخ یقه برگردان چپ کت شما قرار گیرد به پیراهنی که بر تن دارید و جسارت شما در انتخاب نمادی خلاقانه بستگی دارد پس تا می‌توانید سلیقه به خرج دهید.

ساعت ببندید
با آیتم‌های بالا قرار است سطح استایل شما از خوب به عالی ارتقا پیدا کند پس به ملزومات خوش تیپی بالا ساعت مچی مناسب را هم حتما اضافه کنید. ساعت فلزی با بندهای چرم به عنوان یک اکسسوری ساده مردانه به تیپ شما شخصیت می‌بخشد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت