ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

راه‌اندازی سامانه آنلاین صدور کدپستی

نویسنده: علی باستانی

راه‌اندازی سامانه آنلاین صدور کدپستی

 

کد پستی آنلاین,کد پستی آنلاین تهران,کد پستی آنلاین مشهد,کد پستی آنلاین شیراز,دریافت کد پستی آنلاین تهران,دریافت کد پستی آنلاین اصفهان,دریافت کد پستی آنلاین تبریز,دریافت کد پستی آنلاین کرج,دریافت کد پستی به صورت آنلاین,اعلام کد پستی آنلاین,راه اندازی سامانه پیامکی,راه اندازی سامانه ussd,راه اندازی سامانه,راه اندازی سامانه سیب,راه اندازی سامانه ثبت اسناد,راه اندازی سامانه پیام کوتاه,صدور کدپستی,

 

سامانه جدید آنلاین صدور گواهی کدپستی با امکان دریافت ۴ خدمت پیش بینی شده و با توجه به اهمیت اطلاع از کدپستی، راه‌اندازی شد. با استفاده از این سامانه متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پستی، برای دریافت کدپستی محل سکونت یا محل کسب و کار خود، دریافت گواهی کدپستی و یا ثبت درخواست کدپستی جدید به صورت برخط و الکترونیکی اقدام کنند.
این سامانه درقالب نرم افزار واکنش گرا (Responsive ) طراحی شده به گونه‌ای که برای نمایش در موبایل، تبلت و رایانه ظاهری متفاوت و مناسب داشته باشد.
در این سامانه امکان ارسال پیامک در زمان ثبت درخواست برای مشتریان فراهم آمده است. از دیگر قابلیت های این سامانه ارائه خدمات وب سرویس به سازمان ها واشخاص حقوقی است که با استفاده از این خدمت سازمان ها قادر خواهند بود با استفاده از کدپستی و با شماره تلفن ثابت، اطلاعات مکانی متناظر مانند نشانی استاندارد پستی، مختصات جغرافیایی، تلفن ثابت، کد ISIC  کسب و کار و … را به صورت برخط دریافت کنند. سامانه آنلاین صدور گواهی کدپستی، در نشانی gavahi.post.ir در دسترس قرار گرفته است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت