ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

راهنمای سفر به نگین کشور ترکیه

نویسنده: احمد اعجازی

راهنمای سفر به نگین کشور ترکیه

کشور ترکیه استانبول,کشور ترکیه به انگلیسی,کشور ترکیه شهر وان,کشور ترکیه عکس,کشور ترکیه چند استان دارد,کشور ترکیه انکارا,کشور ترکیه شهر استانبول,کشور ترکیه برای زندگی,کشور ترکیه شهر آنتالیا,کشور ترکیه چگونه کشوری است؟,مناطق ترکیه,مناطق ترکیه سیاحیه,ترکیه مناطق دیدنی,مناطق گردشگری ترکیه,مناطق کردنشین ترکیه,مناطق دیدنی ترکیه,مناطق آزاد ترکیه,مناطق تفریحی ترکیه,مناطق زیبای ترکیه,مناطق گردشگری ترکیه استانبول,آنتالیا نوروز 95,آنتالیا استیج,آنتالیا حرام,آنتالیا خامنه ای,آنتالیا ترکیه,آنتالیا مناطق دیدنی,آنتالیا کجاست,آنتالیا جاهای دیدنی,آنتالیا رهبر,آنتالیا حرام است,سفر به آنتالیا حرام,سفر به آنتالیا حرام است,سفر به آنتالیا,سفر به انتالیا,سفر به آنتالیا در عید,سفر به آنتالیا در ماه رمضان,سفر به آنتالیا در نوروز,سفر به انتالیا با قطار,سفر به انتالیا بدون تور,سفر به آنتالیا با اتوبوس,

آنتالیا از مهم‌ترین و توریستی‌ترین شهرهای کشور ترکیه‌ست که توی ساحل مدیترانه، در غرب ترکیه قرار گرفته و عنوان مرکز گردشگری و تفریحی این کشور رو به دوش می‌کشه. سواحل فوق العاده زیبایی مثل کونیالتی و سورگون داره که همین سواحل زیبا باعث شده توریست های زیادی به سمتش کشیده بشن. طبق شواهد، تاریخچه‌ این شهر به 150 سال قبل از میلاد برمی‌گرده.
آنتالیا شهریه که اصلا مسافرانش رو خسته نمی کنه و حوصله کسی هم سر نمی بره. چه اهل گشت و گذار باشین، چه عاشق خرید کردن و پرسه زدن تو مراکز خرید باشین، چه اهل شکم باشین و عاشق رستوران گردی، چه اهل ساحل گرم و راه رفتن روی شن های زیبا و نرم و همین طور عاشق ورزش های آبی باشین، این شهر برای تمام مهمان هاش کلی برنامه های ویژه و تفریحی داره. در کل این شهر به خاطر ساحل زیباش، آب های شفاف و نیلگونش، جاذبه های تاریخی ارزشمندش مثل اولین سکونت گاه های انسانی در ترکیه، کوه های سرسبز و پوشیده از درختش، رستوران‌ها و کافه های سنگی فوق‌ العاده‌‌ش و مراکز تفریحی هیجان انگیزش مثل موج سواری و اسکی روی آب، از مهم ترین مقاصد گردشگری ایرانی ها به حساب میاد.

پس برای آشنایی هر چی بیشتر و مطالعه راهنمای سفر به آنتالیا  با همگردی همراه باشین.

 

%image_alt%

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت