ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

راهنمای خرید انواع صندلی اداری، مدیریتی و کارمندی

نویسنده: احمد اعجازی

راهنمای خرید انواع صندلی اداری، مدیریتی و کارمندی

انواع صندلی اداری,انواع صندلی اداری,انواع صندلی اداری نیلپر,انواع صندلی اداری جوان,انواع صندلی اداری اروند,انواع مبلمان اداری,قیمت انواع صندلی اداری,انواع صندلی های اداری,فروش انواع صندلی اداری,انواع میز و صندلی اداری,صندلی مدیریتی نیلپر,صندلی مدیریتی طبی,صندلی مدیریتی اروند,صندلی مدیریتی قیمت,صندلی مدیریتی لیو,صندلی مدیریتی دست دوم,صندلی مدیریتی خارجی,صندلی مدیریتی داتیس,صندلی مدیریتی ارزان,صندلی مدیریتی جلیس,صندلی کارمندی ارزان,صندلی کارمندی نیلپر,صندلی کارمندی قیمت,صندلی کارمندی دست دوم,صندلی کارمندی اروند,صندلی کارمندی لیو,صندلی کارمندی نیلپر k712t,صندلی کارمندی طبی,صندلی کارمندی,صندلی کارمندی رایانه صنعت,

مبلمان و طور خاص صندلی اداری مهمترین عنصر در دفتر کار شما هستند. زیرا علاوه بر اهمیت ظاهری و طراحی محل کار، تمام افراد مجموعه ساعت ها بر روی این صندلی ها می نشینند.انواع صندلی اداری از جمله صندلی مدیریتی، صندلی کارمندی و صندلی های انتظار و غیره برای چیدمان اداره و محل کار شما مهیا هستند.
قبل از خرید صندلی اداری باید به نکات زیادی توجه داشت. یکی از مهمترین موارد هماهنگ بودن پشتی صندلی با فرم کمر شماست. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع و دیگر بخش های صندلی. شما می توانید از طرق فروشگاه آنلاین صندلی مدیریتی و کارمندی انواع محصولات را با یکدیگر مقایسه نمایید و اقدام به خرید کنید.
قیمت صندلی اداری به عوامل بسیار زیادی از شرکت سازنده تا متریال مصرف شده و امکانات صندلی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت صندلی مدیریتی و کارمندی می توانید از برند های معتبر و یا فروشگاه های اینترنتی صندلی استعلام کنید.

 

مدل صندلی اداری,ویژگی های صندلی اداری,صندلی اداری

ساعت های متوالی نشستن پشت میزکار، تماشای تلویزیون یا گفت و گپ های خانوادگی و دوستانه یا سفر به وسیله اتومبیل باعث تشدید کمردرد کسانی می شود که به دلایل مختلف از این درد رنج می برند. رعایت ارگونومی در مبل و صندلی باعث می شود که این مسئله به حداقل کاهش پیدا کند اما کمتر صندلی حکم صندلی طبی مناسب برای این گروه از افراد را دارد و بیشترطراحی ها به پیشگیری از آسیب های کمر کمک می کند.

 

صندلی اداری,انواع صندلی اداری,عکس صندلی اداری

کمپانی Spine Design Ltd در دوبلین با تحقیق و تمرکز برروی این مسئله صندلی های خاصی را برای مبتلایان به کمردرد کرده که به گفته خود این شرکت تا حد زیادی توانسته برای این گروه مفید واقع گردد و افراد بتوانند ساعت ها بدون درد کمر روی این نشیمن ها سپری کنند. این دستاورد مهم به وسیله طراحی که موجب می شود کمترین فشار به ستون فقرات وارد شود به دست آمده.

 

صندلی اداری,ویژگی های صندلی اداری,عکس صندلی اداری

منبع: فروشگاه اینترنتی مبلمان خوگر

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت