ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

نویسنده: علی باستانی

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

 

مرتاضان هندی,مرتاضان هندی ویکیپدیا,راز مرتاضان هندی پارسینه,کلیپ از مرتاضان هندی,مرتاضان هندی,فیلم مرتاضان هندی,ریاضت مرتاضان هندی,کلیپ مرتاضان هندی,عکس مرتاضان هندی,راز مرتاضان هندی,راز معلق ماندن مرتاضان در هوا,

 

همیشه در اخبار و فیلم ها مرتاضان هندی را دیده ایم که کارهای عجیب و غریب انجام می دهند,روی تخت خاردار می خوابند یا روی هوا معلق می مانند!راز این کارها چیست؟ حتما شما هم تصاویری از مردان معلق در هوا که هرازگاهی کنار خیابان معرکه می‌گیرند را دیده‌اید. این افراد همانند مرتاضان هندی در هوا نشسته‌اند و این حقه آنها تعداد زیادی از مردم را در بهت و حیرت فرومی‌برد.

 

این معلقان در هوا از این جهت جذاب به نظر می‌رسند که از قوانین فیزیک سرپیچی کرده‌اند و گویی در حالت عمیقی از مراقبه هستند.اما حقیقت پشت این سحر و جادو ساده‌تر از چیزی است که شما تصور می‌کنید.مرتاضان در خیابان از وسایل پنهانی برای راحتی و حمایت خودشان استفاده می‌کنند. دقیقا وضعیت آنها همانند مجسمه‌های معلقی است که این روزها در گوشه و کنار خیابان‌ها زیاد می‌بینید.

 

به نظر می‌رسد آنها در هوا معلقند اما سکویی در زیر لباس بسیار گشاد آنهاست که از آن برای نشستن استفاده می‌کنند و البته اسباب و وسایل حمایتی دیگری هم مثل عصا دارند که به نحوی به این سکو متصل است.

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت