ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

رئیس‌جمهور وارد کرمانشاه شد

نویسنده: احمد اعجازی

رئیس‌جمهور وارد کرمانشاه شد

رئیس جمهور کرواسی,رئیس جمهور کرواسی کنار دریا,رئیس جمهور برزیل,رئیس جمهور های زن,رئیس جمهور افغانستان,رئیس جمهور فرانسه,رئیس جمهور کره جنوبی,رئیس جمهور ایران,رئیس جمهور آلمان,رئیس جمهور چین,کرمانشاه چت,کرمانشاه دیلی,کرمانشاه موزیک,کرمانشاه قدیم,کرمانشاه 20,کرمانشاه نیوز,کرمانشاه بیست,کرمانشاه مال,کرمانشاه 20 هوش برتر,کرمانشاه ویکی پدیا,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 27 تیر 1395

حجت‌الاسلام حسن روحانی در بیست و نهمین سفر استانی خود صبح امروز وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال مسؤولان استانی قرار گرفت.

به گزارش فارس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حسن روحانی لحظاتی پیش در سفری یک‌روزه وارد کرمانشاه شد و توسط مسؤولان کشوری و استانی مورد استقبال قرار می‌گیرد.

رئیس‌جمهور در این سفر یک‌روزه دیدار عمومی با مردم در ورزشگاه آزادی شهر کرمانشاه، دیدار با علما و روحانیان، نخبگان و برگزیدگان، سرمایه‌گذاران، حضور در جلسه شورای اداری و نشست خبری با اصحاب رسانه را در برنامه‌های خویش دارد.

بر اساس گزارش فارس، این سفر بیست و نهمین سفر هیأت دولت به استان‌ها محسوب می‌شود و قرار است در جریان برگزاری آن چندین پروژه افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه جدید نیز انجام می‌شود.

رئیس‌جمهور در این سفر از نزدیک با نیازها و مشکلات استان کرمانشاه آشنا می‌شود و قارر است مصوباتی در راستای رفع مشکلات، رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در سفر مذکور به تصویب برسد.

وزرای کابینه دولت یازدهم نیز به شهرستان‌های استان کرمانشاه سفر می‌کنند که افتتاح پروژه‌ها، دیدار عمومی با مردم، شرکت در شورای اداری شهرستان‌ها و… در نظر گرفته شده است.

در این سفر سامانه سامد در راستای ارتباط مردم با رئیس جمهور در نظر گرفته شده و در اسرع وقت و حتی در زمانی که نمایندگان دولت در استان هستند به موضوعات مطروحه رسیدگی می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت