ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

دوربین‌های عملیات ویژه پلیس آمریکا (+عکس)

نویسنده: احمد اعجازی

دوربین‌های عملیات ویژه پلیس آمریکا (+عکس)

دوربین های مدار بسته,دوربین های زوج و فرد,دوربین های زنده دنیا,دوربین های تحت شبکه,دوربین های زنده جهان,دوربین های زنده مشهد,دوربین های کانن,دوربین های عکاسی,دوربین های نقشه برداری,دوربین های طرح ترافیک,عملیات ویژه پلیس آگاهی,عملیات ویژه پلیس,عملیات ویژه پلیس ایران,مرکز عملیات ویژه پلیس آگاهی ناجا,عملیات نیروی ویژه پلیس,فیلم عملیات پلیس ویژه,پلیس آمریکا ویکی پدیا,پلیس امریکا,ماشین پلیس امریکا,خشونت پلیس آمریکا,سگ پلیس امریکا,تجهیزات پلیس امریکا,پلیس ویژه امریکا,زنان پلیس امریکا,درجات پلیس امریکا,عکس پلیس امریکا,
گوشی‌های اندرویدی نیز می‌توانند چنین عکسی تهیه کنند اما گرفتن خروجی بیش از یک دقیقه زمان می‌برد. با فناوری جدید شرکت بانس ایمجینگ، تهیه این عکس در کسری از ثانیه صورت می‌گیرد.

پلیس آمریکا به تازگی ۱۰۰ دوربین کروی از شرکت بانس ایمجینگ دریافت کرده که می‌تواند در عملیات به آن‌ها کمک کند. پلیس می‌تواند در عملیات و در نقاط کور، این توپ مجهز به شش لنز را پرتاب کرده و عکس کروی تهیه شده توسط آن را روی دستگاه اندروید و یا آی‌او‌اس دار مشاهده کند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,گوشی‌های اندرویدی

اخبار,اخبار تکنولوژی,گوشی‌های اندرویدی

گوشی‌های اندرویدی نیز می‌توانند چنین عکسی تهیه کنند اما گرفتن خروجی بیش از یک دقیقه زمان می‌برد. با فناوری جدید شرکت بانس ایمجینگ، تهیه این عکس در کسری از ثانیه صورت می‌گیرد. این دوربین توپی، مجهز به ال‌ای‌دی برای تصویربرداری در محیط‌های خاموش بوده و تا ۲۰ متر می‌تواند از کاربر دور شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت