ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

دستگیری یکی از زمین خواران ورزشگاه اصفهان

نویسنده: احمد اعجازی

دستگیری یکی از زمین خواران ورزشگاه اصفهان

زمین خواران مهاباد,زمین خواران بومهن,زمین خواران کرمان,زمین خواران ارومیه,زمین خواران تهران,زمین خواران صفادشت,زمین خواران فارس,زمین خواران ورسک,زمین خواران,زمین خواران بزرگ,ورزشگاه اصفهان,ورزشگاه اصفهان پوریای ولی,ورزشگاه قزلباش اصفهان,ورزشگاه تختی اصفهان,ورزشگاه انقلاب اصفهان,ورزشگاه پیروزی اصفهان,ورزشگاه امین اصفهان,ورزشگاه های اصفهان,ورزشگاه ملت اصفهان,ورزشگاه کوثر اصفهان,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 مرداد 1395

 مشاور وزیر ورزش و جوانان، از دستگیری یکی از زمین خوران ورزشگاه بزرگ اصفهان با هماهنگی قوه قضائیه و پلیس اطلاعات و امنیت خبر داد.

به گزارش مهر، رضا حسنی خو گفت: با تلاش شبانه روزی و پیگیری های حوزه حقوقی وزارت ورزش و جوانان مستقر در استان اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان اصفهان، یکی دیگر از زمین خوران ورزشگاه بزرگ اصفهان دستگیر  شد.

وی تصریح کرد: با تحقیق و بررسی مشخص شد متهم با استفاده از اسناد جعلی اقدام به فروش اراضی دولتی نموده بود که پس از طرح شکایت علیه نامبرده و پس از انجام تحقیقات لازم، وی بازداشت و با قرار وثیقه ۵۰ میلیارد ریالی روانه زندان شد.

حسنی خو با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری و تأکیدات رئیس قوه قصاییه مبنی بر حفاظت از اراضی ملی و دولتی تاکید کرد: اراده واقعی برای حفظ حقوق بیت المال و حراست از آن باید شکل بگیرد؛ متولیان باید تلاش مضاعفی را در راستای حفاظت از اراضی ملی  و دولتی داشته باشند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: برخورد با افراد متخلف و دست اندازان و متصرفین اراضی ملی و بیت المال  همچنان ادامه خواهد  داشت و در این موضوع همه افراد باید پاسخگو باشند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت