ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

در هفته اول ریاست جمهوری، ترامپ رکورد عدم محبوبیت را شکست!

نویسنده: احمد اعجازی

در هفته اول ریاست جمهوری، ترامپ رکورد عدم محبوبیت را شکست!

,ترامپ,ترامپ ایران,ترامپولین,ترامپ و احمدی نژاد,ترامپ کشتی کج,ترامپ کلینتون,ترومپت,ترامپیسم,ترامپولین,ترامپ خامنه ای,ترامپولین خانگی,ترامپولین چیست؟,ترامپولین در ایران,ترامپولین ایران,ترامپولین دست دوم,ترامپولین شهربازی,ترامپولین جامپینگ,ترامپولین طلایی,ترامپولین تهران,ترومپت تعزیه,ترومپت دانلود,ترومپت عباس صالحی,ترومپت منوچهر بیگلری,ترومپت سعید نبئی,ترومپت امید حاجیلی,ترومپت قیمت,ترومپت اپارات,ترومپت چیست؟,ترامپولین چیست,ترامپولین خانگی,فروش ترامپولین,ورزش ترامپولین,قیمت ترامپولین,فواید ترامپولین,ترامپولین طلایی,ترامپولین کودک,خرید ترامپولین,عدم رکورد در ایران داک,عدم رکورد پایان نامه

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 بهمن 1395

اقدامات ترامپ طی هفته اول حضورش در کاخ سفید نشان داده که هدف وی به جای آنکه جلب رضایت سایرین باشد راهی است که در نهایت به قطع امید حامیانش ختم می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه لس‌آنجلس تایمز، براساس نظرسنجی موسسه گالوپ که دهه‌هاست میزان محدودیت روسای جمهور را مورد بررسی قرار می‌دهد میزان محبوبیت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور جدید آمریکا تاکنون ۴۵ درصد بوده در حالی که عدم محبوبیت وی از مرز ۴۸ درصد نیز گذشته است.

 

اقدامات ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور طی هفته آغازین این شغل حساس بسیاری از حامیان وی را “ناامید” کرده است آنچنان که نظرسنجی روز شنبه نشان داد که ۵۱ درصد آمریکایی‌ها از اقدامات ترامپ راضی نیستند. این رقم بیانگر سرعت رکورد شکنی ترامپ در رسیدن به بالاترین میزان عدم محبوبیت است.

 

در مقایسه با ترامپ، جورج بوش شش ماه پس از اینکه دور دوم ریاست جمهوری خود را آغاز کرد به حداکثر عدم محبوبیت خود رسید و تا پایان دوره خود در این فضای منفی باقی ماند. اوباما نیز تا اوت ۲۰۱۱ و مسائل مرتبط با بدهی دولت به این میزان عدم محبوبیت دست نیافته بود. با این حال اوباما دوره خود را با محبوبیت گسترده‌ و عدم محبوبیتی ۳۷ درصدی به پایان رساند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت