ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

دری: خوشحالم از شورای پروانه رفتم

نویسنده: علی باستانی

916414_214

 

شورای پروانه ساخت,شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی,شورای پروانه نمایش,شورای پروانه ساخت فیلم سینمایی,شورای پروانه ساخت فیلم,شورای پروانه ساخت فیلم های سینمایی,شورای پروانه نمایش سینما,شورای پروانه نمایش خانگی,شورای پروانه ساخت سینمایی,شورای پروانه,ضیاءالدین دری,سریال ضیاالدین دری,بیوگرافی ضیاءالدین دری,بیوگرافی سید ضیاءالدین دری,سریالی از ضیاءالدین دری,سریال های ضیاءالدین دری,آقا ضیاءالدین دری,فیلم ضیاءالدین دری,فیلم های ضیاءالدین دری,شورای پروانه نمایش,شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی,شورای پروانه نمایش خانگی,شورای پروانه نمایش سینما,اعضای شورای پروانه نمایش,شورای صدور پروانه نمایش,اعضای شورای صدور پروانه نمایش,دبیرخانه شورای پروانه نمایش خانگی,شورای صدور پروانه نمایش خانگی,

 

عضو سابق شورای پروانه نمایش گفت: من یک عضو تخصصی در آن شورا بودم، حالا هم تیم را عوض کرد‌اند. حتماً دلایلی هم دارند. خوشحالم که از این شورا رفتم و حالا هم احساس می‌کنم سبک و آزاد شده‌ام.
ضیاءالدین دری، عضو سابق شورای پروانه نمایش گفت: «من هفت سال عضو شورای پروانه نمایش بوده‌ام. هم در این دولت، هم در دولت قبل. من که استخدام یا کارمند شورای پروانه نمایش نبودم. من یک عضو تخصصی در آن شورا بودم، حالا هم تیم را عوض کرد‌اند و حتماً دلایلی دارند. من خوشحالم که از این شورا رفتم و حالا هم احساس می‌کنم سبک و آزاد شده‌ام.»

این کارگردان سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: «من گاهی اظهار نظر شخصی می‌کردم که به شورا ربطی نداشت. همان بهتر که عضو شورا نباشم تا بتوانم حرف خودم را بزنم. در این صورت اظهار نظرهای شخصی من به پای شورا هم نوشته نمی‌شود.»

کارگردان سریال کیف انگلیسی افزود: «ما در شورا نظر شورایی می‌دادیم و بیرون از شورا نظر شخصی خودمان را داشتیم. من در شرایط عادی یک فیلمساز هستم. نظرات خودم را دارم. به اضافه اینکه آدم‌های کمی در شورا عضو نبوده‌اند و من فکر می‌کنم این شورا متوقف نمی‌شود و ادامه خواهد داشت.»

دری در پایان گفت: «حق طبیعی هر مدیری است که هر وقت تشخیص داد تغییراتی بوجود بیاورد. اجباری هم نبوده و نیست. چه کسی ما را دعوت به این کار کرد؟ آقای ایوبی. پس ایشان حق دارد بگوید ما نباشیم و کسان دیگری به جای ما به شورا بیایند.»

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت