ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

دردسرهای دختری که سرش داخل توالت گیر کرد! +تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

دردسرهای دختری که سرش داخل توالت گیر کرد! +تصاویر

اخبار گوناگون ایران,اخبار گوناگون و جالب,اخبار گوناگون ایران وجهان,اخبار گوناگون جالب,اخبار گوناگون جدید,اخبار گوناگون دنیا,اخبار گوناگون بیتوته,اخبار گوناگون از سراسر جهان,اخبار گوناگون از همه جا,اخبار گوناگون تصویری,اخبار جالب,اخبار جالب روز,اخبار جالب و خواندنی,اخبار جالب و خنده دار,اخبار جالب انگیز,اخبار جالب ایران,اخبار جالب و سرگرمی,اخبار جالب روز+عکس,اخبار جالب هنرمندان,اخبار جالب و عجیب,

دردسرهای دختر بچه‌ای که با سر داخل توالت رفت

یک دختر بچه در حال بازی کردن با صندلی توالت بود که سرش را داخل آن گیر انداخت.

تایلر بیت دو ساله اهل بیرمنگهام انگلستان در حال بازی تمرین کردن با صندلی توالتی بود که والدینش برای او خریده بودند، بود.

بعد از این که شیطنت این کودک دوساله گل کرد و سر خود را داخل حفره صندلی تمرینی توالت خود کرد ولی هنگامی که تلاش کرد تا سر خود را بیرون بکشد نتوانست چون گیر کرده بود.

تایلر دختری شیطان است و همیشه والدین خود را می‌خنداند؛ به همین دلیل وقتی مادرش او را دید پیش خود فکر کرد که تایلر کوچولو این بار هم دارد تلاش می‌کند تا مادر خود را بخنداند اما هنگامی که سعی کرد سر تایلر را از حفره درآورد با ممانعت او روبرو شد.

بعد از این که مادر دختر بچه فهمید که سر او در حفره گیر کرده است، پدر تایلر را در جریان گذاشت تا هر کاری که از دستش بر می‌آید انجام دهد.

 دردسرهای دختری که سرش داخل توالت گیر کرد

بعد از گذشت نیم ساعت پدر تایلر توانست با استفاده از یک اره صندلی پلاستیکی را ببرد و سر دخترش را از آن بیرون بکشد.

باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت