ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

دایی: امیدوارم به قهرمانی پرسپولیس کمک کنیم/ اخراج صادقیان صحت ندارد

نویسنده: احمد اعجازی

دایی: امیدوارم به قهرمانی پرسپولیس کمک کنیم/ اخراج صادقیان صحت ندارد

علی ایی,علی آیینه عبرت,علی آیینه چی,علی ایین فر,علی ایینی,علی علیایی,علی بابا اینه,ایین علی الهی,اینستاگرام علی ضیا,علی خامنه ایی,

مربی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که اخراج پیام صادقیان از این تیم صحت ندارد.

محمد دایی درمورد غیبت پیام صادقیان در بازی‌های اخیر صبا و شایعه اخراج او از این تیم به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم گفت: پیام اخراج نشده و این موضوع دروغ است. او از لحاظ بدنی آماده نبود و الان تمرینات خودش را پشت‌سر می‌گذارد و به شرایط بهتری رسیده است. وقتی صادقیان به صبا آمد مصدومیت داشت و نتوانست خوب تمرین کند. او تلاش می‌کند تا خودش را به فرم ایده‌آل برساند، پیام از لحاظ فنی بازیکن بسیار خوبی است.

دایی در واکنش به صحبت‌های سرمربی صبا که گفته است این تیم مقابل استقلال ایستادگی خواهد کرد تا پرسپولیس قهرمان شود، گفت: من از مدت‌ها قبل گفتم که پرسپولیس شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود و امیدوارم به قهرمانی این تیم کمک کنیم. البته در بازی با استقلال و دیگر مسابقات، اول برای اعتبار خودمان بازی می‌کنیم و امیدوارم که لیگ را با نتایجی خوب به پایان برسانیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم در پایان تصریح کرد: تیم ما از لحاظ بازی شرایط بهتری پیدا کرده است و در دو بازی اخیر هم که برنده نشدیم شایسته گرفتن سه امتیاز بودیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت