ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

دانستنی های تور دبی

نویسنده: احمد اعجازی

دانستنی های تور دبی

,تور دبی,تور دبی تابستان 95,تور دبی ارزان,تور دبی از شیراز,تور دبی هتل آتلانتیس,تور دبی از مشهد,تور دبی قیمت,تور دبی از اهواز,تور دبی از اصفهان,تور دبی مهر 95,تور دبی+ارزانترین,تور دبی ارزان از مشهد,تور دبی ارزان از شیراز,تور دبی ارزان از اصفهان,تور دبی ارزان لحظه آخری,تور دبی ارزان نوروز 95,تور دبی ارزان اصفهان,تور دبی ارزان نوروز 94,تور دبی ارزان 95,تور دبی از شیراز 95,تور دبی از شیراز پاییز 93,تور دبی از شیراز پاییز 92,تور دبی از شیراز 95,تور دبی از شیراز 93,تور دبی از شیراز نوروز 95,تور دبی از شیراز تابستان 93,تور دبی از شیراز نوروز 95,تور دبی از شیراز زمستان 93,تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 93,تور دبی هتل آتلانتیس پالم,تور دبی هتل آتلانتیس 94,تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 95,تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 93,تور دبی هتل آتلانتیس 95,تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 95,تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 95,تور دبی هتل آتلانتیس پاییز 92,تور دبی از مشهد,تور دبی از مشهد 95,تور دبی از مشهد نوروز 94,تور دبی از مشهد نوروز 95,تور دبی از مشهد پاییز 95,تور دبی از مشهد زمستان 93,تور دبی از مشهد تابستان 96,تور دبی از مشهد 92,تور دبی از مشهد اسفند 95,تور دبی قیمت مناسب,تور دبی قیمت ارزان,تور دبی قیمت روز,تور دبی قیمت 95,تور دبی اصفهان قیمت,تور سافاری دبی+قیمت,تور دبی با قیمت,تور دبی بهترین قیمت,تور دبی 94 قیمت,تور دبی از اهواز,تور دبی از اهواز 95,تور دبی از اهواز 95,تور دبی از اهواز تابستان 95,تور دبی از اهواز 95,تور دبی از اهواز تابستان 92,تور دبی از اهواز زمستان 95,تور دبی از اهواز نوروز 93,تور دبی از اهواز نوروز 94,تور دبی از اصفهان,تور دبی از اصفهان زمستان 95,تور دبی از اصفهان نوروز 95,تور دبی از اصفهان نوروز 94,تور دبی از اصفهان 95,تور دبی از اصفهان زمستان 93,تور دبی از اصفهان 94,تور دبی از اصفهان پاییز 95,تور دبی از اصفهان بهمن 95

انواع تور دبی

 

 آنچه باید در مورد تور دبی بدانیم

در مقاله تور دبی به معرفی انواع تورهای مربوط به دبی می پردازیم تا بتوانید با مطالعه آن ها سفری چند روزه برای خود و عزیزانتان برنامه ریزی کنید.

خدمات تور دبی
مطمئنا خاطره انگیزترین بخش از سفر به دبی، تورهای گردشگری دبی و اطراف آن می باشد که از جمله فراموش نشدنی ترین تورهای دبی می توان به تور صحرا ،تور خور، اتوبوس دو طبقه، Wonder Bus، پارک آبی و.. اشاره کرد. تورصحرا (Safari) یکی از معروفترین تورهای دبی می باشد.
بهترین زمان استفاده از تور دبی
از آنجایی که دبی یک شهر صحرایی در کشور امارات می باشد، جای تعجبی نیست که آب و هوای گرم و روزهای شدیدا آفتابی داشته باشد. گرم ترین ماه های دبی بین ماه های می تا سپتامبر می باشد که دمای هوا به 39 و 40 درجه می رسد و احتمال بارش باران تقریبا صفر است.

 

آنچه در مورد تور دبی باید بدانیم :
* تورهای دبی همه روزه در چندین ساعت پروازی با پروازهای داخلی همچنین با پروازهای خارجی برگزار میگردد. لذا مسافرین محترم تور دبی میتوانند با توجه به ظرفیت خالی پروازها،  پرواز دلخواه خود را انتخاب نمایند .

* تعداد شبهای اقامت برای تور دبی به دلخواه مسافران قابل تغییر است لیکن این تورها معمولا به صورت سه شب و چهار روز و یا چهار شب و پنج روز از طرف مسافران رزرو میگردد .

* روادید ( ویزای) کشور امارات متحده عربی به سه صورت ویزای عادی ، ویزای فوری و ویزای خیلی فوری قابل درخواست میباشد.

* تورهای دبی در هتل های با درجه سه ستاره به بالا برگزار می شود. و قیمت تور دبی بسته به روز و هتلی که انتخاب میکنید متفاوت می باشد.

* برای آگاهی بیشتر مسافران از تور دبی، نقشه و راهنمای گردشگری دبی در اختیار کلیه مسافرین آژانس قرار میگیرد.

 

تور لحظه آخری دبی,تور دبی,تور دبی ارزان

تور گردشگری دبی
تور مسافرتی دبی:
تور پارک آبی ( Wild Wadi) دبی: یک ماجراجویی فراموش نشدنی در پیشرفته ترین پارک آبی دنیا در انتظار شماست. این پارک با مساحتی حدود 5 هکتار مابین هتل مشهور برج العرب و هتل ساحلی جمیرا قرار دارد. پارک آبی وایلد وادی به شکلی طراحی گردیده تا ساعتهای مدیدی از لذت و هیجان را به جستجوگران هیجان و همچنین خانواده ها تقدیم نماید. با بیش از 23 نوع وسیله تفریحی و سرگرمی آبی که بیشتر آنها با هم مرتبط بوده و در امتداد هم قرار دارند و لذا بازدید کنندگان قادر خواهند بود تا بصورت پیوسته از حرکت بر روی آب در طول این مراحل لذت ببرند. طراحی هنرمندانه وسیله ها شامل هشت سرسره آبی انفجاری و دو بخش موج سواری در این پارک، هیجان فوق العاده ای را برای تمامی سنین به همراه می آورد.شما می توانید حالت بی وزنی را در قسمت سرسره سرعت در حالت سرخوردن با سرعت 80 کیلومتر در ساعت بدون دیدن کوچکترین آسیبی تجربه نمایید.

 

این سرسره بلندترین و پر سرعترین سرسره دنیا (بغیر از آمریکای شمالی) می باشد که یک سقوط نفس گیر 33 متری همراه با یک آبشار به عمق وادی را برای شما خلق می نماید. این پارک بر اساس افسانه قدیمی سندباد طراحی گردیده است. نوع طراحی و توجه به جزئیات مانند خلق شخصیت های کارتونی برای کمک کردن به ساختار موضوع باعث گردیده تا این پارک آبی، جایزه بهترین طراحی و ارائه پارک های آبی را از طرف انجمن نوآوری در ساخت پارک های آبی، به خود اختصاص دهد.

 

تور مسافرتی دبی,نرخ تور دبی,تور دبی

تور پارک آبی دبی
تور بالون دبی : شما می توانید از درون بالون که به ملایمت در هوا شناور است، هوای خنک سپیده دم را در حالی که در ارتفاع چند متری بر فراز ریگزار سرخ شناور هستید، حس کنید و با شگفتی چشم اندازهایی را که زیرپایتان پدیدار می شود را تماشا کنید و صحرا را از جایی ببینید که کمتر کسی دیده است و بیابان عظیم را بنگرید و به تماشای کوههای نا هموار هاجر در شرق بپردازید و افق مدرن دبی را در غرب، نظاره کنید.

 

 تور دبی,قیمت تور دبی,تور دبی ارزان

تور بالن دبی
تور Wonder Bus دبی:  این وسیله نقلیه در خشکی بصورت یک اتوبوس عمل می کند و در آب بصورت یک اتوبوس دریایی حرکت می کند. سفر با این اتوبوس، سفری مهیج و فراموش نشدنی خواهد بود این نوع از تور دبی برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. داخل این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در طول سفر اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 مکانهای تفریحی دبی,تور دبی,ارزانترین تور دبی

تور Wonder Bus دبی
تور خور دبی: یکی از دیدنی ترین تورهای دبی، تور خور می باشد. در این تور دبی، بازدیدکنندگان سوار بر لنچ چوبی سنتی یا کشتی های کوچک توریستی (Cruise) به گردش در خور دبی می پردازند. تماشای شهر دبی در هر دو فرم قدیمی و مدرن در طول این سفر آرام، خاطره ای فراموش نشدنی خواهد بود. لنچ ها و کشتی های مورد استفاده در این تورها دارای سیستم برودتی مجهزی می باشند و لذا مسافران گرما را حس نخواهند کرد.  مدت زمان تور مابین یک تا چند ساعت می باشد. در تورهای گرانتر شما شام را نیز بر روی عرشه کشتی صرف خواهید نمود.

 

تور دوبی,تور لحظه آخری دبی,تور دبی

تور خور دبی
تور اتوبوس دو طبقه دبی: این اتوبوس ها هر یک ساعت و نیم یکبار از مقابل مرکز خرید وافی در منطقه بردبی حرکت می کنند و در طول مسیر در نقاط مختلفی توقف های کوتاهی دارند. دیدارکنندگان از دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دوطبقه مشاهده کنند. این اتوبوس ها دارای 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پایین هستند. چشم انداز شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که تقریبا سرباز نیز هستند، بسیار جالب است. یک راهنما نیز در طول مسیر اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نماید.

 

تور لحظه آخری دبی,تور ارزان دبی,تور دبی

تور اتوبوس دو طبقه دبی

 

تورصحرا (Safari) دبی : یکی از معروفترین تورهای دبی می باشد. هدف اصلی در ارائه این تور دبی، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان به بازدیدکنندگان می باشد. مدت زمان این تور دبی می تواند بین چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رایج ترین تور شما حدود ساعت 3 یا چهار بعد از ظهر به طرف صحرا حرکت کرده و در اولین قسمت با ماشین های چهار محور (4WD) به گردش در میان تپه های شنی کویر می پردازید. سپس به یک کمپ می رسید که بصورت سنتی ساخته شده است. صرف شام،نوشیدنی، استفاده از بوفه کامل،موزیک و رقص عربی در زیر آسمان زیبا کویر و منقش کردن دست خانمها به طرح های سنتی به وسیله حنا از برنامه های این بخش می باشد. این تور با بازگشت در حدود ساعت 10 شب پایان می یابد.

 تورهای دبی,تور گردشگری دبی,جاهای دیدنی دبیتور صحرا دبی
تور بازدید از شهر دوبی : چهره جدید و قدیمی شهر دبی را قسمت به قسمت ببینید، بازارهای محلی، بازار ماهی، خانه های بادگیر بستکیه، مساجد، منطقه های تجاری رونق یافته با ساختمانهای مدرن و موزه دبی، برخی از مناطق دبی هستند که در غالب تورهای نیم روز قابل بازدید می باشند. تورهای نیم روزی شهر دبی با همراهی راهنمایان مجرب، زمان بسیار خوبی برای شناخت ابعاد گسترده فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی این شهر می باشد.

 

قیمت تور دبی,تور دبی ارزان,هزینه تور دبی

تور بازدید از شهر دبی

برچسب ها : تور دبي از اصفهان،تور دبي از اهواز،تور دبي از مشهد،تور دبی،تور دبی 94 قیمت،تور دبی ارزان،تور دبی ارزان 95،تور دبی ارزان از اصفهان،تور دبی ارزان از شیراز،تور دبی ارزان از مشهد،تور دبی ارزان اصفهان،تور دبی ارزان لحظه آخری،تور دبی ارزان نوروز 94،تور دبی ارزان نوروز 95،تور دبی از اصفهان،تور دبی از اصفهان 94،تور دبی از اصفهان 95،تور دبی از اصفهان بهمن 95،تور دبی از اصفهان پاییز 95،تور دبی از اصفهان زمستان 93،تور دبی از اصفهان زمستان 95،تور دبی از اصفهان نوروز 94،تور دبی از اصفهان نوروز 95،تور دبی از اهواز،تور دبی از اهواز 95،تور دبی از اهواز تابستان 92،تور دبی از اهواز تابستان 95،تور دبی از اهواز زمستان 95،تور دبی از اهواز نوروز 93،تور دبی از اهواز نوروز 94،تور دبی از شیراز،تور دبی از شیراز 93،تور دبی از شیراز 95،تور دبی از شیراز پاییز 92،تور دبی از شیراز پاییز 93،تور دبی از شیراز تابستان 93،تور دبی از شیراز زمستان 93،تور دبی از شیراز نوروز 95،تور دبی از مشهد،تور دبی از مشهد 92،تور دبی از مشهد 95،تور دبی از مشهد اسفند 95،تور دبی از مشهد پاییز 95،تور دبی از مشهد تابستان 96،تور دبی از مشهد زمستان 93،تور دبی از مشهد نوروز 94،تور دبی از مشهد نوروز 95،تور دبی اصفهان قیمت،تور دبی با قیمت،تور دبی بهترین قیمت،تور دبی تابستان 95،تور دبی قیمت،تور دبی قیمت 95،تور دبی قیمت ارزان،تور دبی قیمت روز،تور دبی قیمت مناسب،تور دبی مهر 95،تور دبی هتل آتلانتیس،تور دبی هتل آتلانتیس 94،تور دبی هتل آتلانتیس 95،تور دبی هتل آتلانتیس پالم،تور دبی هتل آتلانتیس پاییز 92،تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 93،تور دبی هتل آتلانتیس تابستان 95،تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 93،تور دبی هتل آتلانتیس نوروز 95،تور دبی+ارزانترین،تور سافاری دبی+قیمت،دانستنی های تور دبی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت