ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

داعش در موصل به حالت آماده باش درآمد

نویسنده: احمد اعجازی

داعش در موصل به حالت آماده باش درآمد

داعش در موصل,داعش در موصل عراق,داعش در موصل امروز,داعش در موصل فیلم,جنایت داعش در موصل,کشتار داعش در موصل,جنایات داعش در موصل عراق,تصاویر داعش در موصل,اخبار داعش در موصل,قوانین داعش در موصل,موصل الان,موصل الیوم,موصل فیس بوک,موصل عراق,موصل الطلاب pdf,موصل داعش,موصل کهربائی,موصل اومی,موصل عراق,موصل عراق داعش,موصل عراق اخبار,موصل عراق در نقشه,موصل العراقیه,سد موصل عراق,وضعیت موصل عراق,استان موصل عراق,جمعیت موصل عراق,اوضاع موصل عراق,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 تیر 1395

پس از آنکه افراد ناشناسی پرچم عراق را در بازاری در مرکز موصل برافراشتند گروه تروریستی داعش در مرکز شهر موصل عراق به حالت آماده باش درآمد.

به گزارش ایسنا، یک منبع از داخل شهر موصل در مصاحبه با شبکه سومریه نیوز گفت: پس از آنکه گروهی از افراد ناشناس پرچم عراق را در بازار باب الطوب به سمت خیابان السرج خانه در مرکز موصل برافراشتند داعش اعضای خود را به حالت آماده باش درآورد.

این منبع گفت که اعضای داعش تعدادی از فروشندگان دوره گرد را در پی این رخداد بازداشت کردند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: پس از دو سال از کنترل داعش بر موصل این رخداد در نوع خود بی سابقه است. افراد مسلح داعش نیز پرچم‌ها را برداشته و بازداشت شدگان را به مکانی ناشناس بردند.

چند روز قبل نیز تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشانگر همبستگی ساکنان موصل با قربانیان انفجار منطقه کراده در بغداد بود که داعش را که مسئول این انفجار بود، محکوم می‌نمود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت