ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

داستان‌های کوتاه خواندنی با دنیای متفاوت

نویسنده: علی باستانی

داستان‌های کوتاه خواندنی با دنیای متفاوت

 

داستان های کوتاه خواندنی,داستان های کوتاه خواندنی و جالب,داستانهای کوتاه خواندنی جالب,داستان کوتاه خواندنی,داستان کوتاه خواندنی و جالب,داستانهای کوتاه و خواندنی,داستانهای کوتاه اما خواندنی,داستانهای کوتاه و خواندنی جدید,داستانهای کوتاه ولی خواندنی,داستان کوتاه و خواندنی و جالب,داستانهای دنیای اخرت,داستانهای دنیای مردگان,داستانهای دنیای پس از مرگ,دنیای داستانهای کوتاه,دنیای داستانهای دابل اسی,دنیای داستانهای,

 

داستان کوتاه بهترین شکل ادبی است چون علی رغم وقت کمی که می گیرد شما را سرگرم، مطلع و شگفت زده خواهد کرد. غرق داستان می شوید و تا پایان داستان آن را ادامه می دهید و جذب مفهوم داستان می شوید. تمام این ها در ۳۰ دقیقه رخ می دهد.

ما چند مجموعه داستان معرفی کرده است که زندگی شما را تبدیل به یک ماجراجویی فراموش نشدنی و کوتاه می سازد.

یک درمان برای مالیخولیا اثر ری بردبری

بردبری یک داستان نویس شگفت انگیز است. هر کدام از داستان های این مجموعه پر از غم ها و شادی ها در دنیای خودش وجود دارد. این کتاب درباره آینده ای است که ممکن است مالیخولیایی باشد.


چیزهای شکننده اثر نیل گیمن

این داستان های کوتاه شما را با خود به دنیایی جدید می برد

این کتاب مجموعه ای از داستان های عجیب، منحصر به فرد و سرگرم کننده است. داستان ها مانند پروانه می مانند. قلب انسان ها و رویاهای آنان که در این داستان نقاشی شده اند بسیار ظریف هستند. داستان هایی که از چیزی جز تعدادی کلمات و مشتی نقطه گذاری ساخته نشده اند. این ها کلماتی نامرئی هستند که از صداها و خلاصه باورهایی که زمانی بیان شده اند تشکیل شده است.


چشم های سگ آبی رنگ اثر گابریل گارسیا مارکز

این داستان های کوتاه شما را با خود به دنیایی جدید می برد

زنی زیبا تبدیل به گربه می شود، نابو فرشتگان را در انتظار می گذارد، اتفاقات عجیبی در شهر Macondo در فصل باران می افتد. مارکز شیوه ها و ژانر متفاوتی را به کار برده است و سرانجام استاد رئالیسم می شود.


درست بعد از غروب اثر استیون کینگ

این داستان های کوتاه شما را با خود به دنیایی جدید می برد

این کتاب از ۱۳ داستان در ژانر وحشت تشکیل شده است. هر کدام از این داستان ها می تواند شجاع ترین خواننده را به ترس وادارد. ۱۳ عدد نحسی است. آیا می توان از ۱۳ ملاقات با شخصی که به سختی او را می شناسید جان سالم به در ببرید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت